مواد مخدر-مرگ و میر ناشی از کاهش در سنت لوئیس کانتی — به جز سیاه و سفید مردان

برای بزرگنمایی کلیک کنید تئو وللینگ دسترسی بهتر به Narcan در جوامع از رنگ است که تنها بخشی از راه حل کار

توسط NEWSOULS در 5 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Better access to Narcan in communities of color is only part of the solution, experts say. - THEO WELLING
  • تئو وللینگ
  • دسترسی بهتر به Narcan در جوامع از رنگ است که تنها بخشی از راه حل کارشناسان می گویند.

گزارش های اخیر توسط St. Louis County وزارت بهداشت بر مواد مخدر مربوط به مرگ و میر نشان داد که نگران روند.

مرگ و میر مردان سیاه و سفید از استفاده از مواد مخدر افزایش یافته است و نزدیک به 50 درصد در سال 2019 در مقایسه با سال 2018 است. این یک هشدار دهنده شکل به خصوص با توجه به این که آنها تنها برای افزایش.

در واقع به طور کلی تعداد مرگ و میر مواد مخدر در سنت لوئیس کاهش 13 درصد در طول همان دوره زمانی اولین بار است که اتفاق افتاده است در هفت سال است.
سوء مصرف مواد و سلامت کارشناسان سرزنش اختلاف در ریشه های عمیق اجتماعی و ناهنجاری که سطح شیب دار بالا عوامل خطر در حالی که خفگی کردن دسترسی به درمان.

"ما شناخته شده برای مدتی که جوامع از رنگ باید دسترسی نابرابر می گوید:" Nichole Dawsey مدیر اجرایی شورای ملی اعتیاد به الکل و سوء مصرف مواد مخدر.

Dawsey می گوید: حل این مشکل نیاز به بیش از ارائه Narcan که به طور گسترده ای استفاده می شود با نام تجاری مصرف بیش از حد-معکوس نالوکسان به سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع هر چند که بخشی از آن را. او می گوید: بهترین چیزی که به انجام است که به طور عمدی.

"ما انجام داده اند مقدار زیادی از کار — از NCADA و سوء مصرف مواد در جامعه به طور کلی — برای بستن این شکاف," او می گوید. به منظور پیشرفت سازمان است شروع به گوش دادن.

"ما واقعا در تلاش برای بلند کردن صدای مردم رنگ به آنها را بخشی از تلاش های ما به منظور واقعا عمدی در مورد گوش دادن به ورودی خود را در مورد که در آن ما می تواند از خدمات بهتر," او می گوید.

NCADA ارائه شده است Narcan به Affinia COVID-19 مراکز تست در اطراف منطقه شهری شده است و رسیدن به روحانیت و مذهبی جوامع ارائه آنها را با اطلاعات و منابع موجود در جامعه خود را.

Dawsey می گوید که آن را به وضوح کافی نیست با توجه به تازه ترین اطلاعات جمع آوری شده توسط این شهرستان است. اولین و مهمترین مسئله نهفته در دسترسی. دسترسی به صرفه جویی در زندگی دارو Narcan آموزش و پرورش در مورد نحوه استفاده از آن و دسترسی به مشاوران که مانند جامعه آنها خدمت می کنند.

"ما می دانیم که این واقعیت تلخ است که بیش از حد سفید افراد مبتلا به سوء مصرف مواد با اختلالات اغلب کانال به درمان و بهبودی قرار گرفتند. اما ما می دانیم که سیاه و سفید و قهوه ای مردم و به ویژه سیاه و سفید مردان مردد هستند برای درخواست کمک با سوء مصرف مواد اختلال در ترس از جرم," Dawsey می گوید.

این اعداد را فرصت را به NCADA و سوء مصرف مواد دیگر مراکز به ایجاد تغییرات.

"نه تنها ما به عنوان یک زمینه نیاز به عمدی بیشتر در مورد از بین بردن نژادپرستی نظاممند را احاطه کرده است که سوء مصرف مواد و دارو, سیاست, اما ما نیاز به نگه داشتن کار در این فضا," او می گوید.

او می گوید که اعداد نقطه به نیاز به صورت گسترده آموزش و پرورش از آنچه که اعتیاد یک درک بهتر از ننگ است که آن را احاطه کرده است و نیاز به مداخلات که در نتیجه به سادگی قرار دادن کسی که پشت میله های زندان.

دکتر خواهد راس دیپلم دین برای تنوع در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن و رئیس مشترک تخته بهداشت و بیمارستان است نگران این اعداد اما تعجب نیست.

راس می گوید که در چند سال گذشته جامعه پزشکی شده است شاهد افزایش مرگ و میر مواد مخدر از مردان سفید پوست در ایالات متحده است. آنها با استفاده از اصطلاح "بیماری ناامیدی" از آنجا که جامعه احساس این جمعیت بیشتر در معرض مرگ به دلیل فشار اقتصادی و عدم فرصت.

"در بسیاری از همدردی و نگرانی برای آن جمعیتی خاص گروه" راس میگه. "این یک موضوع پیوسته. در برخی از نقطه ما بودند رفتن به همان پدیده در مردان به دلیل همان سطح از عوامل اجتماعی در حال کمک به ناامیدی. در واقع آنها بزرگ شده."

به عنوان یک مرد سیاه و سفید, راس نگران است. "ما باید به همان سطح از حمایت و نگرانی و همدلی با آمریکایی آفریقایی نر جمعیت؟"

راس می گوید که آمریکایی آفریقایی تبار مردان بسیار بیشتر در معرض این, اجتماعی و موانع ساختاری است که کمک گرفتن دشوار است.

"با نوسانات کنونی این کشور آفریقایی مردان در حال رفتن به کمتر پشتیبانی می شود اگر آنها به دنبال یک ارائه دهنده" راس میگه. شبیه به Dawsey راس نگران دسترسی به پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که قادر به ارائه خدمات فرهنگی مناسب و مراقبت.

"در مردان وجود دارد افزایش سطح یک حس سرخوردگی و اضطراب مقدار زیادی از فشار با توجه به افزایش بیکاری و عدم دسترسی به ارائه دهندگان خدمات. که ترجمه را به بالاتر مرگ و میر ناشی از استعمال بیش از حد مواد مخدر," راس میگه.

اگر چه مرگ و میر ناشی از 2019 ثبت شد قبل از coronavirus بیماری همه گیر بهداشت مقامات نگران انزوای اقتصادی و نگرانی های ناشی از COVID-19 در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع باعث مشکلات بیشتر برای کسانی که مبارزه با سوء مصرف مواد.
این NCADA تا به حال یک افزایش عمده ای از تماس از افراد مبتلا به سوء مصرف مواد و مشکلات خود را نگران اعضای خانواده. Dawsey می گوید آنها دیده می شود خاص هجوم تماس از آنچه که او خواستار "واگرا مشتریان است." این مشتریان هستند یا در آزادی مشروط و یا عفو مشروط شده اند و یا منحرف سیستم عدالت کیفری به درمان مسیر با توجه به سطح پایین مواد مخدر جرائم.

"ما می دانیم که مردم در استفاده از مواد به کنار آمدن با درد, معمولا درد عاطفی گاهی اوقات آن را فیزیکی," او می گوید. در طول این زمان از انزوا این احساسات می تواند بیشتر طاقت فرسا و دشوار است برای مقابله با, و در نتیجه افزایش استفاده از مواد مخدر.

به عنوان بخشی از کار خود را برای مبارزه با اعتیاد و دسترسی شکاف Dawsey می گوید: NCADA شده است کار داخلی بر ضد نژادپرستانه.

"ما نیست منتشر شد بیانیه های عمومی چون برای ما کار به ادامه اتفاق می افتد داخلی, بنابراین ما می تواند نشان می دهد تا به جامعه به عنوان بهترین های ما خودشان در راه نیازهای جامعه ما," او می گوید.

در یک نکته مثبت Dawsey فکر می کند که کاهش کلی از استعمال بیش از حد می کند نقطه به نقطه متمایز حال پیشرفت است.

"به عنوان Narcan تر شده است به طور گسترده ای در دسترس است و همانطور که بیشتر مردم درک کنند که اعتیاد یک بیماری مزمن است که به جای اخلاقی شکست بیشتر مردم قادر به کمک آنها نیاز" او می گوید. "گزینه های درمان را گسترش داده اند و تبدیل شده اند بیشتر هماهنگ است. دارو-کمک به درمان استفاده شده است به طور گسترده تر و همسالان آموزش دیده اند و بسیج."

راس فکر می کند در مراحل بعدی عبارتند از استخدام کارکنان بهداشت جامعه به بیرون رفتن و شناسایی افراد در معرض خطر اعتیاد و مصرف بیش از حد و به ارائه آنها را با Narcan.

"ما نیاز به شروع به بیشتر عناصر از بحث در اطراف آموزشی استفاده از Narcan و در صورت امکان لینک مستقیم این افراد در معرض خطر به خدمات بهداشت روان در شهرستان" راس میگه.

اگر هر چیزی, مقامات می گویند این شماره ها یکی دیگر از یادآوری کار های پیش رو.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب