نخل کویر مرد واجد شرایط برای مجازات مرگ در, مرگ کودک کشته بزرگراه 74

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:11 PM EDT مارس 11 سال 2020نخل کویر مرد می تواند با مجازات مرگ ر

توسط NEWSOULS در 23 اردیبهشت 1399

نخل کویر مرد می تواند با مجازات مرگ روبرو اگر او به جرم قتل او 1-جوان و پرتاب شد و به دره خاموش کردن بزرگراه 74.

آدام اسلاتر 49 متهم شد دوشنبه با چند فقره از جمله قتل پس از یک سری از حوادث که در سمت چپ این کودک کشته و دو بزرگسالان مجروح در مارس 6.

به اتهام قتل شامل اتهام آدم ربایی و افزود شرایط است که چه چیزی باعث اسلاتر واجد شرایط برای مجازات اعدام با توجه به Riverside County دفتر دادستان منطقه.

با توجه به شکایت کیفری اسلاتر نیز متهم با یک تعداد هر یک از خطر افتادن کودک, اقدام به قتل, حمله با سلاح مرگبار و مقاومت در برابر بازداشت.

او برنامه ریزی شده بود arraigned 1:30 بعد از ظهر روز سه شنبه در لارسون دادگستری مرکز در Indio. روشن نیست که اگر او یک وکیل است.

مرگ کودک قبل بود خشونت حادثه در جنوب غربی کلیسا پارکینگ همراه فرد Waring رانندگی در Indian Wells با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر.

جرم: تهوسند پلمس مرد مظنون در سرقت ولگردی و قانونی شکنی

جرم: دکتر با لینک کلیک کنید برای Coachella Valley به اتهام تجاوز جنسی

اسلاتر متهم از سلاح سرد یک زن قبل از فرار با کودک است. سی دقیقه بعد از محققان گفت: اسلاتر ماشین رفت بزرگراه 74 و لغو قبل از آمدن به توقف صدها پا از جاده ها است.

اطرافیان فرید دختر از ماشین قبل از اسلاتر چاقو او را گرفت و با قربانی قبل از پرتاب او به دره با توجه به کلانتر. او زنده ماندن نیست.

اسلاتر زد به یک دره عمیق و باریک و دستگیر شد و پس از یک تعقیب و گریز مختصری. او مورد بررسی قرار گرفت در بیمارستان قبل از اینکه بازداشت پنج شنبه شب.

دو سلاح سرد قربانیان دچار آسیب شد که زندگی را تهدید. مقامات نیست منتشر شده یا نام اما KESQ گزارش شده بود اسلاتر 25 ساله.

زندان سوابق نشان می دهد اسلاتر است که در بازداشت به جای $1 میلیون وثیقه در شهرستان ریورساید زندان در Indio.

اسلاتر یک مجرم جنسی ثبت شده با یک سال 1995 محکومیت "از یک قربانی با یک شیء خارجی با زور." او حدود دو سال در زندان های کشور منتشر شده که در سال 1997 با توجه به اطلاعات در کالیفرنیا مگان قانون سایت.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید Colin.Atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب