نخل کویر را متهم به پرتاب کودک نو پا دختر به مرگ او می شود arraigned در قتل درجه دوم

شری Barkas و کریستوفر دامین پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:50 PM EDT آوریل 8 سال 2020نخل کویر, مرد, مقاما

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399

نخل کویر, مرد, مقامات می گویند که خود را انداخت 1-در سال مرگ او پس از چاقو زدن با مادر کودک است که به علت در دادگاه صبح روز دوشنبه برای تفهیم اتهام در قتل درجه دوم و اتهامات دیگر.

آدام اسلاتر, 49, برگزار می شود در شهرستان ریورساید زندان در Indio در $1 میلیون وثیقه.

او چهره اضافی به اتهام حمله با سلاح مرگبار و اقدام به قتل است و با توجه به arraigned در ساعت 8 صبح روز شنبه با توجه به زندان سوابق.

اسلاتر یک مجرم جنسی ثبت شده با یک سال 1995 محکومیت "از یک قربانی با یک شیء خارجی با زور." او حدود دو سال در زندان های کشور منتشر شده که در سال 1997 با توجه به اطلاعات در کالیفرنیا مگان قانون سایت.

چهارشنبه زنجیره ای از حوادث است که محققان به عنوان "خشونت حادثه" آغاز شد و در حدود 8:30 صبح در پارکینگ جنوب غربی کلیسا در Indian Wells.

وجود اسلاتر گفته چاقو یک زن و سپس در زمان یک کودک – دختر – و با سرعت دور.

نمایندگان دنبال مظنون در حدود 30 دقیقه بعد در یک بزرگراه 74 تصادف سایت که در آن اسلاتر خودرو رفته بود از جاده خارج و واژگون شد چند صد فوت از بزرگراه.

شاهدان گفته محققان که پس از سقوط اسلاتر با چاقو به اطرافیان که تا به حال با موفقیت آزاد اسلاتر را از خودرو.

"مظنون پس از آن در زمان از آغوش مرد او چاقو" با توجه به کلانتر انتشار اخبار. "چند شاهد را دیدم گمان گرفتن کودک و پرتاب بیش از یک صخره شیب دار به دره. مظنون سپس فرار با پای پیاده به دره عمیق و باریک."

اسلاتر دستگیر شد نمایندگان زیر مختصری تعقیب پا.

محققان سپس دریافتند نو پا و بدن و مشخص شد که او زنده بماند.

مرد اطرافیان بود که چاقو "به دنبال درمان های پزشکی خود را" با توجه به انتشار اخبار.

اسلاتر در بیمارستان بستری شد با او دچار صدمات در تصادف. او رزرو شده بود به زندان پس از او منتشر شد از بیمارستان در روز پنج شنبه.

کلانتر بخش مشخص نشده زن اسلاتر متهم به آزار خارج از کلیسا و یا ارائه هر گونه جزئیات در مورد او یا دخترش. مقامات گفتند که این زن نیز در بیمارستان بستری با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

اما در یک مصاحبه تلویزیونی با KESQ-تلویزیون بستگان زن خود را شناسایی به عنوان اشلی Grome 25 و دختر به عنوان Grome و اسلاتر 1-سال-دختر Maddie.

با توجه به مصاحبه Grome و اسلاتر در حال ازدواج است. اسلاتر ساخته شده بود در برابر تهدیدات Grome است که 6 ماه باردار. این روشن نیست که چرا Grome و اسلاتر گزارش ملاقات در خارج از جنوب غربی کلیسا اما بستگان گفت که پس از او وجود دارد اسلاتر شروع به حمله به Grome و تلاش برای چاقو زدن به او در گردن و معده است.

هنگامی که او جنگیدند آنها گفت: او برداشت Maddie و با سرعت دور.

یک GoFundMe صفحه به دنبال کمک های مالی برای کودک مراسم راه اندازی شد زود پنج شنبه و توسط یک زن که شناسایی خودش را به عنوان اشلی Grome مادر کودک Madalyn Payton Slayter.

زن نوشت: در صفحه ای که دختر او شده بود "کشته شده در مارس 6, 2020 توسط پدر او" که "سوار کردن بزرگراه 74 پس از ضرب و شتم و سلاح سرد پس مرا ترک من برای مردن ..."

او ادامه داد: "دختر من بود عشق مطلق از زندگی من و او به معنای همه چیز و بیشتر به من. همه چیز من و همه چیز من انجام خواهد داد برای بقیه زندگی من است برای او."

Grome شد بنا به گزارش منتشر شده از بیمارستان در روز پنج شنبه.

خورشید صحرا تلاش برای رسیدن به بستگان زن اما ناموفق بوده است.

کلانتر بخش است و نه تایید انتشار گزارش های رسانه ها در مورد زن و یا اسلاتر و از انتشار اخبار صادر پنج شنبه کاهش یافته است به ارائه اطلاعات اضافی در.

تحقیقات مربوط به این حادثه در حال انجام است و مقامات خواسته است که هر کسی با اطلاعات تماس مرکزی, قتل, واحد در (951) 955-2777.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن