خارج از وظیفه سنت لوئیس کلانتر معاون جان Carjacking مشکوک که آمار قربانی با کامیون, پلیس می گویند

برای بزرگنمایی کلیک کنید از طریق GOOGLE STREET VIEW 67-سال-مرد بود با نوه خود را زمانی که او carjacked د

توسط NEWSOULS در 16 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید A 67-year-old man was with his grandson when he was carjacked in the lot of this McDonald's, St. Louis County police say. - VIA GOOGLE STREET VIEW
  • از طریق GOOGLE STREET VIEW
  • 67-سال-مرد بود با نوه خود را زمانی که او carjacked در بسیاری از این مک دونالد, St. Louis County police می گویند.

مردی که carjacked 67-سال-پدربزرگ و او ده ساله و نوه — و سپس ضربه پدربزرگ با کامیون خود را — به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط یک off-duty شهر سنت لوئیس کلانتر معاون مقامات می گویند که.

هرج و مرج سری از وقایع آغاز شد و صبح امروز در یک مک دونالد در 11100 جلوگیری از Bellfontaine جاده در دریاچه.

پدربزرگ و نوه در پارکینگ رستوران هنگامی که مرد با تهدید آنها را با یک سلاح — St. Louis County افسر پلیس تریسی Alicknovic به خبرنگاران گفت که او مطمئن نیستید که چه نوع و در عین حال — و خود را به سرقت برده, سیاه, وانت, مقامات می گویند که.

در یک کنفرانس خبری Alicknovic گفت: carjacking گمان می کردند اما پس از آن کشف قربانیان و ساخته شده U-turn برش در سراسر عازم جنوب خطوط بر روی پیاده رو جایی که او ضربه 67 ساله است. کامیون و سپس در ادامه barreling به حیاط نزدیک خانه که در آن راننده سقوط کرد و bailed پا با توجه به Alicknovic.

دو St. Louis County افسران پلیس رانندگی شد در Bellfontaine زمانی که آنها کشف پدربزرگ و نوه و متوقف شد برای کمک به. خارج از وظیفه شهرستان کلانتر و معاون او نیز رانندگی در منطقه و دیدم کامیون آمار 67 سال Alicknovic می گوید.

"کلانتر و معاون می بیند این اتفاق می افتد و او به تعقیب او" Alicknovic می گوید.

معاون به دنبال مشکوک او به عنوان پیچ و مهره ای از کامیون و زد پشت خانه. Alicknovic می گوید: آن هنوز روشن نیست که چه اتفاقی افتاد بعد از, اما این شهرستان ماموران پلیس شنیده گلوله. زمانی که آنها ساخته شده آن را در اطراف به پشت خانه آنها پیدا carjacking گمان پایین. او منتقل شد به بیمارستان فوت کرده است.

پدربزرگ او نیز منتقل می شود و به بیمارستان منتقل اما Alicknovic می گوید: آسیب های خود را در نظر گرفته نمی تهدید کننده زندگی. ده سال نبود مجروح او می گوید.

این تحقیقات هنوز در جریان است و پلیس نمی منتشر شد هر نام آن درگیر است. کلانتر معاون است که 51 سال و نوزده سال تجربه.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن