نظر: طناب دار در بابا والاس گاراژ تقویت حل برای مبارزه با نژاد پرستی

نانسی Armour ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:29 PM EDT Jun 22, 2020طناب دار در سمت چپ بابا والاس گاراژ با

توسط NEWSOULS در 2 تیر 1399

طناب دار در سمت چپ بابا والاس گاراژ باعث می شود انتخاب به طرز وحشیانه ای روشن است.

مردم سفید هم می تواند به طور کامل متعهد به روح جستجو و کار سخت خواهد شد که لازم است برای از بین بردن نژادپرستی نظاممند و یا آنها می توانند با سپردن خود به بودن در طرف اشتباه تاریخ است. وجود دارد هیچ زمان بیشتری را به صورت نشسته بی سر و صدا بیشتر تحمل "چه abouting" نه بیشتر و ترک آن را به دیگران برای حل اساسی ما نقص.

"فراموش سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به شما هنگامی که آنها در حال پرتاب touchdowns گرفتن ریباند خدمت aces? اگر که ناراحت کننده بود برای شنیدن خوب است. من استفاده می شود به خجالتی و دور از لحظات مانند این به دلیل آن مناسب بود آرام به فکر به عنوان امن و مودب" WNBA, ستاره سو پرنده گفت: پیوستن با راسل ویلسون و مگان Rapinoe در افتتاحیه جمعه شب ESPYs با یک تماس به عمل است.

"این است که ما لحظه به ثابت کنیم که ما می دانیم یک دنیای بهتر است که در آن سیاه و سفید زندگی ارزش دارد."

مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery را طنین انداز با مردم در راه هیچ چیز دیگری است از جنبش حقوق مدنی در نیم قرن پیش. چیزی که در مورد تصویری از یک افسر پلیس nonchalantly زانو در Floyd گردن فشار زندگی از فلوید به عنوان او گریه که او نمی توانستم نفس بکشم, در نهایت ما متوجه است که این کشور وعده برابری و عدالت برای همه باقی می ماند توخالی کلمات.

سفیده را با شوق و ذوق پیوست راهپیمایی و تظاهرات تبدیل در هر دولتی در شهرهای بزرگ و کوچک به تماس برای تغییر. ما به اشتراک گذاشته اند خواندن فهرستی از کتابهایی که توضیح نژادپرستی نظاممند و آن اثرات خورنده و binged فیلم است که نشان می دهد سیاه و تجربه از طریق متین لنز. ما حتی کمک کردن چند مؤتلفه مجسمه.

سفید ورزشکاران و مربیان باید به مبارزه پیوست ، بیکر میفیلد گفته است او قصد دارد به زانو زدن در این فصل NFL در حالی که مت رایان به $500,000 به شروع یک صندوق اختصاص داده شده به بهبود جامعه سیاه و سفید در آتلانتا. تگزاس مربی تام هرمان پیوست بازیکنان خود را در یک اعتراض.

قهرمان شایسته: Favre می گوید Kaepernick به درمان به عنوان قهرمان مثل پت Tillman

هرگز از دست یک داستان: هر روز بالا داستان تحویل داده است. صندوق پستی خود را تایید. ثبت نام در اینجا!

اما حسن نیت و ارزشمند است که همه آن را به اندازه کافی نیست. ما باید برای ریشه کن کردن موذی نفرت در این کشور نوع تعصب ساخته شده است که کسی احساس جسارت کافی برای ترک یک طناب دار در والاس گاراژ حتی در زمانی که دسترسی در مسیر است تا از نزدیک نظارت نسکار باید بدون مشکل پیدا کردن او و یا او.

این تغییر آسان نخواهد بود و آن را به ما به طور مداوم بررسی خودمان و تجدید تعهد ما بارها و بارها و بارها.

اما آن چه که یا ما اذعان کرد که ما در حال OK با سیاه و سفید و قهوه ای و زندگی مردم بودن ارزش کمتر است. خود این واقعیت که ما در واقع ترجیح می دهند که جامعه باقی می ماند کج در مردم به نفع.

همین دلیل است که طناب دار فرستاده شد.

والاس تنها تمام وقت, سیاه, راننده نسکار نخبگان سری فنجان و آن را با فشار از او که در نهایت منجر نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آهنگ های خود را. او را فرسوده "من نمی توانم نفس بکشم/Black Lives Matter" تی شرت قبل از مسابقه این ماه و در ژوئن 10 مسابقه در Martinsville در یک ماشین با #BlackLivesMatter رنگ در سمت.

طناب دار بود و به معنای قرار دادن والاس و در جای دیگر به او اجازه دهید و هر فرد سیاه و سفید می دانیم که در حالی که آنها ممکن است اجازه داده شود در نسکار آنها هرگز پذیرفته می شود.

"امروز نفرت عمل نژادپرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژادپرستی" والاس در توییتر نوشت یکشنبه شب.

اما منزجر کننده است که به عنوان طناب دار است, آن را نیز نشانه ای از جزر و مد در حال گردش است.

نژادپرستی سوخت با ترس و جهل. قسم خورده نژادپرستان و حتی کسانی که حاضر به رسمیت شناختن ضمنی و تعصبات را شلاق را زمانی که آنها حس یک تهدید برای خود امتیاز سفید.

آیا این فکر و ترس مردم می خواهند به آن اعتراف, جهان در حال تغییر است قبل از چشم خود و وجود ندارد لعنت به چیزی که آنها می توانید در مورد آن انجام دهد. در حیرت انگیز اعداد و با طنین صدای اکثریت امریکا رد تعصب و تنگ نظری ما به ارث رسیده از پدران بنیانگذار ما.

"به مردم این نقطه شکستن" Rapinoe گفت: در ESPYs. "در این زمان ما رو به پشت خود را."

از آنجا که ما نمی تواند به عقب برویم. و ما نمی خواهد. پس انتخاب با شما است: مبارزه برای خوب و یا غوطه ور در نفرت و جهل در کنار تاریخچه دیگر بازنده است.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی نویس نانسی Armour در توییتر @nrarmour.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن