نخل اسپرینگز آفریقایی آمریکایی گروه والدین برای برگزاری از راه دور آموزش چک در رویداد

شين نويل نخلچشمه هاي صحرا ي خورشيد منتشر شده در 9:33 PM EDT Aug 13, 2020یک گروه والدین آمریکایی آفریقایی عصر ج

توسط NEWSOULS در 24 مرداد 1399

یک گروه والدین آمریکایی آفریقایی عصر جمعه یک جلسه آنلاین برگزار می کند که در آن والدین دانش آموزان در منطقه مدرسه متحد پالم اسپرینگز می توانند در مورد موفقیت ها و موانعی که فرزندانشان در طول هفته اول یادگیری از راه دور تجربه کرده اند، بحث کنند.

شورای مشاوره والدین آمریکایی آفریقایی این منطقه در ساعت 6 بعد از ظهر جمعه از طریق زوم میزبان چک یادگیری از راه دور خواهد بود. پدر و مادر آمریکایی آفریقایی تشویق به شرکت می کنند.

این نشست در زمانی برگزار می شود که مدارس در سراسر دره تصمیم گرفته اند سال مدرسه را با یادگیری از راه دور به عنوان بخشی از تلاش های مداوم برای کنترل انتقال ویروس آغاز کنند.

نخل اسپرینگز متحد شروع به یادگیری از راه دور در 5 اوت. محله های دره ای قصد دارند به یک مدل یادگیری ترکیبی که شامل یادگیری آنلاین و در فرد است، در زمان آینده ای که شرایط بهداشتی اجازه می دهد، حرکت کنند.

AAPAC یکی از تعدادی از سازمان های مشاوره والدین در داخل منطقه است. این گروه خاص برای خانواده ها در نظر گرفته شده است تا توصیه ها و همکاری در کار در جهت اهداف مشترک است که بهبود تجربه آموزشی از کودکان آمریکایی آفریقایی از PSUSD، با توجه به منطقه مدرسه.

در جلسه اخیر هیئت مدیره PSUSD، یکی از اعضای AAPAC رهبری ارائه در defunding منطقه چهار افسر منابع مدرسه.

در ۷ ژوئیه، چارلی اروین، عضو شورای مشورتی، وظایف افسران منابع مدرسه را که افسران پلیس هستند، با وظایف افسران امنیتی پردیس که پلیس نیست، مقایسه کرد.

Ervin همچنین راه های طوفان مغزی بودجه می تواند در مناطق دیگر صرف.

پدر و مادر می توانند از طریق ساعت های قبل از ظهر به جلسه Zoom.US. کد شناسه 818 6079 5823 است. کد عبور 725646 است.

آنلاین: نخل اسپرینگیکپارچه برای شروع سال مدرسه با آموزش آنلاین در میان همه گیر ویروس

سال مدرسه: نخل اسپرینگز واحد مدرسه منطقه راه اندازی 2020-21 سال مدرسه در 5 اوت

شين نيول اخبار فوري و شهرهاي دره اي مربيلاي غربي پالم اسپرینگز، شهر جامع و چشمه های آب گرم صحرا را پوشش می دهد. او می تواند در ساعت shane.newell@desertsun.com 760-778-4649 و یا در توییتر در @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب