وب سایت قابل توجه - ورق گالوانیزه به شما کمک می کند تا به آنجا بروید ورق گالوانیزه

یعنی ورق های فولادی یا آهنی در حمامی از عنصر روی مذاب غوطه ور میشوند. همچنین طول ورقهای شیروانی معمولاً بین 20

توسط مدیر سایت در 16 اسفند 1402

یعنی ورق های فولادی یا آهنی در حمامی از عنصر روی مذاب غوطه ور میشوند. همچنین طول ورقهای شیروانی معمولاً بین 2000 تا 6000 میلیمتر متغیر است و در برخی موارد طول آنها تا 12000 میلیمتر نیز ممکن است. افزایش قیمت ورق رنگی شیروانی میتواند هزینه تولید بستهبندی را افزایش داده و در نهایت بر قیمت محصولات بستهبندی تأثیر بگذارد. به طور کلی همواره در تلاشیم اکثر مقادیر مورد تقاضای مشتریان را فراهم نماییم. بیشتر در سالنها و راهروها به دلیل حجم کم و کارایی مطلوب مورد استفاده قرار میگیرند. هنگام خرید ورق، توجه به قیمت ورق گالوانیزه رنگی برای برخی از خریداران در اولویت قرار دارد بنابراین میتوانید قیمت ورق گالوانیزه رنگی برندهای داخلی را بر روی وبسایت آهن پرایس که مدام به روزرسانی میشود مشاهده کرده و در نهایت مناسبترین برند را با قیمت مطلوب خریداری کنید. همانطور که مشاهده میکنید در صنعتی و یا در ساخت هر وسیلهای نیاز است که شما ابعاد ورق گالوانیزه مناسب به کار خود را خریداری کنید.

بهتر است ورقهای کارخانههای معتبر را خریداری کنید. بهتر است برای خرید هر نوع محصول فولادی با کارشناسان متخصص در این حوزه مشورت کنید. در این روش، در صورت ایجاد خراش عمیق روی سطح فلزات، در لایه های زیرین زنگ زدگی ایجاد شده و بعد از مدتی فلز اکسید می شود. لایه گالوانیزه که از آلومینیوم و روی تشکیل شده است به طور موثر فلز پایه (آهن) را در مقابل خوردگی حفاظت میکند و به ورق خاصیت مقاومت الکتریکی مطلوبی میدهد. مثلا اگر از روش الکترولیتی، استفاده شود، ضخامت لایه روی (زینک) قابل اندازهگیری است؛ یا روش گالوانیزاسیون سرد، مقاومت چندان بالایی ندارد و برعکس آن گالوانیزه گرم، استحکام بسیار خوبی دارد. نرخ این محصول بر روی محصولاتی که از آن ساخته میشوند تاثیرگذار است؛ برای مثال: قیمت رابیتس به طور مستقیم با تغییرات قیمت ورق گالوانیزه نوسان میکند. با گالوانیزه کردن ورق فولادی، حتی اگر رویه ورق دچار خراش شود، فلز روی از ایجاد خوردگی در فولاد جلوگیری میکند. اما در شهر تهران چنانچه خرید شما کمتر از ظرفیت باشد از بنگاه بار برای شما ارسال می گردد و از لحاظ مقدار خرید محدودیتی نخواهد داشت.البته این مساله حائزاهمیت است زمانی که مقدار خرید شما بیشتر می شود، قیمت ورق رنگی کمتر و در زمان خرید ظرفیتی به قیمت درب کارخانه محاسبه می گردد. ᠎Th is data h as ᠎been ​do ne by G SA  Con tent Ge ne ra to r ​DE MO.

یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید، اطلاع از قیمت روز ورق گالوانیزه است. این ورقها از مواد متنوعی ساخته میشوند و در ساخت سقفها با شرایط آب و هوایی مناطق مختلف تطابق داده میشوند. ورق شیروانی گالوانیزه: در این نوع ورق شیروانی، سطح آن با استفاده از فرایند گالوانیزهسازی پوشش داده شده است تا از خوردگی و زنگزدگی جلوگیری شود. این اطلاعات به آنها امکان میدهد تا پروژهها و تولیدات خود را در زمانی با قیمت مناسبتر اجرا کنند. اما بطور کل حدود هزینه ها همانگونه که در بالا آمده است می باشد و اگر در مرحله برآورد حدودی هزینه ها هستید با مطالعه این صفحه به راحتی با حدود قیمت روز کانکس و مشخصات فنی آنها آشنا می شوید. در انتهای این مقاله میخواهیم به برخی از مزایای این ورق اشاره کنیم. پارامترهای مختلفی در قیمت بهترین ورقهای گالوانیزه تاثیر میگذارد که از اصلیترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد. در ادامه به صورت مختصر برخی از مهم ترین کارخانه های تولید ورق را معرفی می کنیم.

ابعاد ورق گالوانیزه رنگی نیز به همین صورت است، البته ممکن است به دلیل رنگ کورهای وزن و ضخامت آن کمی بیشتر باشد. باشند. البته هزینه خدماتی از جمله فرمینگ به صورت مجزا دریافت می گردد و یا به قیمت پایه ورق رنگی اضافه می گردد.ضخامت رنگ روی ورق های رنگی از 20 تا 25 میکرون می تواند باشد و پشت این ورق ها مابین 7 الی 15 میکرون می باشد. البته اگر ورق گالوانیزه ضخامت بالایی داشته و در معرض شرایط محیطی خاص مثل رطوبت، باران، حرارت زیاد و… استفاده در مواردی که ظاهر زیبا و یکنواختی مهم است. برای خرید حتما باید به مورد مصرف ورق توجه کنید، برای مثال ورق با ضخامت کم باعث شکنندهتر شدن آن میشود پس برای مواردی مثل ورقهای شیروانی مناسب نیست. ورق شیروانی یک نوع ورق فلزی است که برای پوشش دادن سقف و دیوارهای ساختمانها استفاده میشود. 5. صنعت لوازم خانگی: در صنعت لوازم خانگی، ورق رنگی شیروانی برای ساخت بخشهای مختلف لوازم خانگی مانند یخچالها، ماشین لباسشوییها و تلویزیونها استفاده میشود.

لیست قیمت انواع ورق گالوانیزه در جداولی مدون توسط مجموعه فولادینو جمع آوری شده است. قیمت این محصولات طبق عرض، ضخامت، طول و کارخانه تولید کننده آن (با توجه به مواد اولیه ای که برای ساخت آن ها به کار می برند) متفاوت است. با توجه به رشد روزافزون صنایع در ایران، کارخانههای زیادی در کار تولید و عرضه متریال مصرفی برای این صنایع هستند. در صورتی که تقاضا برای ورق شیروانی بالا باشد، قیمت آن نیز بیشتر میشود. 3. ابعاد ورق شیروانی: ابعاد ورق شیروانی نیز یکی از عوامل قیمتگذاری است. برای نمونه ورقهای شیروانی که از فرمینگ ورق گالوانیزه تولید میشود ابعاد خاص خود را دارید که در صورت انتخاب اشتباه ممکن است ضرر سنگینی مانند نم و رطوبت سقف پروژه و خانه شما داشته باشد. مقاومت بالا در برابر ضربه و خراش. پس از این مرحله رنگ نهایی از جنس پلی استر، اپوکسی، پلی وینیل کلراید یا پلی اورتان می تواند باشد و مجددا رنگها باید پخته شود در این مرحله محصول نهایی با مقاومت بالا آماده شده است. این دو گرید متعلق به استاندارد روسی GOST380 هستند که در تولید اسلب مورد استفاده قرار می گیرد.

این دو قطعه توسط سیم به یکدیگر مرتبط میشوند. نام ببریم که در دو نوع ساده و روکش دار تولید و روانه بازار میشوند. به طور کلی، میتوان گفت که نوع ورق شیروانی مورد نیاز بسته به کاربرد و نیاز مشتری میتواند در جنسهای متنوع تولد شود. ورقهای گالوانیزه در گریدهای متنوعی مطابق با نوع کاربرد تولید میشوند. سپس در جهت عمودی خارج میشود. به قالبهای کوچکتر فلزات باطول کمتر از ۲ متر گفته میشود که برای طلا و مس و آلومینیوم و نمونههای آزمایشگاهی کاربرد زیادی دارد. بر اساس نوع نیاز و کاربرد سایز آنها متفاوت است. ورق های گالوانیزه طی یک سری فرایندهای چربی زدایی می شوند و ناخالصی ها از سطح آنها حذف می گردد و سطح ورق ها باید با یکسری غلطک برس کاری شود. شیر سرها دارای دستکهای چوبی محکمی میباشند که به فاصله ۳۰ سانتیمتری از هم نصب میشوند و ته دستکها در حدود ۵۰ سانتیمتر به تیرهای روی سقف با گلمیخ محکم میشود و زیر آنها را با تخته کوبیهای نقش دار میپوشانند که قندیلهای چوبی زینت بخش این شیرسرها میشود. گروه صنعتی آهن پارس با در نظر داشتن نیروی متخصص در امر خمکاری و برشکاری در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

گروه صنعتی آهن پارس آماده ارائه مشاوره رایگان به شما دوستان عزیز میباشد. شما می توانید از طریق تماس با دفتر فروش آهن ملل و ارتباط با کارشناسان، اطلاعات کامل در مورد قیمت لحظه ای ورق گالوانیزه و وزن ورق و … این صفحه آخرینبار در ۲۵ ژانویهٔ ۲۰۲۴ ساعت ۰۸:۴۷ ویرایش شدهاست. از آنجا که ورق گالوانیزه 6 متری مصرف بسیار زیادی دارد، شما می توانید با استفاده از فیلترها ورق گالوانیزه 6 متری را جدا کنید و قیمت روز آن را در این صفحه مشاهده کنید، همچنین برای دریافت قیمت دقیق ورق گالوانیزه 6 متری، توصیه میشود با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین خرید را به قیمت روز داشته باشید. علاوه بر ابعاد، برخی از ضخامتها نیز در بازار بیشتر از سایر ضخامتها مورد توجه قرار میگیرند. استفاده از این ضخامت اغلب برای تولید قطعات بدنه خودروها، در صنعت ساختمان، پشتیبانی سازهها و لولههای گالوانیزه و در صنعت لوله کشی برای تولید و تعمیرات لولهها و قطعات لولهکشی، مورد استفاده قرار میگیرد. 2. جنس فولاد: جنس فولاد مورد استفاده در ساخت ورق شیروانی نیز از عوامل تعیینکننده قیمت است. ورق شیروانی معمولا از ورق گالوانیزه ساخته شده و طی فرایند تولید و رنگکاری، رنگهای مختلفی از آن عرضه میشود از همین رو در بازار به ورق گالوانیزه رنگی هم شناخته میشود.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن