و ضعف سيستم ايمنی مردم سزاوار نیست به شهروندان درجه دوم

هر زمان من مادر بزرگ من, او می پرسد من همین سوال: "هنگامی که این رفتن به بیش از؟" او نه در سمت چپ خانه پس از

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

هر زمان من مادر بزرگ من, او می پرسد من همین سوال: "هنگامی که این رفتن به بیش از؟"

او نه در سمت چپ خانه پس از اولین rumblings از coronavirus او رسیده در اوایل ماه مارس و او نتواند خرید در بازار با پل باشگاه و دریافت بازدیدکننده داشته است از او نوه بزرگ. "این خواهد بود که بیش از توسط, تابستان," او می گوید: "درست است؟"

من نفرت داشتن به شکستن آن را به او. این را نمی خواهد بیش از تابستان است. نه توسط یک شات طولانی — حداقل نه برای افرادی که مانند او به خصوص در معرض خطر شدید Covid-19.

اقتصاد ممکن است بازگشایی در برخی از مکان ها و برخی از مردم ممکن است رفتن به کار. اما این بدان معنا نیست که آن را به زودی خواهید بود ایمن برای کسانی که میرم پایدار انزوا باقی می ماند و در معرض خطر بالا: سالمندان و کسانی که با سیستم ایمنی بدن و کسانی که با بیماری های زمینه ای مانند بیماری قلبی یا دیابت است.

در واقع این قضیه صادق است: به عنوان برخی از مردم از آنها افزایش تعداد انسان آنها در حال آمدن به تماس با. به خصوص اگر آنها نمی, اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن یک ماسک و حفظ 6 پا از فاصله است که باعث افزایش خطر که آنها را انتقال ویروس به افراد آسیب پذیر.

حتی اگر گروه دوم حاضر بازدید کنندگان در صفحه اصلی آنها گاهی اوقات مجبور به بیرون رفتن برای چیزهایی مانند قرار ملاقات دکتر و شلوغ تر جهان بیشتر به معنی خطر است. به طوری که آنها بسیاری از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی وجود ندارد و در واقع در حال آماده شدن برای انجام این کار با خیال راحت بسیاری از این افراد آسیب پذیر می ترسم.

مختلف نقشه راه است که ابداع شده اند برای پایان دادن به اجتماعی فاصله به طور کلی قبول است که همسر و ضعف سيستم ايمنی مردم را به خود منزوی کردن بیش از دیگران — تا زمانی که جامعه انتقال این ویروس می میرد و یا یک کشف علمی تغییرات حساب دیفرانسیل و انتگرال.

بزرگ طلایی امید است که دانشمندان کشف یک واکسن است که می تواند به جلوگیری از همه ما از گرفتن coronavirus. واکسن آزمایش های در حال حرکت در سرعت پیچ و تاب و برخی از افراد سالم هستند و حتی داوطلبانه به معرض این ویروس به سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن. اما یکی که موثر و به اندازه کافی امن برای تحویل به میلیون ها نفر از مردم است کاملأ پیچیده و وقت گیر است. کارشناسان تخمین می زنند که می تواند 12 تا 18 ماه و یا حتی طولانی تر است. و در ضمن این ویروس می تواند همچنان پخش یا resurge در امواج.

این برد ناراحت کننده مجموعه ای از سوال: آیا کسانی که بیشتر در معرض این بیماری را به ماندن جدا شده برای ماه ها یا سال پرداخت قیمت برای هر کس دیگری را بازگشایی اقتصاد و ثابت حس عادی? آنها را تبدیل به یک معنا شهروندان درجه دوم? و حال ما خوب است ؟

"به عنوان یک فرهنگ من فکر می کنم ما متاسفانه بی ارزش افراد مسن و افرادی که ناتوان در یک روز عادی" کارولین Cannuscio اجتماعی و اپیدمیولوژی در دانشگاه پنسیلوانیا به من گفت. "این ممکن است سخت برای برخی از مردم به لایروبی تا دلسوزی برای آنها در حال حاضر."

اما اگر ما در مجموع موفق به لایروبی تا که شفقت و موفق به تخصیص منابع به بهبود چشم انداز برای این جمعیت ما شکست یکی از بزرگترین اخلاقی تست های مطرح شده توسط coronavirus.

تقریبا از زمان شروع این بیماری همه گیر ما شناخته شده است که coronavirus خطرناک تر است برای افرادی که مسن هستند ضعف سيستم ايمنی و کسانی که بیماری های زمینه ای.

پیری منجر به کاهش عملکرد سیستم ایمنی بدن است که باعث می شود افراد بیشتر مستعد ابتلا به بیماری شدید و حتی مرگ شود. آمار اولیه از چین نشان داد که coronavirus می شود مرگبارتر با هر اضافی دهه از زندگی شما رو زیر کمربند خود را. در انگلستان جدید preprint مقاله نشان می دهد که کسی که بیش از سن 80 180 بار بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus از کسی که زیر 40. در ما هشت نفر از 10 نفر که فوت کرده اند از coronavirus شد سن 65 ساله یا مسن تر و یک سوم از تمام Covid-19 مرگ و میر مرتبط شده اند به خانه های سالمندان.

موجود مسائل بهداشتی نیز می تواند آن را سخت تر برای بدن به دفع عفونت است. در میان 105 بيمار مبتلا به فوت در ایتالیا در ماه مارس 4, دو-سوم تا به حال سه یا بیشتر از شرایط مانند بیماری قلبی یا دیابت است. تحقیقات انجام شده در چین و منتشر شده در مجله لانست یافت که تقریبا نیمی از 191 بیماران بستری در این مطالعه نمونه تا به حال یک موجود بیماری است.

مهم است به درک فقط چگونه بسیاری از مردم می گیرند این در معرض خطر دسته بندی. در ایالات متحده به تنهایی در افراد مسن (بیش از سن 65) تعداد حدود 52 میلیون دلار یا 16 درصد از جمعیت است. حدود 10 میلیون نفر در حال ضعف سيستم ايمنی با توجه به شرایط مانند سرطان لوپوس یا HIV/AIDS. برخی از 34.2 میلیون نفر مبتلا به دیابت و 30.3 میلیون بزرگسال باید یک تشخیص بیماری های قلبی. این دسته بندی ها متقابلا منحصر به فرد نیست — برخی از افراد نیز ممکن است بیماری های قلبی به عنوان مثال — اما حتی پس از این شماره ها عاقلانه است.

در طول چند ماه اول از همه گیری این گروه ها شده اند خواست در خانه بمانند و تکیه بر دیگران برای ارائه نیازهای مستقیم به آستان خود. حتی به عنوان برخی از کشورهای بازگشایی این دستورالعمل باقی می ماند همان: فدرال و ایالتی و شهرستان بازگشایی قصد دارد به طور کلی می گویند این گروه باید همچنان به پناهگاه در محل.

ایده بسیاری از مردم گیر بودن در خانه برای ماه یا سال در حالی که دیگران را وادار به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از نرمال در بازگشایی اقتصاد احساس می کند از نظر اخلاقی نفرت انگیز.

Zeba خان یک ضعف سيستم ايمنی در تگزاس گفت: Vox او را نا امید با آمریکایی ها عجله برای پایان دادن به اجتماعی فاصله. "مردم دیگر گریزی به خستگی می kill me," او گفت:. "من فکر نمی کنم که منصفانه است. من فکر نمی کنم که درست است. و قطعا آن را خودخواه است. و این ناامید کننده است که مردم تنها به این بیماری به طور جدی به عنوان آنها را تحت تاثیر قرار شخصا."

مشکل این است که اگر ما تاخیر بازگشایی و چوب به سخت اقامت در خانه سیاست که لزوما در کوتاه مدت از این گروه جدا می کند.

نقطه تمام اجتماعی ما فاصله شد برای به تاخیر انداختن اوج شیوع خرید ما زمان برای آماده سازی و جلوگیری از بیمارستان ظرفیت از غرق شدن در نتیجه صرفه جویی در زندگی. اما وجود دارد هیچ انکار آن می آید با یک حرکت نزولی ،

"فعالیت های بسیاری از ما در حال انجام به نگه داشتن افراد امن — اجتماعی فاصله بهداشت ، — به معنای 'صاف منحنی و سرعت انتقال ویروس" توضیح تارا اسمیت استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت. "این نیز اثر طول مدت این بیماری همه گیر به معنی کسانی که در معرض خطر را باید جدا شده و حتی طولانی تر است."

که ما را در برگ وحشتناک اخلاقی اتصال با هیچ گزینه های زیادی برای انتخاب از.

An infographic that shows the goals of mitigation during an outbreak with two curves. The X-axis represents the number of daily cases and they Y-axis represents the amount of time since the first case. The first curve represents the number of cases when no protective measures during an outbreak are implemented and displays a large peak. The second curve is much lower, representing a much smaller rise in the number of cases if protective measures are implemented. کریستینا Animashaun/Vox

که گفت:, هنوز هم وجود دارد بهتر و بدتر دوره از عمل است. برای مثال اگر متحده بازگشایی با وجود عدم آماده و جامعه انتقال ویروس از طریق خوشه است که می تواند به لغو برخی از کار خوب انجام داده ایم اجتماعی فاصله تنظیم ما بازگشت و در نهایت طولانی تر شدن بیماری همه گیر.

مرحله به مرحله بازگشایی پوست در افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی لزوما اشتباه نیست. اما آن را می سازد اخلاقی بار از انجام آن راست بازگشایی در راه است که به حداقل می رساند خطر — که بسیار سنگین تر است.

آلبرت ریزو یک ریوی پزشک و افسر ارشد پزشکی در آمریکا همکاری انجمن ریه به من گفت بسیاری از بیماران خود را در حال اضطراب به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی اقتصاد خود را. "این افرادی که ضعف سيستم ايمنی و مزمن ریه بیماری است که متاسفانه رفتن به حتی بیشتر نگران بیرون رفتن و در حال رفتن به باقی می ماند بسته, در," او گفت:. "آنها می دانند که آنها به خطر بیافتد به طوری که آنها می ترسم."

دینا Elshinnawi یک تولید کننده ویدئو در معاون که لوپوس نوشت: به تازگی یک قطعه با عنوان "من ضعف سيستم ايمنی و ناجور در مورد جهان بازگشایی." او شده است با کابوس:

من تقریبا همیشه رویای روزمره حالات مانند بیدار شدن از خواب در خانه دوران کودکی من اما با غریبه ها ازدحام در هر اتاق. آنها با سرفه و عطسه به من و خندید ترور در صورت من. من خواهش کرد که آنها را به ترک و آنها من را نادیده گرفت. در رویای دیگر مردم به دنبال من به عنوان من عصبی زد طریق پارکینگ به دنبال ماشین من. هنگامی که من حتی خواب من توسط بیگانگان ربوده شد اما پس از آن متوجه شدم امن تر با آنها از روی زمین است.

Elshinnawi که پیش بینی نیاز به ماندن در خانه تا زمانی که یک واکسن در دسترس است اضافه شده است که آن را سخت به گوش دوستان خود "لاف زدن در مورد آنچه آنها را وادار به انجام زمانی که این است که بیش از. من می دانم که گفتن آنها من خشمگین است که نمی خواهد به من احساس بهتر است."

کلمات او برجسته این واقعیت است که وجود دارد و ادامه خواهد داد به یک اساسی بی عدالتی در چگونه همه گیر گستراند. هر کدام راه شما آن را قطع آسیب پذیر در جامعه ما را رنج می برند دیگر.

حداقل ما باید اذعان کرد این اختلاف و از خود بپرسیم: زمانی که ایالات متحده با معیار برای بازگشایی با خیال راحت چگونه می توانید آنها را که به عنوان مسئولانه به عنوان امکان پذیر است ؟ چه خواهد بود تلفات عاطفی در آن به سمت چپ در خانه ؟ و چه کسانی از ما که خوش شانس تر انجام دهید برای به حداقل رساندن تاثیر آنها ،

ما لازم نیست که صبر کنید برای واکسن اگر ما می خواهیم به آسیب پذیر ترین افراد برای خروج از انزوای هر چه زودتر. وجود دارد دو نفر دیگر از عمده راه های ما می توانید دنبال و محققان سخت در کار بر روی هر دو آنها: آزمون و درمان است.

کارشناسان می گویند که ما نیاز بسیار گسترده تر تست قبل از آن را امن برای بلند کردن مستندات. ما در حال حاضر انجام بیش از 300,000 آزمون در روز, اما ما هنوز هم نیاز به مقدار زیادی بیشتر (تخمین طیف وسیعی از 500000 به ده ها میلیون نفر).

ما همچنین نیاز به آزمون. در حالت ایده آل ما می خواهم که ارزان و قابل دسترس آزمایش دقیق است که اجازه می دهد مردم را به کشف کردن — به سرعت — اگر آنها مثبت است که اجازه دهید آنها را می دانم که آیا یا نه آنها می توانند با مراجعه مادر بزرگ خود را در آن روز.

در حال حاضر ما سه نوع مختلف: مولکولی آزمون تست آنتی بادی و آنتی ژن تست. هر یک همراه با خود اشکالاتی است.

پرستاران جمع آوری گرد و خاک نمونه برای Covid-19 تست را در یک درایو از طریق تست سایت در لس آنجلس در تاریخ 14 آوریل.
سارا Reingewirtz/MediaNews گروه/Los Angeles Daily News via Getty Images

شایع ترین آزمون مولکولی مانند RT-PCR و آزمون است که می تواند تشخیص مواد ژنتیکی از ویروس. که ویروس است و نه لزوما هنوز هم فعال پس از آزمون می تواند عملکرد مثبت کاذب: آن ممکن است می گویند شما رو coronavirus حتی اگر بدن شما در حال حاضر ضرب و شتم عفونت است. به علاوه این آزمون باید اجرا شود تا در برابر بسیاری از زنجیره عرضه مشکلات آنها تنها ارائه شده در برخی از سایت ها و می توانید آن را روز به یک نتیجه است.

پس از آن وجود آنتی بادی آزمون, همچنین به عنوان شناخته شده است آزمايشهاي. با استفاده از یک نمونه خون آنها برای جستجوی آنتی بادی ها به ویروس است که نشان می دهد که شما تا به حال Covid-19. با این حال می توانید آن را چند روز یا چند هفته پس از عفونت به بدن شما برای تولید این آنتی بادی پس از آزمون می تواند عملکرد یک گمراه کننده نتیجه منفی: ممکن است می گویند شما رو هیچ آنتی بادی حتی اگر ویروس در حال حاضر. و اگر شیوع ویروس کم است برای شروع با این تست می تواند تولید بسیاری از مثبت کاذب. توجه داشته باشید که حتی اگر شما انجام تست مثبت آنتی بادی که لزوما به این معنا نیست که شما سیستم ایمنی یا است که شما نمی توانید گسترش این ویروس به دیگران است.

در مه 8, FDA مجاز یک نوع جدید از تست: تست آنتی ژن که تشخیص پروتئین های ویروسی در سطح خارجی coronavirus با استفاده از بینی یا گلو گرد و خاک. آنها ارزان تولید و به لحاظ تئوری می توان در خانه (هر چند در نسخه اصلی در دسترس نیست هنوز). که باعث می شود آنها را بسیار جذاب: "اگر ما صفحه اصلی بر اساس آنتی ژن تست به عنوان ما برای تست بارداری به طور بالقوه ما می تواند به سرعت می دانم اگر افراد آلوده شدند و یا اگر آنها 'امن' به اطراف کسانی که در معرض خطر" اسمیت گفت.

متاسفانه آنتی ژن تست دقیق کمتر از مولکولی آزمون یا تست آنتی بادی. ما می خواهم در حالت ایده آل می خواهید به طراحی دقیق تر از نسخه های قبل از نورد آنها را کلا. اما مایکل مینا استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد به من گفت ممکن است این احساس را به قبول یک سطح پایین تر از دقت اگر آن را به معنی ما می توانیم تست خودمان و بازدید مردم آسیب پذیر تر است.

"ما شده است تا با تمرکز بر توسعه حساس ترین آزمون است که ما می تواند آن را شناسایی یک مولکول ویروس در کسی بزاق دهان یا بینی گرد و خاک و مفید در برخی از راه," او گفت:. "اما اگر شما می توانید استراحت برخی از الزامات آزمون و میگویند:" ما فقط نیاز به مطمئن شوید که کسی نیست floridly مثبت امروز; ما می توانیم تحمل یک تست که کمتر حساس است اما به اندازه کافی ارزان به استفاده از هر روز' — سپس کسی می تواند در واقع فقط حمل در اطراف یک کارتن از این آزمون و قبل از اینکه آنها را در راه رفتن به خانه پدر و مادر آنها خود را تست کنید."

اما اگر فرد مثبت است و نه بسیار دقیق تست فقط نشان نمی دهد آن ؟

"شاید حتی اگر آنها مثبت اگر آنها مثبت در چنین سطح پایین است که در این آزمون نمی کند آن را تشخیص و سپس شاید آن روز نمی توان آن را پایان جهان" مینا گفت. "اما اگر آنها پیدا کردن آنها مثبت روز بعد آنها نمی خواهد به دیدن پدر و مادر خود را در آن روز."

طراحی آزمون های خاص برای استفاده روزانه ممکن است یک دور خاموش رویا. "چهار یا شش ماه پایین جاده گمان من ما باید خیلی خوب نوار تست که مردم قادر خواهد بود برای خرید یک بسته و آزمون خود را هر چند روز و یا اگر آنها با توجه به رفتن به مدرسه و یا کار" David R. والت یک تشخیص کارشناس از دانشکده پزشکی هاروارد و دکتر در Brigham و بیمارستان زنان گفت: CNBC.

اما النور موری استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون بود مشکوک در مورد چگونه به سرعت زنجیره تامین می تواند جای این چشم انداز است. "این مقدار از کسانی که آزمون را که باید به تولید برای هر آزمون در هر روز خواهد بود فصل های" او گفت:.

اما مشکل از نحوه ساخت آزمون در مقیاس چیزی است که ما می توانیم اختصاص منابع بدانند در حال حاضر. سرمایه گذاری بیشتر در کمک به شرکت های مقیاس بالا تولید می شود یکی از راه های نشان می دهد که ما در مورد مراقبت کوتاه مدت از شهروندان آسیب پذیر' انزوا. یکی دیگر از راه خواهد بود به سرمایه گذاری به شدت در ارتش تماس با ردیاب که مورد نیاز خواهد بود به عنوان بخشی از هر عظیم تست برنامه: اگر کسی تست مثبت ردیاب نیاز به تعیین که آنها را در تماس با آمد به طوری که آنها می تواند خود را منزوی.

گذشته از آزمایش بزرگ دیگر امید نهفته در درمان. درمان به طور کلی تنها کمک به مردم هنگامی که آنها در حال حاضر بیمار است و در این راستا آنها کمتر جذاب تر از آزمون. اما آنها می تواند برخی از سالمندان و ضعف سيستم ايمنی افراد کمتر احساس عصبی در مورد معاشرت قبل از واکسن در دسترس می شود.

"اگر ما یک مناسب و معقول درمانی در جیب ما ما می توانید استفاده کنید که اگر کسی واقعا شروع به رفتن سراشیبی در بیمارستان" مینا گفت. "که واقعا تغییر معادله در شرایط از آنچه سطح خطر در سطح جامعه ما در حال حاضر به. بنابراین در برخی از راه من واقعا ریشه برای درمان."

از چپ به راست مدیر بخش مراقبت های ویژه پزشکی Stefan Kluge از بیماری های عفونی Marylyn Addo و رئیس موسسه طب انتقال خون سون پاینه ارائه یک کنفرانس مطبوعاتی در شروع مطالعه با ابولا مواد مخدر Remdesivir در هامبورگ آلمان در تاریخ 8 آوریل.
اولریش Perrey /استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

وجود دارد چند نوع مختلف از درمان های در حال توسعه است. برای اولین بار وجود دارد داروهای ضد ویروسی که مانع از تکثیر ویروس است. Remdesivir برای مثال در حال حاضر شده است با توجه به برخی از Covid-19 بيمار نشان دادن برخی از وعده های اولیه اما دقیق تر مطالعه مورد نیاز آن به منظور تعیین اثر واقعی.

یکی دیگر از گزینه این است که تولید آنتی بادی — شبیه به آنچه که بدن شما تولید می کند در پاسخ به این ویروس ایجاد اما در یک آزمایشگاه. مینا گفت که او امیدوار است که خواهیم دید چنین آنتی بادی استفاده می شود تا پایان سال است.

"که جذاب محصول برای تعدادی از دلایل: اول آن می توان به عنوان یک درمان اولیه در بیماری" اسکات Gottlieb یک متخصص سلامت که به عنوان رئیس جمهور تهمت اولین FDA کمیسر گفت: Vox. "همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک پیشگیری — به عنوان یک پل به یک واکسن. شما ممکن است قادر به تزریق ماهانه یا دو ماه یکبار تزریق به مردم است که می تواند به جلوگیری از آنها را از گرفتن عفونت."

در حالی که اولین دوز این محصول را به Covid-19 بيمار و مراقبت های بهداشتی کارگران, آنها همچنین می تواند به افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی افراد هنگامی که ما در حال تولید آنها در مقیاس. تولید در حال رفتن به یک مانع بزرگ اما دوباره Gottlieb گفت: این چیزی است که ما باید برای حل "در زمان سقوط به طوری که اگر یکی از آنها کار می کند ما قادر به روشن کردن spigot و تولید میلیون دوز در ماه است."

دانشمندان همچنین در حال کار بر روی یکی دیگر از استراتژی: جمع آوری نقاهت پلاسما — این بخش مایع خون از Covid-19 بازماندگان. از آنجا که آن را حاوی آنتی بادی ها به ویروس ممکن است کمک به افراد مبتلا به عفونت فعال بهتر و یا حتی به عنوان یک پیشگیری برای جلوگیری از عفونت در وهله اول.

هیچ یک از این گزینه ها به احتمال زیاد به یک گلوله نقره ای. اما ترکیبی — آنتی بادی برای جلوگیری از افراد سالم از بیمار درمان برای کسانی که در حال حاضر آلوده و گسترده آزمایش برای شناسایی افرادی که عفونت-free — می تواند آن را امن تر برای افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی مردم را به معاشرت.

"من فکر می کنم پاسخ به احتمال زیاد در یک استراتژی است که تولید آبخيز در کوتاه مدت اما بسیاری از استراتژی است که هنگامی که لایه لایه در بالای یکدیگر ارائه یک درجه بیشتر از حفاظت از ما در حال حاضر" Cannuscio گفت.

همه ما باید یک تعهد اخلاقی به در نظر گرفتن نیازهای آسیب پذیر ترین و مطمئن شوید بازگشایی است به عنوان کم خطر برای این گروه به عنوان امکان پذیر است.

بسیاری از این اقدامات خواهد شد که موثر در حفاظت از آنها چیزهایی هستند که تنها دانشمندان و مقامات دولتی و یا سیاستگذاران می توانند به تصویب برسانند. ما نیاز محققان به کار بهتر آزمایشات و درمان و کمک های مالی به آنها را نگه دارید در رفتن. ما نیاز فدرال و رهبران دولت به هماهنگی با یکدیگر و نه مرحله برادرکشی دعوا بر سر منابع است. ما نیاز به سیاست هایی که اطمینان از بزرگسالان در معرض می تواند به ماندن در خانه بدون هیچ گونه نگرانی که آنها را از گذاشته شدن به عنوان یک نتیجه از دست دادن بیمه درمانی دقیقا زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

اما نیز وجود دارد برخی از چیزهایی که بقیه از ما می توانید انجام دهید. موری با اشاره به اینکه برخی از فروشگاه های مواد غذایی در حال رزرو در ساعات خاصی به طور انحصاری برای سالمندان خریداران. های مختلف کسب و کارهای کوچک می تواند انجام دهد همان اطمینان به انجام کار اضافی تمیز کردن قبل از این که گروهی از خریداران در می آید.

خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات نیاز فوری به منابع بیشتر: بیشتر PPE بیشتر تست های جهانی پوشش و پول بیشتری به پرداخت کارکنان به طوری که آنها مجبور به کار در مشاغل متعدد در سایت های مختلف. AARP و گروه های دیگر در حال دفاع از چنین تغییراتی در کشوری که یک سوم از همه coronavirus مرگ و میر ساکنان و یا کارگران در این مراکز و در کانادا که در آن عظیم 81 درصد است.

"من نمی بینم هر مدرکی که ما منحرف منابع کافی را در واقع حفاظت از آسیب پذیر است. ما هنوز هم دیده می شود عفونت های شکوفا در خانه های سالمندان. که برای من بسیار نگران کننده" مینا گفت. او پیشنهاد ساخت این امکانات امن تر با بهبود سیستم های تهویه. "که ممکن است بسیار گران قیمت اما هزینه نگهداری این افراد امن در حال حاضر اساسا خاموش کردن اقتصاد — و تریلیون دلار است. بنابراین می تواند ما را به برخی از بخشی از آن است و شروع به واقعا وصله پینه کردن ساختار از مکان های که در آن شهروندان ارشد زندگی می کنند؟"

برای او بخشی Cannuscio گفت: هر کس نیاز به قبول یک واقعیت دشوار: "این یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن و ما کاملا در اوایل مایل از مسابقه دو ماراتون. مهم ترین چیز این است که برای مردم به جای این ایده است که ما نیاز به حل و فصل را به — و در نتیجه برنامه ریزی برای زنده ماندن در این حالت تغییر برای مدت زمان طولانی," او گفت:. "هر خانواده باید یک برنامه ریزی برای آنچه زندگی را مانند ماه های آینده."

برای برخی از خانواده او مشخص شده که ممکن است این معنی است که یک دانش آموز حرکت به عقب در با پدر و مادر خود را به طوری که او می تواند در ارائه مراقبت در صورت نیاز. خانواده های دیگر ممکن است تعیین یک فرد زندگی می کند که به طور جداگانه اما کسی که خود را محدود تماس های اجتماعی (ایده آل کسی است که از خانه کار می کنند) باید در حالت آماده به کار در مورد آنها نیاز به درایو پدربزرگ و مادر بزرگ به بیمارستان.

در نهایت Cannuscio ساده ترین قطعه از مشاوره نیز ممکن است موثر ترین: "هر کسی که تصمیم عرض جغرافیایی هنوز هم باید — صرف نظر از اینکه متحده اعلام کرد که ما در حال حاضر برای کسب و کار باز دوباره — به خاطر عقب نگه داشتن ما در درگیری های اجتماعی و به ادامه کار از خانه اگر ما می توانیم بنابراین ما کاهش احتمال که افرادی که مسن هستند و یا بیماران دریافت خواهد شد Covid-19."

بازدید یک راه این است که بپرسید: ما همه مشتاق به دریافت و از آن لذت ببرید با دوستان و همکاران دوباره. اما بازدید یکی دیگر از راه برخی از اندازه گیری از قربانی ادامه داد: ممکن است هر کس مسئولیت اخلاقی نسبت به آسیب پذیر ترین.

ما خیلی مشتاق به بازگشت به حالت عادی است که ما در حال حاضر به دیگران یکبار مصرف? این است که حتی در حالت عادی ارزش داشتن?


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب