"نه عدالت بدون صلح': معترضان نقض مینیاپولیس پلیس در حوزه, مجموعه, آتش سوزی در پی جورج فلوید مرگ

تایلر J. Davis, Trevor هیوز, فضل Hauck و اردن کولور سیتی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:49 AM EDT 29 مه

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

مینیاپولیس — تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ پخته بیش از پنج شنبه شب به عنوان معترضان به دست اورد دسترسی به مینیاپولیس اداره پلیس 3rd حوزه ساختمان را وادار ماموران برای تخلیه.

تنش در حال افزایش است, روز پس از مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس پس از یک افسر سفید دوخته و او را به زمین خود را در زیر زانو و بیشتر تشدید پنج شنبه شب. با توجه به گزارش از صحنه تظاهرات و راه خود را در داخل ساختمان و آتش زدند.

مینیاپولیس اداره پلیس انتشار بیانیه ای گفت: حوزه بود تخلیه مدت کوتاهی پس از 10 p. m. "در بهره از ایمنی پرسنل ما." این MPD تایید کرد که معترضان "مشتعل چندین آتش سوزی" اما نمی ارائه اطلاعات اضافی در.

معترضان را جشن گرفتند — تشویق بوق ماشین شاخ و تنظیم کردن آتش بازی — به عنوان آتش سوخته در حوزه.

صدها نفر از معترضان در مینیاپولیس آب گرفتگی خیابان ها در اوایل روز شنبه برای راهپیمایی از طریق مرکز شهر. ترافیک متوقف شد به عنوان یک جمعیت از مردم کشیده تا چهار بلوک. معترضان فریاد زد: "من نمی توانم نفس بکشم" و "نه عدالت بدون صلح; تعقیب پلیس" به عنوان داوطلب مارشال در برجستهنگار رنگ جلیقه کارگردانی ترافیک.

"مردم از مینیاپولیس هستند و نه فقط اعتراض به اعدام جورج فلوید; آنها در حال مبارزه برای زندگی خود را. آقای فلوید مرگ — در علاوه بر این به های اخیر مرگ و میر ناشی از Ahmaud Arbery و Breonna Taylor — است و در عین حال یکی دیگر از یادآور آمریکا اجرای قانون سمی سنت سوء استفاده از غفلت و خشونت و تبعیض نسبت به مردم سیاه و سفید" Scott Roberts, مدیر ارشد, عدالت کیفری, مبارزات, در, رنگ, تغییر, در بیانیه ای گفت.

آنچه ما می دانیم: مقامات فدرال تعهد 'قوی' رسیدگی به جورج فلوید مرگ; مینه سوتا گارد ملی فعال می شود

"تظاهرات در مینیاپولیس در حال تلاش های سیاه و قهوه ای و فعالان اسلامی صد ساله نژادپرستی در اداره پلیس و دادستان و مقاومت در برابر سفید برتری که ادعا کرده است به مراتب بیش از حد بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند."

تظاهرات آغاز شد و پس از یک دور از سخنرانی آغاز شده است که در 5 p. m. در Hennepin County Government مرکز. مل ریوز دیرین فعال در شهرستان تشویق جمعیت به صلح آمیز است.

او گفت: مسئولان با استفاده از آسیب رساندن و یا خشونت برای منحرف کردن اذهان از درست مسئله خشونت پلیس.

"آنها می خواهم با استفاده از ما را به نگه داشتن ما را از گرفتن عدالت ... عمل آنها مانند حیوانات و سپس می خواهم ما را شبیه حیوانات" ریوز گفت: جمعیت قبل از کارگردانی آنها را در جنوب خیابان سوم.

"آنها اعدام برادر من': جورج فلوید برادر خواستار دستگیری تظاهرات مسالمت آمیز

ناآرامی در منطقه ادامه داد: بیش از حد. شهردار یعقوب فری صدور بیانیه ای از محلی اورژانس پس "عمران اختلال" در پی فلوید مرگ است. رژیم صهیونیستی. تیم Walz توییتی یک تماس را به "بازسازی است."

"جورج فلوید مرگ باید منجر به عدالت و سیستمیک تغییر نیست و بیشتر مرگ و نابودی" Walz گفت.

فقط پس از 6 بعد از ظهر یک جمعیت از حداقل 300 نفر در تقاطع خیابان دریاچه و میننهها خیابان. به عنوان دود از چندین سوخته ساختمان پر از هوا معترضان شعار می دادند و خواستار عدالت است.

"ما نمی توانیم نفس بکشیم" آنها فریاد زد. "ما نمی توانیم نفس بکشیم."

در حالی که هسته اصلی این اعتراض با تمرکز بر خشونت پلیس و نژادپرستی نهادی آن را نیز در زمان, در زمان, هوا, کارناوال, با مردان و زنان دوچرخه سواری به این منطقه به سازمان دیده بان.

'شمشیر': جورج فلوید به عنوان خانواده خود می نامد مرگ 'قتل'

یک زن جوان معمولی اسپری رنگ "(expletive) پلیس" در یک فلز نشانه در حالی که در سراسر خیابان یک مرد سعی کرده به نکته بیش از یک پورت-یک-احمقانه است.

تظاهرات ادامه داد: در جای دیگر بیش از حد. در برخی موارد هم این هرج و مرج است.

پلیس در شهر نیویورک برخورد با معترضان در روز پنج شنبه شب. NYPD سرهنگ جان Grimpel گفت: ایالات متحده آمریکا امروز وجود داشته است "متعدد" دستگیری در پایین منهتن. او گفت: یک افسر بود, ضربه به سر با یک زباله می تواند یکی دیگر پانچ در صورت و دیگران بوده است تف بر.

در ضمن ایالتی کلرادو تشکر. لسلی هیرودیس گفت: کسی که "شات به تجمع" در دولت و کنگره آمریکا در دنور. یک خبرنگار محلی را تایید کرد عکس از کار اخراج شدند اما دنور اداره پلیس گفت: هیچ گزارش از صدمات.

بعد از آن دوشنبه شب در دنور یک ویدیو در توییتر نشان داد یک فرد در یک ماشین به اتهام تلاش برای اجرای بیش از یک تجمع اعتراضی.

"شما می تواند عصبانی شود. شما می توانید خشم. من قطعا من و شما در آن احساسات و خواسته های #JusticeForGeorgeFloyd," دنور شهردار مایکل Hancock گفت در توییتر. "مارس برای عدالت و برای دیدن آن خدمت کرده اما لطفا مارس در صلح است. در پاسخ به خشونت با خشونت تنها منجر به خشونت بیشتر."

ده ها تن از معترضان — بسیاری از پوشیدن ماسک صورت — جمع آوری شده در شیکاگو سمت جنوب انگلوود محله در روز پنج شنبه بعد از ظهر. ویدئوها به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی نشان داد معترضان برگزاری نشانه هایی است که خواندن "Black Lives Matter" و شعار "نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس."

نظر: تصویری از جورج فلوید دوخته توسط پلیس مینیاپولیس تکان دهنده است اما تعجب آور نیست

وجود دارد دو گروه از معترضان و یک فرد برای رفتار آشوبگرانه دستگیر شد, این شهرستان را سرپرست دیوید براون گفت: در طول یک شب در کنفرانس مطبوعاتی. تظاهرات "در غیر این صورت مسالمت آمیز به پایان رسید," او گفت:.

گزارش از تظاهرات در شیکاگو و Louisville, Kentucky, در روز پنج شنبه شب نشان داد جمعیت زیادی از معترضان. اعتراضات آغاز شده و با حداقل خشونت مانند در مناطق دیگر در سراسر کشور همه چیز را تشدید کرد.

جسی Halladay سخنگوی لویی مترو اداره پلیس تایید کرد به لویی پیک مجله بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه که از کار اخراج شدند عکس حدود 11:30 p. m.

اعتراض در لوییویل به دنبال مرگ تیلور بود که به ضرب گلوله افسران پلیس پس از اعدام "بدون کشیدن" جستجو در حکم و رد و بدل تیراندازی با تیلور دوست پسر, که گفت که او را نمی شنوند و افسران خود را اعلام و قبل از شلیک یک شات تنها. تیلور به ضرب گلوله کشته شد حداقل هشت بار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن