قدرت هسته ای شده است از بالا به پایین و سلسله مراتبی. این زنان می خواهید به تغییر است.

قدرت هسته ای شده است تفرقه موضوع در جامعه زیست محیطی. این حرکت ضد هسته ای احساسات از '70s و 80s در اتحاد درگیر

توسط NEWSOULS در 31 تیر 1399

قدرت هسته ای شده است تفرقه موضوع در جامعه زیست محیطی. این حرکت ضد هسته ای احساسات از '70s و 80s در اتحاد درگیر شدند در سال های اخیر با موج جدیدی از طرفداران که ادعا می کنند که عمیق decarbonization — از بین بردن گازهای گلخانه ای است که درایو تغییر آب و هوا — نیاز به کمک قدرت هسته ای است.

آغوش هسته ای در, آب و هوا و مترقی محافل شده است مانع دو عامل. ابتدا هسته ای به طور سنتی و به شدت سلسله مراتبی صنعت واسطه زیادی از گیاهان است که با هزینه میلیاردها دلار و تولید زباله های خطرناک, با سابقه خاص شفاعت و فساد — نوع صنعت ترقی خواهان به طور طبیعی لاغر به سمت.

دوم هسته ای طرفداران سنتی, خوب, مردان. و نه فقط هر اما این نوع مردان بسیار مستعد ابتلا به mansplaining چرا آنها منطقی هستند و شما بیش از حد عاطفی هیجان شدید یا هیستری. ("هسته ای وارنر" در آنلاین argot.) وجود دارد یک گروه از هسته ای طرفداران که به نظر می رسد که انتخاب این موضوع به طور عمده به عنوان یک بهانه برای هجوم محیط زیست. جایی که آنها اقدام به کمک رسانی به آب و هوا طرفداران هسته ای برادران را ملاقات موفقیت محدود است.

Steam rises out of the nuclear plant on Three Mile Island in Goldsboro, Pennsylvania.
قدرت خطوط عبور بیش از Goldsboro, پنسیلوانیا به عنوان بخار افزایش می یابد از نیروگاه هسته ای در سه مایلی جزیره است.
اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ

این باعث شده تا کمی از احساس وحشت و نگرانی در میان گروه کوچک اما رو به رشد تعداد ترقی خواهان که تبدیل به هسته ای, حمایت از progressivism — از نگرانی بیش از تغییر آب و هوا و اثرات آن در بیشتر آسیب پذیر است.

آن دسته از فعالان دیدن فرصت ها در نسل جدید نیروگاه های هسته ای که کوچکتر و ارزان تر و امن تر از پیشینیان خود بیشتر متجانس با کلی حرکت به سوی توزیع انرژی ریزشبکه ها و مالکیت جامعه.

اما آنها با تلاش برای تغییر تنور گفتگو زیرا آنها پراکنده و فقدان نهادی پشتیبان گیری.

در حال حاضر آنها در حال راه اندازی یک گروه از خود: خوب انرژی جمعی که توسعه و پیشرفت تدریجی سیاست هسته ای.

چهار نفر از پنج نفر اعضای هیئت مدیره هستند و زنان به عنوان موسسان: Suzy هابز بیکر (در حال حاضر مدیر خلاق در دانشگاه میشیگان سریعترین مسیر به صفر ابتکار) و جسیکا Lovering (در حال حاضر دانشجوی دکترا در رشته مهندسی و سیاست عمومی در دانشگاه کارنگی ملون).

من به نام بیکر و Lovering در 15 ژوئیه به چت در مورد گروه جدید ارزش است که آن را متمایز از دیگر گروه ها در ایران فضا و چشم انداز پیشرفته نیروگاه های هسته ای به ایفای نقش در این آب و هوا مبارزه کنند.

Suzy Hobbs Baker (l) and Jessica Lovering (r).
سوزی هابز بیکر (سمت چپ) و جسیکا Lovering (سمت راست).

ما گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.

دیوید رابرتز

چگونه این سازمان می آیند ؟

سوزی هابز بیکر

ما شاهد یک شکاف در اکوسیستم — وجود دارد هیچ جایی برای انجام مترقی سیاست هسته ای. آن را فقط وجود نداشت. و هیچ کس در تلاش بود تا آن را ساخت.

دیوید رابرتز

منظورتون از مترقی سیاست هسته ای به عنوان متمایز از آنچه در دیگر سازمان های غیر دولتی در حال انجام است ؟

سوزی هابز بیکر

وجود دارد یک دسته از سیاست های مغازه ها در DC که بزرگ هسته ای کار می کنند. بیشتر از آن متمرکز شده است در R&D. تحت حمایت از نوآوری ها است تاکید زیادی بر اساسا ویژگی های موضوع: ما باید به شکل از چگونه به طراحی و ساخت راکتور دوباره.

جسیکا Lovering

وجود دارد مقدار زیادی از میانه های کار بر روی [هسته ای] و تعداد زیادی از هر دو حزب تلاش.

سوزی هابز بیکر

راست. اما درست در لحظه ای آب و هوای جنبش بود مشخص شد وجود ندارد مترقی [هسته ای] مشروط بدانند چگونه به پیوستن به نیروهای با, و کار در جنبش آب و هوا.

دیوید رابرتز

بنابراین شما تصمیم به ایجاد یک.

سوزی هابز بیکر

آره! ما در زمان انبار: که ترقی خواهان در حوزه هسته ای? آه وجود دارد مانند ما پنج نفر. پس از آن بود که سخت به دریافت همه در تلفن و بپرسید که آیا شما می خواهید برای انجام این کار ؟

دیوید رابرتز

وجود دارد هیچ مترقی هسته ای در بزرگتر محیط زیست یا آب و هوا گروه ؟

جسیکا Lovering

وجود دارد هیچ چیز هسته ای در جریان است. برخی از این orgs آنها را اذعان کرد که ایران باید بخشی از مخلوط. شده است وجود دارد برخی از اجماع در اطراف نگه داشتن گیاهان موجود باز است. و این که راه های مختلف از آن پنج یا 10 سال پیش. اما هیچ کس واقعا کار سیاست.

شما می توانید این را ببینید در بایدن-ساندرز وحدت نیروی کار توصیه در آب و هوا. آنها ذکر پیشرفته هسته ای است که شگفت انگیز است اما این نوع مانند ... "و همچنین پیشرفته هسته ای باید در آن وجود دارد."

وجود دارد مقدار زیادی از کار است که باید انجام شود به واقع را که یک واقعیت است. این چیزی است که ما می خواهیم به تمرکز بر روی.

سوزی هابز بیکر

آن را متفاوت از بسیاری از بزرگتر orgs که ممکن است یک "هسته ای فرد" که آهنگ های این موضوع است. وجود ندارد مکان در محیط فضا است که دارای تخصص هسته ای است.

جسیکا Lovering

یکی دیگر از چیزی که متفاوت — و واقعا بعضی از ما در جنبش مترقی و انرژی فکر می کنم تانک فضا — این است که ما متمرکز در سطح جامعه نامزدی. ما می خواهیم به توسعه ابزارها و پروسه برای کمک به جوامع کشف کردن آنچه که آنها می خواهند برای خود آینده انرژی کم کربن.

و ما می خواهیم یک فرایند که در آن آنها می توانید تصمیم بگیرید که آنها را نمی خواهید هسته ای است. که خوب است. ما در حال رفتن در اطراف در تلاش برای فروش پیشرفته هسته ای است. ما می خواهیم عادلانه فرآیندهای است که مردم احساس می کنند منصفانه و شفاف به طوری که آنها می توانید انتخاب خود را.

من فکر می کنم که متناسب با مقدار بهتر با محیط زیست-دادگستری دستور کار داخل این آب و هوا سیستم عامل بیشتر از R&D/تکنولوژی های جانبی که بسیاری دیگر فکر می کنم تانک در حال تمرکز بر روی. R&D هنوز هم نیاز به یک مقدار زیادی از کار, و ما در حال رفتن به وصل به که اما تمرکز ما این است که رفتن به در علوم اجتماعی.

سوزی هابز بیکر

در حالی که بسیاری از فکر می کنم تانک در حال فکر کردن در مورد استقرار ما در حال فکر کردن در مورد طرف دیگر معادله است که تصویب. وجود دارد مردمی در سی و شرکت های خصوصی در تلاش برای کشف کردن که چگونه برای به دست آوردن فن آوری و به طور همزمان وجود دارد جوامع در سراسر کشور تلاش برای کشف کردن چگونه خود را برای رسیدن به اهداف آب و هوا. ما می خواهیم برای انتقال به کار با تمرکز بیشتر بر جوامع است.

An artist’s rendering of a community-level clean energy park, with advanced nuclear, wind, and solar.
یک هنرمند ارائه در سطح جامعه انرژی پاک در پارک با پیشرفته هسته ای و باد و انرژی خورشیدی.
راه سوم از طریق فلیکر

دیوید رابرتز

هسته ای در فضا است که به شدت توسط یک نوع خاصی از صدای مرد — چپ مغز خصوص نه احساسی هوشمند — و این است که اغلب مطرح ارتباطات چالش برای صنعت. این قابل توجه است که شما یک زن رهبری سازمان است که تن چیزی است که شما فکر می کنم آگاهانه در مورد تغییر?

جسیکا Lovering

من به بحث در مورد این موضوع در ماه نوامبر در [آژانس بین المللی انرژی اتمی در کنفرانس] در مورد ریسک در سراسر ایران. این یک بحث صنعت هسته ای می پرسد برای همه زمان ها: چرا مردم فکر می کنم هسته ای بسیار خطرناک است ؟ و چگونه این مشکل را حل کنیم من نمی دانم بهتر PR?

بحث من ساخته شده است که بسیاری از مردم ناراحت کننده بود در مورد پدیده ای به نام سفید نر اثر است. آن را منحصر به هسته ای است. در سراسر یک دسته کامل از خطرات — ماشین, تصادفات, اعتیاد به الکل, همه نوع از همه چیز — مرد سفید رای دادن چیزهایی که بسیار کمتر خطرناک تر از هر کس دیگری حتی مردان از رنگ.

بسیاری از مطالعات به رانندگان از این اما یکی از چیزهایی که واقعا به ما زده است توضیح است که پایین می آید به تفاوت در جهان بینی. مردان سفید پوست تمایل به بیشتر سلسله مراتبی و فردگرا در جهان بینی خود را به طور متوسط در حالی که زنان و مردم رنگ تمایل به بیشتر communitarian و egalitarianism.

یکی از چیزهایی که منحصر به فرد است در مورد هسته ای در راه آن انجام شده است در گذشته راه این صنعت شده است که از آن شده است بسیار سلسله مراتبی بسیار بالا-پایین بسیار استدلال-از-قدرت. و حتی فانتزی های هسته ای جدید فن آوری است که امن تر و ارزان تر نیست و اساسا تغییر این جنبه.

شما می توانید ثابت کند که با ارتباطات بهتر. شما می توانید ثابت کند که با یک شعار. شما نیاز به تغییر چگونه صنعت اجرا می شود.

شما می توانید هسته ای تجدید نظر بیشتر به communitarians و egalitarians? من فکر می کنم شما می توانید, اما آن را به نگاه بسیار متفاوت است. و که در آن ما که قوی مترقی ارزش های خودمان را در نظر بخشی از چپ. ما نیاز به تغییر صنعت از زمین تا.

به طوری که می آید به سوال شما در مورد زنان-رهبری سازمان است. شده اند وجود دارد بسیاری از تلاش ها در گذشته برای پیدا کردن زنانی که کار می کنند در ایران و سرپا نگه داشتن آنها را به عنوان سخنگوی. "ما باید یک زن صحبت کردن در مورد هسته ای این است که رفتن به تغییر ذهن مردم است." آن را نمی کند چرا که آن را هنوز هم همان صنعت و همان مدل کسب و کار.

این دلیل است که ما باید آرمان مترقی است که در آن گرایش به زنان پیشرو در این تلاش است. ما فقط می خواهیم سیاست های که درخواست تجدید نظر بیشتر به زنان و ترقی خواهان ما می خواهیم برای ایجاد یک نسل جوان متنوع رهبری است که اجازه می دهد تا مردم به زندگی ارزش خود را در حالی که مشغول به کار در ایران برای کمک به ساخت پرونده هسته ای در گسترده تر تغییر آب و هوا در دستور کار — اما واقعا توانمند سازی آنها را نه فقط به عنوان غرفه.

سوزی هابز بیکر

اغراق نیست که بگویم که ما تا به حال برای ساخت سازمان ما نیاز به حرکت به جلو در ما مشاغل خود. به منظور حرکت رو به جلو را به رهبری و یک محیط کار سالم یک سوم فضا — ما در حال رفتن به باید آن را ساخت.

دیوید رابرتز

که در آن شما می خواهید به تمرکز بر سیاست خود را کار می کند ؟

سوزی هابز بیکر

ما دیده ایم این تغییر با رشد منابع انرژی تجدید پذیر در 15 سال گذشته بسیار بیشتر مشارکتی و تصمیم گیری در جوامع در اطراف این سوال انرژی. ما می بینیم که در آن از این قرار است. و بسیاری از توسعه دهندگان از این [هسته ای] technologies, دیدن جایی که آن را به رفتن.

اما یک چیز را می گویند ما متعهد به یک جامعه مبتنی بر رویکرد و دیگر تمام چیزی که برای ساخت این سیاست در دستور کار و زیرساخت ها است.

جسیکا Lovering

بزرگ وجود دارد حرکت به سوی مالکیت جامعه و جامعه منجر شود در پروژه های انرژی با تولید پراکنده و ریزشبکه ها وجود دارد و این یک فرض است که هسته ای را نمی توان بخشی از آن به دلیل مقیاس. اما حرکت به سمت بسیار کوچکتر هسته ای و کارخانه ساخته هسته ای باز می شود تا این بازار.

صنعت فقط هیچ ایده چگونه به انجام است که چگونه به رویکرد شهرهای کوچک برای دیدن اگر آنها علاقه مند در هسته ای است. آنها استفاده می شود به خرید و فروش با سرمایه گذار بزرگ متعلق به آب و برق. بنابراین ما نیاز به توسعه این فرآیندها. چگونه می توانم به شما یک جامعه مالکیت مدل و یا شهرداری مدل [هسته ای]? که واقعا هیجان انگیز برای من است.

دیوید رابرتز

این گیاهان جدید آماده است ؟

جسیکا Lovering

تقریبا.

سوزی هابز بیکر

در این سال وزارت انرژی لازم الاجرا توسط کنگره ایستاده بود تا یک برنامه جدید به نام راکتور پیشرفته برنامه تظاهرات. آنها باید کمی موز دستور به ساخت دو [پیشرفته هسته ای] تظاهرات در هفت سال آینده و پس از آن حمایت از یک میزبان کامل از دیگر تظاهرات بیش از پنج تا 10 سال است. وجود دارد مردمی آماده سایت به صورت بالقوه تظاهرات واحد است.

این یک تکه بزرگ از تحقیقات من در میشیگان: چگونه ما نشان می دهد بهترین روش برای تعامل جامعه در تظاهرات فاز با این راکتور به طوری که آن را پخته به راه است که همه را به انجام کسب و کار. ما شده ایم فکر زیادی در مورد عدم موسسات فقدان آموزش و حرفه ای برای کمک به ایجاد این اتفاق می افتد.

جسیکا Lovering

این دیگر کاغذ راکتورهای که آماده خواهید بود در 20 سال. Nuscale ارائه مجوز نرم افزار به دو سال پیش است. Oklo ارسال شده در دسامبر. Oklo است که تنها 1.5 مگاوات برای خارج از شبکه بازار, به طوری که آنها امیدوار به دریافت مجوز در دو سال است. آنها می توانید شروع به برنامه ریزی زنجیره تامین خود را و اول خود را ساخت و در عین حال. آنها می توانند شروع به ساخت و ساز در اوایل 2020s.

Oklo plant
یک هنرمند ارائه یک Oklo نیروگاه.
Oklo

ما نیاز به دریافت بقیه حمایت از زیرساخت ها آماده رفتن به قبل از آن و نه در ساخت و ساز/مهندسی طرف اما از لحاظ تعامل جامعه و همه چیز می رود که همراه با آن است.

دیوید رابرتز

است وجود دارد یک راه کوتاه برای توضیح انواع مختلف پیشرفته هسته ای?

جسیکا Lovering

هنگامی که ما می گویند پیشرفته هسته ای وجود دارد دو دسته بزرگ.

کوچک وجود دارد مدولار راکتور که در آب سرد مانند سنتی ایران, اما تولید استاندارد بیشتر از راه های بسیار کوچکتر است. که بیشتر بهبود تدریجی.

بزرگ دیگر دسته غیر-نور-آب راکتور که آیا استفاده از آب به عنوان یک مایع خنک کننده. وجود نمک سرد به نام مذاب-نمک راکتور وجود دارد گاز-سرد اغلب به عنوان بالا-درجه حرارت گاز-سرد راکتور (گاز است که معمولا هلیم یا CO2); و وجود دارد سریع راکتور معمولا فلز سرد با سدیم یا منجر شود. کسانی که کمتر رایج هستند اما برخی از گروه های کار بر روی آنها. می توان آنها را واقعا کوچک است.

دیوید رابرتز

که آنهایی که در واقع ممکن است ساخته شده است به زودی ؟

جسیکا Lovering

Nuscale کوچک-مدولار نور-راکتور آب از 50 مگاوات و Oklo یک میکرو راکتور سدیم-سرد راکتور سریع — بسیار متفاوت از آنچه ما امروز نیز بسیار کوچک است. کل قدرت گیاه متناسب در حدود دو ظروف حمل و نقل. آن 1.5 مگاوات است که کمتر از استاندارد توربین بادی امروز.

دیوید رابرتز

هستند طرح های جدید بحران-اثبات?

جسیکا Lovering

Nuscale است آب سرد بیشتر شبیه به سنتی هسته ای است. آن را تا به بسیاری از منفعل ویژگی های ایمنی, اما من نمی خواهم بگویم آن را بحران-اثبات است. برای آنهایی که دیگر نمک یا سدیم سرد می شود, گیاهان, آنها واقعا بحران-اثبات است. شما هرگز نمی تواند درجه حرارت گرم به اندازه کافی برای ذوب شدن سوخت. و سوخت بسیار بیشتر مقاوم در برابر حرارت.

دیوید رابرتز

من مطمئن هستم که جوامع نیز بخواهید در مورد زباله.

جسیکا Lovering

سوخت و زباله های وابسته به آن راکتور شما دنبال آن هستید, اما همه آنها با استفاده از سوخت کارآمد تر به طوری که آنها را به زباله کمتر است.

با Oklo سوخت باقی می ماند در راکتور تا 20 سال است. آنها لازم نیست که مقدار زیادی از مواد را در وجود شما در حال انجام بسیاری از سوختگیری و زباله نیست به کار گرفته شده در سایت. کل راکتور فرستاده شده است یک مرکز تسهیلات. آن را مانند گرفتن یک باتری شما در حال گرفتن راکتور به شما حمل با سوخت در داخل و شما و ارسال آن با سوخت داخل. که خوب است برای بسیاری از جوامع که نمی خواهید به مقابله با دست زدن و یا ذخیره سازی زباله.

برخی از پیشرفته هسته ای طرح نیز با استفاده از بازیافت سوخت. شما می توانید بازیافت یا استفاده از روغن های موجود در زباله های هسته ای برای تبدیل آن به سوخت است که چون آن را در حال حاضر در دسترس است. فرانسه بازیافت تمام سوخت خود را; آنها با استفاده از تمام سوخت خود را دو بار در حالی که در ما, ما با استفاده از سوخت یک بار.

دیگر از آن, ما هنوز هم نیاز به آمده تا با یک راه حل برای چه با سوخت هسته ای. فرانسه فروشگاه زباله های خود را در غلاف زیر زمین است.

سوزی هابز بیکر

زیبا, super-high-tech امکانات جایی که آنها ذخیره بالا-سطح زباله های هسته ای. شما می توانید بروید ببینید. آنها فقط این قوطی و شما با قرار دادن آنها را در یک اتاق بزرگ. آن را بسیار کمتر ترسناک تر از آن به نظر می رسد.

Spent fuel from nuclear reactors at a nuclear waste reprocessing plant in Beaumont-Hague in northwestern France.
ذخیره سازی استخر سوخت مصرف شده راکتورهای هسته ای در فرانسه چند ملیتی انرژی گروه Areva هسته ای زباله های کارخانه بازفرآوری در Beaumont-لاهه در شمال غربی فرانسه در دسامبر 16, 2015.
Charly Triballeau/خبرگزاری گتی ایماژ

جسیکا Lovering

داستان دیگری از آمریکا استثنایی است که ما فقط هرگز بدست ما گه با هم در زباله های هسته ای. این یک فن آوری, موضوع, این یک مسئله سیاسی است.

سوزی هابز بیکر

یکی از زمینه های سیاست ما علاقه مند هستید در بازبینی است که زباله های هسته ای, سیاست عمل می کنند که موفق نشده و در هر راه ، ما در حال رفتن به آمده تا با سیاست های بهتر راه حل برای کمک به رها کردن این مسائل است. شما نمی توانید از یک دسته از جوامع به ایستادن جدید راکتور و هیچ راه حلی برای آن هدر رفتن است. در این نقطه, آن را نه یک گزاره برنده.

دیوید رابرتز

که در آن ما فروشگاه زباله در حال حاضر ؟

جسیکا Lovering

در حال حاضر ما فقط ذخیره آن در نیروگاه hd در خشک casks. آن را خوب است. اما جوامع به توافق نرسیده نگهداری می شود که زباله وجود دارد. این یک مسئله بزرگ است. آنها ممکن است خوب با میزبانی یک نیروگاه هسته ای, اما این طرح بود که همیشه برای وزارت انرژی را که زباله و قرار دادن آن در جایی است. آن را فقط به نشستن در این 67 سایت در سراسر کشور است.

دیوید رابرتز

آیا امید خود را برای مترقی هسته ای سیاست ؟

سوزی هابز بیکر

این احساس به ما مانند درب باز است برای پیشرفته هسته ای را در هیئت مدیره با جنبش آب و هوا و دست و پنجه نرم به طور جدی با مسائل اجتماعی و زیست محیطی و عدالت به دلیل [هسته ای است] دوم به سوخت های فسیلی یکی از بدترین تاریخ با این مسائل. در مقایسه با ناجی پیچیده بسیاری از بخش است و من فکر می کنم ما باید مقدار زیادی برای یادگیری با پیوستن به نیروهای با گسترده تر جنبش آب و هوا.

در حال حاضر وجود ندارد یک دانش عمیق از فن آوری هسته ای و مسائل هسته ای در میان ترقی خواهان. من فکر می کنم ما می تواند ارزش به فضا. ما واقعا می خواهید برای حل آب و هوا را تغییر دهید و برای انجام این کار در راه است که پشتیبانی از جوامع است. در نهایت آن را یک تعهد به انجام کار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب