نخل کویر نهایی رای گیری در منطقه, نقشه, تاخیر رتبه-انتخاب رای گیری برای دو سال

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 4:12 PM EDT آوریل 4 سال 2020اصلاح شده حل و فصل توافق رسیده بین شه

توسط NEWSOULS در 16 اردیبهشت 1399

اصلاح شده حل و فصل توافق رسیده بین شهر نخل کویر و دو ساکنان شکایت بیش از آن در بزرگ سیستم رای گیری که تاخیر در اجرای یک رتبه در انتخاب سیستم رای گیری تا 2022.

توافق جدید همچنین شامل یک نقشه ترسیم مرزهای مدنی مرکز هسته ای رای گیری منطقه و پذیرفته شده توسط شاکیان دادستان شهر باب Hargreaves گفت.

رتبه-انتخاب رای گیری رای دهندگان اجازه می دهد تا به رتبه های بالا به سه نامزد با اولویت. آن است که یک سیستم استفاده شده توسط بسیاری از شهرستانها از جمله سان فرانسیسکو خواهد بود اما جدید برای شهرستان ریورساید.

این سیستم می تواند دشوار برای توضیح و اعضای شورا به دنبال یک فرمت برای اجرای و گفت: این امر می تواند غیر منصفانه به رول از جمله یک تغییر در یک زمان هنگامی که رای دهندگان در برخورد با استرس از coronavirus بیماری همه گیر.

شهر نیز باید به پرداخت برای نرم افزار مورد استفاده برای انجام رتبه-انتخاب و رای گیری تا به حال خود را کنار بگذارند $350,000. اما نخل کویر مانند دیگر شهرستانها در سراسر دره نیروبخش است برای میلیون ها دلار درآمد از دست رفته به علت بیماری همه گیر است که منجر به لغو و یا به تعویق افتادن عمده گردشگری محور حوادث.

"من می خواهم به شوق و ذوق به نمایندگی از شهرستان با تشکر از شاکیان برای همکاری به منظور تعيين مناسب اجرای تاریخ برای رتبه, انتخاب رای گیری گفت:" شهردار Pro Tem کاتلین کلی. "آنها نشان داده ایم درست بهره در چه چیزی بهترین را برای جامعه ما بسیار سپاسگزار."

شاکیان نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

طرح دعوی در دادگاه در ماه ژوئن در مالیبو-بر اساس قانون شرکت Shenkman & Hughes به نمایندگی از شاکیان لورن Salas and Karina Quintanilla متهم این شهرستان از نقض کالیفرنیا رای گیری حقوق قانون با آن در سیستم بزرگ.

CVRA مستلزم آن است که شهرستانها سوئیچ به مناطق, گروه بندی "جوامع مورد علاقه" را به اطمینان حاصل شود که حفاظت اقلیت شانس بهتری برای نمایندگی.

اصلاح توافق حل و فصل نقطه اوج ماه از جلسات عمومی و جلسات به منظور جلب ورودی از ساکنان برخی از آنها ارائه نقشه های خود را برای در نظر گرفتن. در پایان به تصویب شورای یک کشیده شده توسط شهر جمعیت با گلندیل مبتنی بر ملی جمعیت پارسیان و با عنوان "NDC 7."

مدنی "مرکز هسته ای در منطقه" – در ابتدا به نام "شهر منطقه" – شامل مدنی مرکز پارک و تالار شهر و اطراف محله.

این منطقه پیدا شد و توسط جمعیت شناسان به غلظت بزرگترین لاتینی ساکنان حدود 26 درصد از جمعیت این شهر از 48,443 بر اساس 2000 نتایج سرشماری.

این منطقه محدود بزرگراه 111 در جنوب; دره عمیق در جاده در شرق و مونتری خیابان در غرب به فرد Waring درایو که در آن گسترش بیشتر غرب شامل محله در ویستا بنیتا گردش راه Fleetwood دایره و Gloriana درایو.

شمال غربی مرز یک خط دندانه دار است که شامل پارک مشاهده درایو و بخشی از منیزی می افتد درایو. مرز و سپس گسترش غرب در سراسر Whitewater کانال شامل یک منطقه در Rebecca جاده 42nd خیابان و طبخ خیابان.

منطقه رای گیری می رود به اثر با نوامبر شورای شهر در انتخابات است.

تنها یک زمان عضو شورای سوزان ماری وبر زندگی درون مدنی مرکز هسته ای منطقه. او برای انتخابات مجدد در این سال است.

"این یک فرایند طولانی و دشوار است و به چالش کشیدن روند" Councilmember Sabby جاناتان گفت: فقط قبل از اینکه شورای شهر به اتفاق آرا مورد تایید نقشه و وضوح تاخیر در اجرای رتبه, انتخاب رای گیری.

"من می خواهم برای تشکر از تمام ساکنان که در آمد و پیشنهاد خود را ورودی و نظرات و دیدگاه های" جاناتان اضافه کرد: این کمک به شکل دادن به نتیجه نهایی است."

بسیاری از سوال ایجاد دو رای گیری مناطق بیش از پنج سال که دیگر دره شهر هایی مانند پالم اسپرینگز و کلیسای جامع شهر به تصویب رسید و با رعایت کالیفرنیا رای گیری حقوق قانون گفت: به نظر می رسد ناعادلانه است که کوچکتر مدنی "مرکز هسته ای" منطقه باید یک نماینده در شورای منتخب هر چهار سال. بزرگتر منطقه چهار نماينده در شورا تمام منتخب در بزرگ و دو هر دو سال.

"من فکر می کنم این یک وضعیت که در آن وجود دارد بسیاری از رقابت جوانب مثبت و منفی و فواید و جنبه های منفی و upsides" جاناتان گفت. "و در پایان روز, من امیدوار هستم و معتقدم که ما گردد یک روش برای حرکت رو به جلو به ارمغان می آورد که تعادل فوق العاده ای برای همه نگرانی هایی که ابراز شده است."

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de