Newsom گسترش پوشش بهداشت و درمان در coronavirus موارد

آسوشیتد پرس منتشر شده 8:10 PM EDT مه 6 2020رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز چهارشنبه امضا فرمان اجرایی اجازه م

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز چهارشنبه امضا فرمان اجرایی اجازه می دهد کارکنان در سراسر کالیفرنیا, اقتصاد برای درخواست جبران خسارت کارگران اگر آنها قرارداد coronavirus با یک فرض است که آن را مربوط به کار مگر اینکه کارفرمایان می تواند ثابت کند در غیر این صورت.

فرض امر برای آینده 60 روز است و عطف به ماسبق به مارس 19, زمانی که Newsom اول دستور داد همه اما ضروری کارگران را به ماندن در خانه برای کاهش خطر انتقال ویروس است. او گفت که این تغییر مورد نیاز است در حال حاضر به عنوان کالیفرنیا آماده برای استراحت کسانی که سفارشات در روزهای آینده و هفته.

کارکنان واجد شرایط خواهد بود اگر آنها آزمایش مثبت برای coronavirus ظرف 14 روز پس از بودن در محل کار, حداکثر شناخته شده دوره کمون. و آنها باید خسته دیگر دولت فدرال و مزایای.

دولت کارگران جبران خسارت بیمه رتبه اداره گفت: قبلا چنین تصمیمی می تواند هزینه از $2.2 میلیارد دلار به 33.6 میلیارد دلار در سال بسته به جزئیات. اواسط محدوده برآورد حدود 11 میلیارد دلار است که حدود 60 درصد از کل سالانه برآورد هزینه از دولت غرامت کارگران سیستم قبل از همه گیر.

کسب و کار, شرکت های بیمه محلی و سازمان های دولتی گفت: در نامه ای به Newsom و قانونی رهبران در هفته گذشته که کارکنان در حال حاضر پوشش داده شد و تحت کالیفرنیا هیچ تقصیر کارفرما-بودجه سیستم اگر آنها می تواند نشان می دهد آنها قرارداد این ویروس در کار است.

Newsom منظور منعکس است که بار اثبات با ایجاد فرض قانونی است که این آلودگی مربوط به کار مگر اینکه کارفرمایان نشان می دهد در غیر این صورت تحت چه فرماندار به نام "سخت معیار."

ویکتوریا Hassid رئیس معاون مدیر در وزارت کالیفرنیا از روابط صنعتی است که نظارت بر برنامه گفت: به دولت ارائه خواهد شد جزئیات بیشتر در روزهای آینده. او گفت: فرض اعمال خواهد شد به کارگران از جمله "ما پرستاران ما اولین پاسخ دهندگان سرایداران انبار کارگران, کارگران مزرعه, فروشگاه مواد غذایی کارگران و همه کسانی که قرار دادن خود را در خط."

وجود دارد هیچ محدودیتی در کار طبقه بندی در این حکم اجرایی و Newsom گفت: مهم این است که همه کارکنان بازگشت به کار در روزهای آینده با اعتماد به نفس است که آنها را حفاظت و اگر آنها آلوده هستند.

"همانطور که ما حرکت به این مرحله دوم, ما می خواهیم به نگه داشتن کارگران را سالم و امن نگه داشتن آنها. بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که یک کارگر است که آزمایش مثبت اما نمی خواهید بگویید و کسی می تواند به گسترش این بیماری از آنجا که او نمی تواند استطاعت به کار" Newsom گفت. "و به همین دلیل در حال گسترش به تمام بخش های اقتصاد ما این کارگران comp فرض بسیار مهم است زیرا ما می خواهیم مردم را به احساس اعتماد به نفس و راحت آنها منافع خود را."

Newsom یک دموکرات گفت: این بحث ها منجر به تصمیم خود بودند "بسیار پرشور" و درگیر کار و رهبران کسب و کار که تقسیم شدند در پاسخ آنها.

کالیفرنیا اتاق بازرگانی گفت: بسیاری از کارکنان در حال حاضر تحت پوشش فدرال همه گیر بیکاری کمک برنامه بدون قرار دادن فشار بیشتر بر دولت و کارفرمایان.

Newsom را سفارش "را بی ارزش و قابل توجهی رانندگی هزینه های کالیفرنیا کارفرمایان از طریق افزایش بیمه غرامت کارگران نرخ در یک زمان زمانی که آنها در حال مبارزه برای نگه داشتن کالیفرنیا به کار" اتاق در بیانیه ای گفت.

David A. Sampson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی اموال بیمه مصدوم انجمن به نام نظم "بیش از حد گسترده" و گفت: آن را به طور بالقوه "خدشه دار ثبات کارگران جبران کنند."

اما خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی مورد ستایش قرار داد تصمیم خود را به عنوان یک مهم برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی بسیاری از آنها اقلیت نژادی که روزانه صورت خطر عفونت در کار است.

"آخرین چیزی که یک بیمار کارگر یا خانواده یک کارگر افتاده نیاز به صرف ماه در دادگاه برای حفظ بهداشت و سایر مزایای آنها نیاز به نگه داشتن مواد غذایی در جدول در سخت ترین زمان در زندگی خود گفت:" مارس Verrett محلی جمهور و SEIU اجرایی و عضو هیئت مدیره.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و مرگ شود.

دولت قوه مقننه قریب به اتفاق توسط قانونگذاران دموکرات در حال حاضر شده است با توجه به چند اقدامات مشابه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de