نخل کویر shaves $3.4 M از پلیس بودجه از طریق کاهش موقعیت گشت ساعت برای پاسخگویی به افزایش هزینه های

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:47 PM EDT مارس 15 سال 2020نخل کویر خواهد بود پیرایش حدود 3.4 می

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

نخل کویر خواهد بود پیرایش حدود 3.4 میلیون دلار در هزینه ها از طریق کاهش ساعت تعلیق برخی مواضع از جمله دو موتور سیکلت افسران و K9 واحد – حرکت مقامات می گویند را به مخاطره نمی اندازد جامعه را به ایمنی.

شهر فرح برای یک کسری بودجه تا 15 میلیون دلار – در مجموع برای 2019-20 و 2020-21 مالی سال – با توجه به درآمد از دست رفته نسبت به این بیماری همه گیر کوروناویروس, مقامات گفت.

در همان زمان شهرستانها مانند نخل کویر که قرارداد با Riverside County Sheriff بخش برای اجرای قانون خدمات پیش بینی 6 درصد به 7 درصد افزایش هزینه برای سال مالی 2020-21 که شروع می شود در 1 جولای.

نرخ افزایش است که با توجه به هزینه های بازنشستگی و حقوق و دستمزد را افزایش می دهد این شهرستان عبور به قرارداد شهرستانها.

La Quinta شورای شهر در مارس 5 رو در نگاه اول خود را افزایش پلیس هزینه – 7 ٪ به $17.5 میلیون در حالی که همچنین در مواجهه با نزدیک به 3 میلیون دلار کسری بودجه با توجه به کروناویروس مربوط به از دست دادن درآمد. این شهر کاهش وزن در گشت زنی در ساعت تعلیق از یک موتور سیکلت موقعیت و کاهش هزینه.

پیش بینی 6% افزایش نرخ دلار 23.2 میلیون دلار برای خدمات پلیس در 2020-21, نخل کویر مدیر ریسک Stephen آریایی شروع به کار با کلانتر سروان. یوسف Belli و سرهنگ Mathew Martello در راه هایی برای کاهش هزینه ها بدون در خطر انداختن امنیت عمومی.

در روز پنج شنبه آریایی ارائه یک پلیس در بودجه پیشنهادی به شورای شهر است که شامل هزینه تغییرات equaling حدود 3.4 میلیون دلار در پس انداز:

  • کاهش روزانه گشت ساعت از 171.4 به 144: $2,003,388 پس انداز
  • تعلیق 1 اداری گروهبان موقعیت: $268,897 پس انداز
  • تعلیق 2 از 6 موتور سیکلت تیم افسران: $720,897 پس انداز
  • تعلیق K9 افسر موقعیت: $366,482 پس انداز
  • تعلیق 1 از 4 منطقه کسب و کار تیم موقعیت: $356,626 پس انداز
  • تعلیق 1 مدرسه افسر منابع موقعیت: $158,456 پس انداز

این شهر همچنین جذب سه اضافی خدمات اجتماعی افسران که می تواند کمک به افسران گشت حمل و نقل زندانیان و انجام ترافیک و گزارش های دیگر که نیازی به سوگند مسلح معاون آریایی گفت.

علاوه بر این از سه CSO دوم افسران تخمین زده شده است که هزینه $391,761 – تقریبا معادل یک گشت معاون آریایی گفت.

این یک حرکت است که کلانتر تحقیق و توسعه واحد پشتیبانی می کند.

"سازمان های جامعه مدنی هستند کمی بیشتر مقرون به صرفه راه حل برای کسانی که غیر قسم خورده, غیر-مسلح, موقعیت," او گفت:, و کمک خواهد کرد که تعادل به 16 درصد کاهش ساعت گشت.

چندین نیروی انسانی تغییرات تصویب شد بیش از سه سال گذشته برای کاهش و افزایش ایمنی عمومی هزینه های. تغییرات شده اند به طور منظم تحت نظارت برای هر گونه تاثیر در خدمات پلیس و یا جرم و جنایت افزایش می دهد و هیچ گزارش شده آریایی گفت.

Councilmember سوزان ماری وبر گفت که اگر یک حادثه بزرگ رخ می دهد در نخل کویر, بخش کلانتر را در ارسال کمک از دیگر مناطق است.

"آن را دوست ندارم ... ما تنها بسیاری از افسران ما یک قرارداد است که به ما اجازه می دهد به گسترش اگر ما یک ضرورت برای اضافی افسران. این چیزی است که من فکر می کنم ما نیاز به نگه داشتن در ذهن که ما برای رای دادن به این" وبر گفت.

در وزن آیا برای حفظ K9 واحد آریایی او گفت: Martello و Belli بررسی آمار ممکن است از 2019 از طریق آوریل سال 2020 که 48 قابل توجه حوادث و بازداشت های مربوط به واحد. از کسانی که آریان گفت: هفت رخ داده در پالم دزرت.

"بنابراین ما احساس می کنیم که نخل کویر, اداره پلیس هنوز هم می تواند استفاده از county K9 تیم ما فقط نمی خواهد که یک گروه اختصاص داده های موقعیت" آریایی گفت.

به اتفاق آرا در رای گیری به نفع 2020-21 پلیس, بودجه, اعضای شورای تحسین Martello و Belli برای کمک به این شهر پیدا کردن راه هایی برای اصلاح هزینه و بدون به خطر انداختن امنیت عمومی.

"شما ما را با ارائه راه حل. شما را در درک فشار است که ما هستیم و شما باید به ما کمک کرد تا صنایع دستی یک از راه های است که آدرس ما مالی اضطراری در حالی که در همان زمان حفظ آنچه که شاید بالاترین اولویت ما است و امنیت عمومی" Councilmember Sabby جاناتان گفت.

مقامات امیدوار هستند این کاهش موقتی هستند و هنگامی که اقتصاد بهبود موقعیت و خدمات را می توان دوباره بازسازی شد.

"من معتقدم که همه این ها نشان دهنده سازش معقول" جاناتان گفت.

این شورا هنوز برای دیدن بقیه 2020-21 طرح بودجه.

کارکنان تا به حال یک پیش نویس آماده ارائه در مارس اما مانند دیگر شهرستانها تا به حال به بیش از شروع با توجه به پیش بینی درآمد ضرر و زیان نسبت به این بیماری همه گیر.

شورای خود را دریافت کنید اولین نگاه در بودجه جدید در یک جلسه مطالعه در 1 بعد از ظهر جمعه. این جلسه خواهد بود بصورت زنده از طریق وب سایت شهر. یک 2020-21 بودجه باید به تصویب رسید در ماه ژوئن 30 سال مالی جاری به پایان می رسد.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب