هیچ خبری خبر بد: ژانت Cooperman در غیر قابل پیش بینی Riverfront Times

حسن نیت ارائه میدهد جینت COOPERMAN ژانت Cooperman. این یکی در یک سری از مقالات از Riverfront Times خ

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399
Jeannette Cooperman. - COURTESY JEANNETTE COOPERMAN
  • حسن نیت ارائه میدهد جینت COOPERMAN
  • ژانت Cooperman.

این یکی در یک سری از مقالات از Riverfront Times خوانندگان در حمایت از ما به تازگی راه اندازی Riverfront Times باشگاه مطبوعات

.

اکثر روزنامه شما به عنوان خوانده شده در حال حاضر دانستن اینکه چه چیزی شما را پیدا خواهد کرد. نه RFT. این تفاوت بین باز کردن ژاکت مادر بزرگ خود را به شما خرید هر دسامبر و باز تعجب خریداری شده توسط یک دوست که می شود خود را حس شوخ طبعی می دانند شما باهوش و قدردانی خود را از لذت در غیر این دمدمی عمیقا انسانی است.

این RFT ما را شگفت زده. آن را ندارد پشت گوشت چرخ کرده, کلمات, تسلیم یا خورد کردن. و اگر تا کنون ما نیاز به این نوع از خلوص آن است که در حال حاضر زمانی که مردم می دانند که تنها آنچه که دوستان خود را می دانم و نه چیزی بیشتر به این دلیل که "طرف دیگر" احساس می کند خیلی دور از ما "حقیقت" به حتی شرکت در بحث.

در دهه نوشتم برای کاغذ یک بار بود و من سانسور یا گفته را به یک رویه های مختلف. نه یک بار شد این حقایق ... myket باید ما می گویند یا بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به کمتر مقابله. حتی در اوج خود وودوارد و برنشتاین شکوه روز, روزنامه, بودند هرگز به عنوان هدف که آنها ادعا می شود. آنها اغلب محافظت خود گاو مقدس آنها ناشران دوستان و یا عمده تبلیغ. در RFTآنچه نوشتم از دست ما چندین حساب. ویرایشگر من نه شانه خالی کردن و نه تکرار که از کمیسیون. ما می دانستیم که آنچه که ما در مورد آن بیشتر از پول است. (توجه داشته باشید که کاغذ جاری ادامه در هزینه شخصی به کسانی که قرار دادن آن با هم.)

یکی از دوستانم می ایستد حدود 180 درجه از من در اکثر موضوعات و او را سریع به مشخص RFT به عنوان یک لیبرال کهنه—به معنی آن سوال تاسیس سازمان و کنوانسیون و به نظر می رسد برای کسانی که هیچ صدای دیگر. در عین حال دوست من این مقاله را می خواند مذهبی است. چرا ؟ به دلیل آن را می سازد هیچ تظاهر و او همیشه می داند که در آن او است. او ارزش صداقت را از یک روزنامه که نه آشنائی تبلیغ به نفع و نه دوم حدس زدن سیاسی بادها. زیبایی این هرزگرد alt newsweekly بوده است که شما مجبور به موافقت با آن را به گرامی داشتن آن است.

شما فقط باید اجازه دهید آن را به شما تعجب.

— ژانت Cooperman است که یک نویسنده و روزنامه نگار سردبیر سابق Riverfront Times تحریریه

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن