کالیفرنیا هیچ پیشنهاد قرارداد برای همه گیر لوازم فاش سقوط, تخفیف, تست نشده فروشندگان

BYRHONDA لیون لورل ROSENHALL CalMattersمنتشر شده 3:18 PM EDT Jun 15, 2020یک تجهیزات پزشکی تامین کننده بود که پ

توسط NEWSOULS در 27 خرداد 1399

یک تجهیزات پزشکی تامین کننده بود که پس از حمله توسط اف بی آی است. یک کسب و کار اجرایی جریمه برای ساخت نادرست یا گمراه کننده اظهارات در گزارش های مالی. یک شرکت جریمه برای مدیکید تقلب. حداقل دو شرکت که تا به حال وجود داشته و کمتر از یک هفته.

اینها در میان صدها نفر از فروشندگان ایالت کالیفرنیا است قرارداد با یا تقریبا از بین رفته و به کسب و کار با عنوان مقامات دولتی با عجله برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که حالت عادی مناقصه و بررسی روش شده اند به حالت تعلیق در وضعیت اضطراری در کالیفرنیا وارد شده به حدود 3 میلیارد دلار ارزش ندارد-پیشنهاد قرارداد برای ماسک, پنکه, مرکز تماس کارگران و سایر تجهیزات و خدمات برای پاسخ به بحران بهداشت و درمان دولت تهیه پایگاه داده را نشان می دهد. برخی از فروشندگان در حال تاسیس شرکت های دولتی انجام شده است کسب و کار برای یک مدت طولانی, اما دیگران تازه واردان که راه اندازی در میان هرج و مرج تلاش برای تجهیزات پزشکی. در سراسر کشور تقلا لگد کردن در ماه مارس زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران است که آمده بودند خود را به امن تجهیزات لازم برای مدیریت این بیماری همه گیر.

برخی از قراردادهای صدر در یک و نیم میلیارد دلار است. و در تعداد کمی از موارد به آسانی در دسترس سوابق و برخی از گوگلینگ باید مطرح بالقوه پرچم قرمز.

"وجود دارد یک راش" برای تجهیزات در سراسر جهان گفت: Francesco Decarolis یک اقتصاددان در دانشگاه Bocconi در میلان ایتالیا و سابق دانشگاه استنفورد استاديار گروه با تخصص در ایالات متحده پالیسی تدارکات.

"وجود دارد ترس از انجام کارها در زمان و تحت شرایط اضطراری روش های طبیعی کنار, و آن را بسیار سخت برای اطمینان حاصل شود که همه چیز اجرا می کند هموار. این یک زنگ خطری."

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: دولت نه از دست یک پنی — هر چند یک سری از معاملات است که سقوط و یا متوقف شده اند تاخیر در کالیفرنیا در تلاش برای به دست آوردن حجم عظیمی از N95 ماسک. در یک مورد دولت yanked پول خود را به عقب پس از بانکداران مطرح سوء ظن در مورد $456.9 میلیون سیم انتقال به یک شرکت به نام شعله آبی در نظر گرفته شده برای پرداخت 100 میلیون N95 ماسک به عنوان اولین گزارش CalMatters. پرداخت و سریع برگشت شد دقیق در سوابق به دست آمده از دولت خزانه دار ،

پس از آن معامله برای خرید N95 ماسک از یک شرکت به نام BYD به تعویق افتاد چرا که مقامات بهداشتی فدرال در ابتدا گواهی ماسک. پس از این شرکت از دست رفته دو مهلت برای کسب گواهینامه دولت تمدید قرارداد دوباره هفته گذشته است. فدرال امنیت شغلی آژانس تایید ماسک دوشنبه Newsom اعلام کرد و اضافه کرد که این شرکت آغاز خواهد شد حمل و نقل برای اولین بار از 150 میلیون N95s به کالیفرنیا در اواخر این هفته. BYD در حال حاضر مسترد نیمی از آن اولیه $495 میلیون پرداخت پس از باد زودتر گواهینامه مهلت.

پرسید: در هفته گذشته در مورد تاخیر و با BYD معامله Newsom گفت: "تحت قرارداد ما پرداخت برای آنچه که ما دریافت کنید. ما نمی پرداخت برای چیزهایی که ما نمی تواند."

Newsom کارکنان کاهش یافته است برای پاسخ به یک سوال از CalMatters در مورد اینکه آیا فرماندار شخصا در تصویب هر گونه بیماری همه گیر قرارداد.

بسیاری از ایالت قرارداد به صورت همه گیر لوازم جریان را از طریق بخش خدمات عمومی دولت به اصطلاح مدیر کسب و کار. سخنگوی وزارت مونیکا حسن گفت: در یک ایمیل که هیچ خرید ساخته شده است بدون نیاز به تایید از وزارت رئیس تدارکات افسر. و "دلار" سفارشات در حال بررسی و بحث های اضافی DGS مدیران, او گفت:.

پس از همه گیر شروع کالیفرنیا مقامات توزیع 46 میلیون N95 ماسک و 104 میلیون روش ماسک با توجه به دولت داده است.

علامت Ghilarducci Newsom مدیر خدمات اورژانس گفت: دولت بهبود آن بررسی فرآیند پس از شعله آبی معامله فرو ریخت و مقامات مجری قانون در حال حاضر درگیر در بررسی فروشندگان بالقوه.

بررسی سفارشات خرید و پیشنهاد قراردادهای دولت وارد برای coronavirus لوازم و خدمات هر یک به ارزش حداقل $10 میلیون دلار را نشان می دهد کالیفرنیا انجام کسب و کار و یا در آستانه انجام کسب و کار با یک تعداد انگشت شماری از فروشندگان که تا به حال براش با قانون و یا به سادگی تست نشده.

یک شرکت به نام MedSupply امریکا, برای مثال, لیست آریزونا آدرس وب سایت خود را اما در زمینه اختلاط مقالات در وایومینگ در تاریخ 14 آوریل. همان روز آن فرود آمد $10.6 میلیون قرارداد با ایالت کالیفرنیا است. دولت توافق برای خرید 3 میلیون N95 ماسک پزشکی از MedSupply با توجه به قرارداد این شرکت برنامه ریزی شده به کشتی همه آنها را تا پایان ماه آوریل است.

اما MedSupply امریکا تا به حال زمان سخت شدن ahold آرزو N95 ماسک یک سخنگوی این شرکت گفت. بنابراین در حالی که آن را به امید تحویل در حداقل برخی از N95s در اواخر این ماه, او گفت:, آن را نیز تلاش برای فروش به دولت در جایگزینی ماسک آن را بازاریابی.

"ما خواهد بود فروش (به N95s) به عنوان ما می توانید به دست آوردن آنها" گفت: Kenn Lindh مدیر بازاریابی برای MedSupply امریکا است. "ما واقعا در حال هل دادن آنها را به ماسک ما به خاطر آن 30 روز است."

مارک به عنوان "InvisiSmart" این ماسک را می توان مورد استفاده مجدد قرار تا 30 روز Lindh گفت: در طی آن "InvisiSmart" آرم محو و تا زمانی که آن را نامرئی می شود نشان می دهد که ماسک دیگر موثر است. این یک پلیسه دار فولاد-سبک ماسک پوشش داده شده با آنچه Lindh به عنوان یک ضد میکروبی دی اکسید تیتانیوم پوشش است که جان coronavirus در تماس است.

"هر چیزی را که در نزدیکی صورت خود را در آن کشت ویروس," او گفت:.

او اذعان کرد که در کالیفرنیا هنوز توافق برای خرید InvisiSmart ماسک, اگر چه او در حال آماده سازی نمونه برای مقامات دولتی برای ارزیابی.

متخصص اپیدمیولوژی تماس CalMatters خواست دولت به دقت و توجه. "این محصول باعث می شود برخی از مورد ادعا و بدون هر گونه اطلاعات و یا تحقیق به آن را به بالا" ساسکیا Popescu ارشد پیشگیری از عفونت اپیدمیولوژی در دانشگاه جرج میسون گفت: از طریق ایمیل پس از بررسی وب سایت شرکت و یک مطالعه علمی.

"یک رویه ماسک فیلترهای ساخته شده را به آن برای جلوگیری از میکروب ها را از گرفتن در پس این تلاش در ساخت آن میکروب های مقاوم در برابر معنا ندارد."

او گفت: یک مطالعه علمی از یک محصول مشابه — یک دی اکسید تیتانیوم پوشش اسپری بر روی سطوح بيمارستان — آن را تا به حال هیچ تاثیری در کاهش رشد میکروب است. مطالعه نامربوط به COVID-19 منتشر شد در سال 2018 در مجله عفونت بیمارستان.

Lindh گفت: این شرکت در حال کار بر روی گرفتن گواهینامه از سازمان غذا و دارو: "ما می خواهیم به بهترین محصول موجود در خارج وجود دارد."

MedSupply امریکا نیست اول با نام تجاری جدید شرکت کالیفرنیا رفته و به کسب و کار در تلاش خود را برای دریافت ماسک. در مارس 26, دولت سیمی $456.9 میلیون به شعله آبی پزشکی — یک شرکت دو فعالان سیاسی ایجاد کرده بود فقط سه روز قبل از آن با توجه به دلاور اختلاط سوابق. دولت با عجله به دریافت پول خود را به عقب پس از بانکداران درگیر در انتقال سیم هشدار مقامات دولتی که آنها فکر معامله ممکن است جعلی.

پس از آن کنگره اعلام کرده است یک پرس و جو به شرکت و واشنگتن پست گزارش داد که وزارت فدرال دادگستری باز تحقیقات جنایی متمرکز حداقل در شعله آبی را شکست خورده می پردازد مریلند و کالیفرنیا.

"گسترده کمبود (personal protective equipment) در حال قرار دادن هر دو مراقبت های بهداشتی کارگران و زندگی بیماران در معرض خطر" از رهبران مجلس کمیته انرژی و تجارت نوشت: در 18 مه نامه ای به شعله آبی رنگ است.

"عواقب جدی ناشی از PPE کمبود در حال هل دادن متحده و محلات به نوبه خود جدید و اثبات نشده شرکت با تجربه محدود در صنعت پزشکی عرضه برای تامین این مهم تجهیزات پزشکی."

شعله آبی است هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به نامه کمیته سخنگو گفت: این شرکت وکیل کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

در میان دیگر کالیفرنیا بزرگ-دلار ماسک معاملات است که به هم ریخت: نزدیک به 800 میلیون دلار قرارداد با خرس کوه Development Co. LLC. که شرکت اجرا شده توسط سابق آلاباما دادستان کل Troy پادشاه موفق به ارائه لس آنجلس تایمز گزارش داد در ماه گذشته.

CalMatters کشف و در عین حال یکی دیگر از تلاش ناموفق توسط ایالت کالیفرنیا به دست آوردن میلیون ها نفر از N95 ماسک از یک فروشنده بی تجربه در به دست آوردن تجهیزات پزشکی. با توجه به اسناد a $550 میلیون سفارش خرید آماده شده توسط وزارت کالیفرنیا از خدمات عمومی مشخص شده در مقابله با شربت سرمایه گذاری یک تجارت تامین مالی شرکت. آدرس کسب و کار است که یک 3,500 فوت مربع خانه در هوستون متعلق به چارلز Leaver که توصیف خود را در LinkedIn به عنوان شربت را رئیس و بنیانگذار شرکت.

حال شربت را خرید و سفارش از طریق آن می شده اند یکی از این ایالت COVID-19-مربوط به قرارداد.

"ما هیچ رسمی توافقنامه" Leaver گفت CalMatters. "وجود دارد مشروط توافقنامه ای که تنظیم شد اما هیچ چیز تا کنون ملاقات کرد و هیچ چیز تا کنون انجام داده است."

شربت لغو مقابله با کالیفرنیا یک سخنگوی وزارت خدمات عمومی گفت: به این دلیل که فروشنده نمی تواند تحویل کالا.

این معلوم نیست که آیا مقامات کالیفرنیا می دانستند که در سال 2006 Leaver شد a $30,000 مدنی مجازات در تگزاس دادگاه فدرال پس از او و 12 نفر دیگر شد شکایت توسط آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار بیش از یک ادعا سهام دستکاری طرح. SEC را متهم کرده بود که Leaver ساخت نادرست یا گمراه کننده اظهارات در گزارش های مالی برای یک شرکت نرم افزاری یک بار او زد. دادگاه فدرال اسناد و مدارک نشان می دهد Leaver نیست اعتراف و یا انکار اتهامات در ثانیه شکایت.

"هیچ اتهام شد و تا کنون به ارمغان آورد" Leaver گفت. "من می تواند در خدمت در هیئت مدیره. و من می تواند یک مدیر عامل یک شرکت عمومی است."

تلاش برای ماسک نبود تنها چیزی که جذب برخی از غیر معمول بازیکنان به کالیفرنیا سیستم دولت متعاهد. دولت در ماه آوریل توافق برای خرید $139 میلیون ارزش هواکش و تجهیزات مرتبط از کون, بهداشت و درمان, Inc., یک شرکت عرضه های پزشکی که مورد حمله قرار گرفت توسط FBI در سال 2013.

نه مادر و نه مالک آن Heriberto دیاز از Bakersfield متهم شدند با هر گونه جرم و جنایت و یا ارزیابی هر گونه مجازات است. در ژانویه 2018 جستجو حکم استشهاد ناگهان unsealed در منطقه شرق کالیفرنیا. در 111 صفحه سند امضا شده توسط FBI Special Agent Sharron M. Cannella ذکر علت احتمالی به گمان مدیکر تقلب گفته این شرکت "به نمایش گذاشته شده افزایش قابل توجهی در صدور صورت حساب از سال 2010 از طریق 2012" که شامل صدور صورت حساب برای بیش از 125 بيمار مرده است. Ashli را مدیکر حسابداری افزایش بیش از 500 درصد در طول این دو سال دوره با توجه به آمار و ارقام از استشهاد.

اف بی آی عامل استشهاد اتهام یک بازخوردی طرح بین Ashli و چند تن از پزشکان که تجویز تجهیزات مانند پنکه صندلی چرخدار قدرت و تخت بیمارستان است که بیماران نیاز نیست و یا استفاده از.

"در حالی که Ashli ممکن است مجبور به انجام یک مقدار کوچک از کسب و کار مشروع با توجه به آنچه به نظر می رسد به یک حجم بالایی از جعلی, billings, توسط Ashli آن را ممکن است برای تشخیص جعلی سوابق از غیر جعلی آنهایی که قبل از جستجو" استشهاد متحده است.

دیاز بازگشت نیست CalMatters' خواستار نظر. در سال 2013 او منتشر شد در بیانیه ای گفت او با اعتماد به نفس فدرال بررسی خواهد "تعهد مداوم ما اخلاقی شیوه های کسب و کار."

در ساکرامنتو بر اساس شرقی منطقه ایالات متحده دفتر دادستان حاضر به حرکت به جلو. این "بررسی شده است و بسته نیست در نتیجه هر کیفرخواست" نوشت دستیار آمریکا وکیل اعطای B. Rabenn در Jan. 10, 2018 در حالی که درخواست آن از دادگاه unseal اسناد و مدارک در مورد.

در سال 2015 و دو سال پس از یورش Ashli بهداشت و درمان گچساران و چندین مکان دیگر FBI special agent Cannella تنبیه شد در یک داغدار حاکم در تگزاس آمریکا دادرس قاضی رابرت اف Castaneda. این مورد ربطی به Ashli, بهداشت و درمان, درگیر نقش خود را به عنوان محقق سرب در سال 2010 بانک مورد سرقت در ال پاسو. با توجه به قضاوت کاستاندا را حکم Canella را "تحریف برخی حقایق در او علت احتمالی استشهاد" منجر به حبس نادرست از یک سرقت مشکوک. مشکوک شد و در نهایت اهدا $402,000 در خسارت است. "دادگاه در می یابد که SA Cannella را انجام خط عبور از غفلت به سوء رفتار عمدی یا حداقل بد ایمان" نوشت: قاضی کاستاندا در مارس 23, 2015.

با توجه به مشخصات لینک, نماینده ویژه Cannella چپ FBI در ژوئیه 2013, چند ماه پس از Ashli حمله.

Cannella نیست پاسخ دادن به تماس ها و پیام ها برای نظر. یک سخنگوی FBI در واشنگتن دی سی کاهش یافته است به نظر Cannella زمان به عنوان یک عامل و اگر هر یک از موارد پرتاب به دلیل قاضی کاستاندا حاکم.

دیاز گفت: ساکرامنتو زنبور عسل در ماه گذشته که Ashli تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است توسط دولت پرداخت می شود برای هواکش و نخواهد بود تا زمانی که این تجهیزات تحویل داده شد.

حسن یک بخش از خدمات عمومی سخنگوی گفت: دولت نمی دانم در مورد اف بی آی حمله Ashli.

پرسید که آیا این بخش هر برنامه ای برای تغییر آن اورژانس پیمانکاری روش او گفت: "DGS افزایش آن در طول فرایند تهیه این پاسخ اضطراری و به طور مداوم به ارزیابی دوباره روند آن به منظور اطمینان از دولت می شود بهترین محصولات با بهترین قیمت."

یک شرکت است که انجام کسب و کار با دولت برای سال های بسیاری رو اضافی به مبلغ 15.5 میلیون دلار قرارداد برای پاسخ به تماس های تلفنی از کالیفرنیا در مورد COVID-19. Maximus — ویرجینیا-بر اساس شرکت اجرا می شود که مراکز تماس در سراسر کشور برای کمک به مردم اعمال می شود برای منافع دولت — وارد شده به ده ها تن از عقد قرارداد با کالیفرنیا قصد بازگشت به سال 2007 با توجه به دولت در تهیه پایگاه داده.

که در آن سال آن پرداخت شده $30.5 میلیون و بستری مسئولیت در حل و فصل فدرال تحقیقات پزشکی تقلب پس از آن بود که متهم به صدور صورت حساب های دولت برای خدمات بیشتر از آن در واقع ارائه شده است. این شرکت مواجه شده است و دیگر چالش های قانونی در طول سال: 2010, Maximus پرداخت 2.5 میلیون دلار برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه توسط ایالت کانکتیکات بیش از یک قرارداد به وصله پینه کردن آن عدالت کیفری کامپیوتر سیستم. این شرکت آن را رد کرده بود نقض قرارداد و سرزنش مشکل در یک مقاطعه کار فرعی. در سال 2017, آن را پرداخت 1.5 میلیون دلار برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه توسط سرپرستان در آن آیداهو و تگزاس مراکز تماس که اتهام های مختلف کارگری نقض از جمله این که این شرکت قادر به پرداخت اضافه کاری. Maximus موافق نبود با اتهامات اما گفت که در اسناد دادگاه که آن را حل و فصل پرونده به "جلوگیری از هزینه های بیشتر و خطر در ارتباط با دادخواهی طولانی."

اخیرا NBC News و هتیزبرگ روزنامه آمریکایی گزارش داد کارگران در Maximus مرکز تماس در می سی سی پی شکایت کرده اند که این شرکت موفق به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش این coronavirus — حتی به عنوان آن کارگران وظیفه توزیع مشاوره به تماس گیرندگان در مورد اهمیت اجتماعی فاصله — و که این شرکت عقب مانده در ارائه ماسک برای کارگران خود را و اجازه می دهد آنها را برای کار از خانه. Maximus کارکنان خود را به نام توجه به این مسائل به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای پیوستن به ارتباطات کارگران از امریکا به عنوان دقیق در اتحادیه کارگری وب سایت.

این شرکت قرارداد با, کالیفرنیا, اما شامل "کاملا کار از خانه, مدل, حفاظت از کارکنان ما و کمک به استخدام ساکنان که ممکن است تجربه کرده اند از دست دادن شغل در طول بحران" ماکسیموس (Maximus) مدیر عامل شرکت بروس Caswell گفت: در سه ماهه درآمد تماس در ماه گذشته.

ایالتی کالیفرنیا حسابرس ایلین Howle به نام مشکلات با دولت استفاده از هیچ-پیشنهاد قرارداد یک سال 2017 حسابرسی. هر چند این گزارش نیست به طور خاص نگاه پیمانکاری در شرایط اضطراری آن را یافت که در طول یک دوره پنج ساله کلید بخش "ارائه نکردند نظارت کافی از میلیاردها دلار است که سازمان های اعطا شده از طریق غيررقابتي قرارداد."

مناقصه رقابتی باید مورد استفاده قرار گیرد هر زمان که ممکن است ممیزی گفت: به دلیل فرآیندهای طراحی شده برای "از بین بردن طرفداری تقلب و فساد است." ممیزی توصیه می شود که قوه مقننه نیاز به سازمان های دولتی به ارائه گزارش سالانه جزئیات تمام غيررقابتي قرارداد آنها تصویب به ارزش 1 میلیون دلار یا بیشتر است.

"علاوه بر این مجلس می تواند نیاز سازمان به عموم توجیه خود را غيررقابتي درخواست قانونی در جلسات هنگامی که آن را مناسب می داند," حسابرسی توصیه می کند.

یک 2018 لایحه که مورد نیاز سالانه گزارش در هیچ پیشنهاد قرارداد کشته شد توسط قانونگذاران قبل از آن می تواند یک رای در مجمع طبقه.

CalMatters خبرنگار راشل بکر کمک به این مقاله است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن