یکی از عوامل کلیدی کمک خواهد کرد که تعیین چه مدت Covid-19 همه گیر به طول می انجامد

چه مدت طول خواهد بهداشت عمومی و اقتصاد ایالات متحده به طور گسترده ای در معرض خطر Covid-19? ما نمی دانیم. بدون

توسط NEWSOULS در 26 اردیبهشت 1399

چه مدت طول خواهد بهداشت عمومی و اقتصاد ایالات متحده به طور گسترده ای در معرض خطر Covid-19? ما نمی دانیم. بدون واکسن کارشناسان می گویند به احتمال زیاد سال است.

آینده تیره است برای بسیاری از دلایل. یعنی: خیلی بستگی به اقدامات بشر هر دو فردی و جمعی است که به سادگی سخت برای پیش بینی و مدل های دراز مدت.

اما دانشمندان امیدوارند به زودی جواب یک سوال اساسی در مورد این ویروس و نحوه تعامل آن با بدن انسان برای پیش بینی زمانی که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید: چگونه ایمنی به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 گذشته پس از یک عفونت است ؟

اگر ایمنی به طول می انجامد یک سال یا بیشتر Covid-19 می تواند محو شدن در یک زمان چند سال. اگر ایمنی wanes ظرف یک سال Covid-19 می تواند شدید سالانه comebacks تا یک واکسن موثر است به طور گسترده ای در دسترس است. در حالی که امید وجود دارد که یک واکسن تبدیل خواهد شد در دسترس نیست داده می شود. واکسن نیز می تواند کمتر از کاملا موثر است. تولید کنندگان می تواند در تلاش برای تولید به اندازه کافی از آن است.

ایمنی یک کلید برای درک این مدت از این بیماری همه گیر. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد آن تا کنون و چگونه دانشمندان می توانند کرک رمز و راز ،

در اینجا برخی از ساده ریاضی است که توضیح می دهد که چگونه بسیاری از مردم نیاز به ایمنی را به یک ویروس برای شیوع برای پایان دادن به خود را دارد.

شیوع بیماری که پایان هر مورد جدید از این ویروس به طور متوسط منجر به کمتر از یک عفونت است. ایمنی می تواند به ما کمک کند وجود دارد.

اگر هر موردی از این ویروس به طور متوسط منجر به دو بیشتر موارد پس از آن حدود نیمی از جمعیت نیاز به ایمنی به ویروس برای شیوع مرگ پایین به طور طبیعی.

اگر یک عفونت باعث می شود به طور متوسط سه نفر دیگر و سپس دو سوم از جمعیت نیاز به سیستم ایمنی بدن برای شیوع خفه است ،

است عکس ساده.

در عمل آن را مسیه. R0 — تلفظ r-هیچ ویروس اساسی باروری تعداد که توضیح می دهد که چگونه بسیاری از موارد جدید در حال تولید به طور متوسط از یک عفونت نیست مجموعه ای شکل است. آن را می توانید در محیط های مختلف در جوامع مختلف و تغییرات هنگامی که مردم در اتخاذ رفتارهای مانند ماسک پوشیدن و شستن دست.

همچنین ساخت چیزهای کثیف: هر کس در برابر خطر ابتلا به این ویروس. آستانه برای پایان دادن به شیوع این بیماری را می توان کمی زودتر در تئوری اگر تمام افراد آسیب پذیر و افرادی که به احتمال زیاد آلوده و گسترش آن به دیگران (چون می گویند آنها کار در یک فروشگاه مواد غذایی) — تبدیل سیستم ایمنی بدن ،

به هر حال: محققان تخمین می زنند که زمان R0 از SARS-CoV-2 است که بین 2 و 3.

پس از آن به شرح زیر است که این ویروس در حال رفتن به نگه داشتن پخش كردن, تا زمانی که بین نصف و سه چهارم از جمعیت ایمنی است. که آستانه اپيدميولوژيستها در حال صحبت کردن در مورد زمانی که آنها در مورد صحبت "گله ایمنی است." هنگامی که گله ایمنی است که زمانی در یک راه دقیق تعدادی از عفونت های جدید می تواند کاهش دهد.

اما یکی دیگر از پتانسیل چین و چروک در اینجا. گله ایمنی تنها می تواند قابل اعتماد ساخته شود تا اگر ایمنی پایدار است. اگر ایمنی دیگر کم و سپس آن را به ارمغان می آورد پایین درصد از جمعیت این که ایمنی و اجازه می دهد که این ویروس گسترش دورتر.

بنابراین در بهترین سناریو — که در آن ایمنی پایدار — چه مدت طول خواهد آن را برای رسیدن به گله ایمنی و پایان دادن به این بیماری همه گیر?

در حالت ایده آل ایمنی خواهد ساخت تا در یک جمعیت به آرامی در طول زمان برای جلوگیری از بیمارستان سیستم از غرق شدن با موارد و ایجاد هرج و مرج و بیشتر خسارت های ناخواسته.

به تازگی اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد محققان کریستین Tedijanto مارک Lipsitch استفان Kissler ادوارد گلدشتاین و يونتان گراد یک مطالعه منتشر شده در علوم برآورد چه مدت آن را برای رسیدن به گله ایمنی در یک محتاط شیوه (که هنوز بسیاری از عفونت و مرگ).

پزشکی کارگر در یک بیمارستان در بروکلین نیویورک در آوریل 15.
آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ

آنها مدل رویکردی که در آن سازمان ملل برود و اجتماعی فاصله برای جلوگیری از خسته کننده به بیمارستان سیستم در هر یک موج. "و ما تحت یک رویکرد شبیه به این ممکن است آن را تا سال 2022 به ساخت جمعیت ایمنی در جهت ویروس برای جلوگیری از در حال اجرا خود را در" Tedijanto می گوید و اضافه کرد که این فقط یک فرضی (و احتمالا بیش از حد ساده شده) کاهش سناریو. چه کسی می داند که اگر مردم رعایت یک stop-and-go اجتماعی فاصله سیاست ؟

اما نتیجه به ما می دهد یک حس از چه مدت آن را برای پایان دادن به این بیماری همه گیر اگر ما به تصویب رسید و هدف از حفظ بهداشت و مراقبت از ظرفیت در حالی که همچنین کاهش محدودیت در هر حال حاضر و پس از آن. به طور کلی خود را نتيجهگيری: "آن را به سخت را برای بازگشت به حالت عادی تا زمانی که ما یک واکسن," او می گوید.

بعضی از آنها حمایت برای یک رویکرد است که می سازد تا گله ایمنی سریع تر است. شاید ما می تواند دستیابی به آن را قبل از سال 2022? این امر به این معنی است که عفونت و مرگ و میر کلی (بین .5 و .8 درصد از افراد آلوده به این ویروس می میرند). که به دلیل "وجود دارد این ایده از خطا که در آن اگر شما از نوع فقط اجازه دهید یک بیماری همه گیر رفتن کامل آن تمایل به حرکت" Tedijanto می گوید. "این نه تنها متوقف زمانی که آن می رسد گله ایمنی, اما در واقع, شما تمایل به اضافه جهش است که تعداد و نسبت بیشتری از جمعیت آلوده."

اخیرا زیست شناسان ناتالی دین و کارل زیست شناس Bergstrom محاسبه شده در نیویورک تایمز چه آسیب یک خطا می تواند انجام دهد. "اگر 100,000 مردم عفونی در اوج و هر یک از آنها آلوده 0.9 مردم که هنوز هم 90,000 عفونت های جدید و بیشتر پس از آن که" آنها بنویسید. "اگر همه گیر رفت و کنترل نشده در ایالات متحده آن را می توانید در ادامه به صورت ماه پس از گله ایمنی رسیده بود آلوده کردن بسیاری از میلیون ها نفر در این فرآیند است." در زمان بیماری همه گیر به پایان می رسد, آنها, نوشتن در این سناریو تعدادی از افراد آلوده به ویروس می تواند بیشتر از آستانه تحمل دیگران توسط یک حاشیه بزرگ — شاید دو سوم.

"اجازه گسترش آن حتی در یک راه هوشمند از طریق این جمعیت به اندازه کافی برای دریافت گله ایمنی خواهد شد در نتیجه فقط واقعا تکان دهنده تعداد مرگ و میر," Dean می گوید Vox. "سپس راه حل دیگر این است که قفل شده است و برای همیشه لطفا برای. با کسانی که این گزینه قابل دوام ما قطعا باید برای کشف آنهایی که دیگر."

این علم کاغذ 2022 پیدا کردن فرض مصونیت سال طول می کشد. اگر یک فرد ایمنی دیگر کم در یک سال — به عنوان ممکن است با دیگر ویروس ها در coronavirus خانواده — از آن می تواند بیش از دو سال است. اگر ایمنی است به خصوص ضعیف — اگر آن طول می کشد کمتر از یک سال — Covid-19 ممکن است با ما برای مدت زمان طولانی.

"اگر ایمنی به طول می انجامد یک سال و یا کمتر می توان انتظار داشت که سالانه در فصل زمستان شیوع Covid-19 تا زمانی که وجود دارد یک واکسن" Kissler می گوید. "اگر مصونیت طول می کشد [حدود 1-5 سال] پس از آن وجود دارد ممکن است پراکنده زمستان شیوع; شاید هر سال اما احتمالا در هر سال. دیگر ایمنی به طول می انجامد هر چند بیشتر احتمال دارد آن است که آن را در نهایت پراکنده در دسترس نباشد و این بیماری حذف خواهد شد."

به دلایل دانشمندان کاملا نمی فهمم برای برخی از عفونت های یک فرد ایمنی هرگز دیگر کم. افرادی که سیستم ایمنی بدن به آبله به عنوان مثال سیستم ایمنی هستند برای زندگی: آنتی بادی است که محافظت در برابر آبله پیدا شده است به عنوان طولانی به عنوان سال 88 پس از واکسیناسیون.

اطمینان کمتر در اینجا است که دانشمندان مشاهده سطوح آنتی بادی دیگر coronaviruses (چهار گونه است که آلوده کردن مردم به عنوان سرماخوردگی) می تواند به افول بیش از یک دوره از سال است. حتی اگر شما از دست دادن آنتی بادی به این معنا نیست که شما دوباره کاملا مستعد ابتلا به این ویروس. بله هیچ کدام از این ساده است. بیشتر در اینجا.

اما خبر خوب در حال حاضر حداقل این است که مطالعات نشان می دهد که تقریبا همه توسعه آنتی بادی به SARS-CoV-2. کار بیشتری باید انجام شود به نشان می دهد که آنتی بادی و در آن غلظت مشورت ترین ماندگار ایمنی.

ما نیاز به مطالعات بیشتر به نام "ارتباط حفاظت مطالعات." این مطالعات طولی که پیگیری بیماران در طول زمان "پس آنها را به دیدن اگر آنها دچار عفونت مجدد و مقایسه سطح آنتی بادی و سایر شاخص های ایمنی بین کسانی که reinfected و کسانی که نه" عمر سعد مدیر ییل موسسه بهداشت جهانی می گوید.

متاسفانه این مطالعات به زمان دارد. ما می توانیم می دانم که اگر مصونیت طول می کشد برای یک سال اگر یک سال هنوز به تصویب رسید. آن را نیز می تواند باشد که ایمنی به طول می انجامد مختلف در طول زمان برای افراد مختلف بسته به شدت عفونت خود را.

"بدترین سناریو است که من می توانم تصور خواهد بود که خفیف یا بدون علامت عفونت نمی مشورت بسیار ایمنی و ویروس به پایان می رسد تا انتقال خیلی بهتر آمدن زمستان" Kissler می گوید. "این بد خواهد بود چرا که این ویروس می توانست مقدار زیادی از زمان در طول تابستان به دید ترین گوشه از جهان تنها به منفجر شدن در شیوع است که بازدید اساسا همه در یک بار."

لازم نیست به همه از این به این معنی است که ما در حال رفتن به مجبور به ماندن در مستند حداقل تا سال 2022. وجود دارد یک راه میانه بین مستند و رفتن به عقب به طور کامل به راه همه چیز بودند. یک کمپین گسترده جهانی, پوشش, تست, تماس, ردیابی و جداسازی موارد مشکوک و مخاطبین خود را می تواند کمک به کاهش انتقال در حالی که زندگی ما را کمی به حالت عادی بازگشت.

"من می خواهم به خوش و می گویند که ما می توانیم به یک محل است که کمتر شدید تر از آنچه که ما در حال حاضر" Tedijanto می گوید. هیچ یک گلوله نقره ای, او می گوید: برای شکست Covid-19. اما برخی از ترکیبی از جهانی ماسک صورت با ماندگاری بهتر داده ها در انتقال نقاط داغ (و چگونه به اجتناب از آنها) و پیشرفته تست و تماس با ردیابی است به احتمال زیاد برای هموار کردن میانه راه.

"این رفتن به یک فرایند تدریجی است که نیاز به مقدار زیادی از صبر و شکیبایی," او می گوید. و ما باید آماده برای زندگی با این ویروس برای مدت زمان طولانی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن