غیر انتفاعی برای توزیع 500K دلار اضافی به Coachella دره مهاجران بدون مدرک

ربکا پلویننخل اسپرینگز صحرا یکشنبه منتشر شده در 4:51 PM EDT Aug 19, 2020بودجه بیشتر این است که آمدن به دره Coa

توسط NEWSOULS در 30 مرداد 1399

بودجه بیشتر این است که آمدن به دره Coachella برای مهاجران بدون مدرک که از نظر مالی در میان همه گیر coronavirus رنج می برد.

Alianza Coachella Valley، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در شهر Coachella، یک 500،000 دلار اضافی از صندوق تاب آوری مهاجران کالیفرنیا دریافت کرده است، این سازمان اعلام کرد چهارشنبه. صندوق یک مشارکت عمومی-خصوصی با ایالت کالیفرنیا است که کمک های نقدی برای کالیفرنیای های بدون مدرک که توسط همه گیر تاثیر می بینند، فراهم می کند.

برای اینکه واجد شرایط دریافت بودجه باشد، یک فرد باید در دره مربیلا زندگی کند، با سختی مالی مربوط به COVID-19 مواجه شود و به دلیل وضعیت مهاجرت از برنامه های امدادی ایالتی یا فدرال محروم شود. شما می توانید متن "Apoyo" به 474747 روند درخواست آغاز و کسی از Alianza پیگیری خواهد شد.

Alianza به طور معمول 500 دلار برای هر فرد، با توجه به سازمان سخنگوی Barrett Newkirk فراهم می کند.

پول اضافی می تواند افزایش کوچکی برای خانواده های مهاجر، که از دیگر برنامه های امدادی ایالتی و فدرال در میان بحران کوروناویروس باقی مانده اند، فراهم کند. با میلیون ها نفر از مردم از کار به دلیل همه گیر، مهاجران بدون مدرک واجد شرایط برای کمک به بیکاری و یا پرداخت محرک فدرال نیست.

با وجود محروم شدن از برنامه های امدادی، مهاجران در کالیفرنیا و در سراسر کشور در طول همه گیر شدن نقش های مهمی را ایفا کرده اند. حدود ۵/۵ میلیون مهاجر بدون مدرک در سراسر کشور، بر اساس برآوردمرکز مطالعات مهاجرت، در میان شرایط اضطراری، به کار در مشاغل زیربنایی حیاتی ضروری ادامه داده اند.

شرقی Coachella دره جوامع, که خانه به بسیاری از کارگران مهاجر, شده اند سخت توسط COVID-19 ضربه. برای مثال، جامعه ٔ گرمایی — که ۱۳۵۹ نفر از ساکنان آن همه لاتین هستند و ۴۷٪ آن ها از نظر ادارهٔ آمار آمریکا متولد خارجی هستند — دارای ۱۱۴ مورد به ازای هر ۱۰۰۰ نفر ساکن است که بالاترین میزان مورد در دره است. نرخ گرمایی از موارد بیش از پنج برابر بیشتر از پالم اسپرینگز، که در آن حدود 21٪ از ساکنان خارجی متولد شده است.

کمک هزینه جدید بر روی بودجه ای که علیانزا از صندوق تاب آوری مهاجران دریافت کرده است، می کند و این مبلغ به ۱.۲۵ میلیون دلار می رسه. بیش از 500 نفر در دره Coachella در حال حاضر کمک های نقدی از سال Alianza شروع به توزیع وجوه در ماه ژوئیه دریافت کرده اند ، سازمان در یک خبر منتشر شده گفت.

سیلویا پاز، مدیر شرکت الیانزا، گفت برخی از افرادی که بودجه دریافت کرده اند، داستان های شخصی درباره از دست دادن شغل و درآمد در میان همه گیر ها، مراقبت از اعضای خانواده که در معرض COVID-19 قرار گرفته بودند و با تصمیمات سخت بین کار یا مراقبت از کودکان، که از خانه به جای مدرسه یاد می گیرید، به اشتراک گذاشته اند.

سازمان تا پایان ماه اکتبر برای توزیع آخرین کمک هزینه و تشویق افراد واجد شرایط و خانواده ها به درخواست در صورتی که آنها قبلا دریافت کمک از طریق برنامه.

ربکا پلوين گزارش مهاجرت براي خورشيد صحرا رو ميده بهش rebecca.plevin@desertsun.com. او را در توییتر در @rebeccaplevin.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن