شهر نیویورک پس از آن که ملت coronavirus کانون طول می کشد اولین گام خود را نسبت به بازگشایی

شهر نیویورک به طور موقت اما در نهایت بازگشایی. دوشنبه علامت شروع "فاز یک" بازگشایی در چه زمانی کانون coronavir

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399

شهر نیویورک به طور موقت اما در نهایت بازگشایی.

دوشنبه علامت شروع "فاز یک" بازگشایی در چه زمانی کانون coronavirus همه گیر در امریکا است. آن زمان 100 روز پس از آن اولین گزارش Covid-19 مورد و بیش از دو ماه پس از شهرستان برای اولین بار تعطیل, برای رسیدن به این مرحله و در پنج بخش نیویورک هنوز هم دنباله در پشت بقیه ایالت نیویورک است. شهرستانهای شمال ایالت در حال حاضر وارد فاز دوم بازگشایی و حتی مکان هایی مانند سخت ضربه لانگ آیلند در حال حاضر کاسته محدودیت.

حتی به عنوان شهر بازگشایی مقیاس بحران باقی می ماند متناوب: NYC ثبت بیش از 200,000 موارد تایید شده و بیش از 21,000 مرگ و میر پس از شروع شیوع. صدها نفر هنوز در حال آزمایش مثبت هر روز, اما مرگ و میر کاهش یافته است به طور چشمگیری پس از آن اوج از 800 مرگ و میر در اوایل ماه آوریل. در ژوئن 3, این شهرستان ثبت شده جدید Covid-19 مرگ و میر برای اولین بار از اواسط ماه مارس.

این "فاز یک" بازگشایی است که هنوز هم بسیار محدود است. تولید و تجارت عمده کشاورزی محوطه سازی و ساخت و ساز مجاز به رزومه (هر چند برخی از موارد استثنا وجود داشته و برای آن دسته از صنایع در طول کامل مستند) و فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی برای منظقه و یا در فروشگاه وانت. صنایع هنوز هم نیاز به اقدامات احتیاطی از قبیل اجرای اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و نیاز به پوشش صورت.

شهردار بیل د Blasio روز دوشنبه گفت که این شهر تخمین می زند بین 200,000 400,000 و کارگران می تواند به بازگشت به شغل خود را در این مرحله و بازگشت به حمل و نقل عمومی است که هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه برای تنظیم به واقعیت های رفت و آمد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ضد خشونت پلیس تظاهرات برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید به ارمغان آورد که هزاران نفر از نیویورک به خیابان بیش از 10 روز گذشته را تا حدودی تحت الشعاع این نقطه عطف و پیچیده برخی از سوالات در اطراف شهر را کاهش مستند محدودیت.

شهرستان و مقامات دولتی روشن ساخته است که coronavirus بحران نشده است. "ما نه از جنگل" رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه "اما ما در طرف دیگر قطعا."

این شهر ویران شده توسط ویروس که به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت و کم درآمد جامعه است. هزاران بسیاری با معنی فرار کرد. نیویورک دفتر بودجه تخمین زده است که آن را سال اقتصاد و به طور کامل بهبود می یابند و برای مشاغل برای رسیدن به قبل از همه گیر سطوح. دولت و بودجه شهرستان را نابود شده است و واشنگتن هنوز متعهد بیشتر تسکین.

اما روز دوشنبه بازگشایی پیشرفت در شهرستان است که تحمل هفته از مستند و جیغ آمبولانس دیدم آن بيمارستان تحت فشار قرار دادند به نقطه شکستن و تبدیل شد به یک coronavirus نقطه داغ نه تنها در سراسر کشور بلکه در سراسر جهان است.

"این اولین بار است که بعد از بازگشایی و آن را به دست آورد نیویورکی' کار سخت" د Blasio گفت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. "این است که به وضوح سخت ترین محل در امریکا برای رسیدن به این لحظه سخت ترین مکان برای بازگشایی, از آنجا که ما کانون."

ایالت نیویورک در حال برنامه ریزی مرحله به مرحله بازگشایی در چهار مرحله است. برای رسیدن به هر مرحله مناطق به دیدار خاص معیار هر دو شاخص سلامت — مانند 14 روز کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر و معیارهای مربوط به ظرفیت مانند گسترش تست و تماس با ردیابی.

شهر نیویورک است که در گذشته بخشی از دولت به حتی بخشی از بازگشایی. آن باقی می ماند و باید در این مرحله برای حداقل دو هفته; اگر آن را همچنان به دیدار با این معیار می تواند پس از آن وارد "فاز دوم" که اجازه خواهد داد که بسیاری از فروشگاه ها (اما نه داخل مراکز) به سر در فروشگاه های خرده فروشی و کسب و کار از جمله مالی, حقوقی و املاک و مستغلات خدمات به بازگشایی شده است.

که شامل مو و ناخن سالن هر چند همه کسب و کار باید با عمل جراحی در کاهش ظرفیت و سلامت اقدامات احتیاطی از قبیل اجرای استفاده از پوشش صورت برای کارکنان و مراجعان. فضای باز ناهار خوری همچنین می توانید رزومه در فاز دو و مکان عبادت می توانید بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است.

مرحله سوم اجازه خواهد داد که کافه ها و رستوران ها برای از سرگیری داخلی سرویس با محدودیت و فاز چهار اجازه خواهد داد که نهادهای فرهنگی مانند موزه ها و برادوی, به بازگشایی شده است.

شهر نیویورک است که هنوز هم یک راه طولانی از این مراحل و مقامات را مجبور به صبر کنید حداقل دو هفته به کشف کردن که آیا این پنج بخش می توانید حرکت به فاز دو. مقامات شهرستان را پیشنهاد واقع بینانه ترین جدول زمانی برای فاز دو مدتی در ماه آینده در اوایل ماه جولای. و حتی فاز یک می آید با بسیاری از عدم قطعیت.

حدود 500 کسب و کار باید به نام یک خط تلفن راه اندازی شده توسط شهر نیویورک کسب و کار کوچک خدمات به زمینه بازگشایی سوالات با توجه به مقامات شهرستان. این شهر همچنین ارائه پشتیبانی به کسب و کار مانند ارائه ماسک صورت.

حمل و نقل مهم دیگری است — و هنوز هم محزون می خوانی حل مسئله. شهر و حمل و نقل متروپولیتن (MTA) دولت-اجرای آژانس که نظارت بر شهر و مترو و راه آهن منطقه ای هنوز هم قرار نیست به جلو یک استراتژی روشن برای رسیدگی به هجوم مسافران خواهد شد که بازگشت به کار در قطار و اتوبوس و مکان های که در آن اجتماعی فاصله به خصوص در طول یک ساعت یک عجله قله های محتمل است.

مترو 24 ساعته خدمات محدود در ماه گذشته پس از آموزش می توان از 1 تا 5 هستم که در محل باقی می ماند. د Blasio روز دوشنبه گفت که این شهرستان اضافه خواهد شد 20 مایل از اختصاص اتوبوس خطوط در برخی از مسیرهای اتوبوس برای سهولت تراکم اما این نمی تواند به طور کامل نورد تا بعد از آن در تابستان و سقوط کوتاه از 60 مایل MTA خواست از شهرستان.

شهردار گفت: 800 پلیس مدرسه ایمنی ماموران مستقر خواهد شد به مترو سیستم عامل برای کمک به تشویق اجتماعی فاصله و رایگان ماسک صورت (وجود خواهد داشت بدون اجرای کیفری). اجتماعی نشانگر فاصله را آغاز کرده اند به نظر می رسد در مترو, سیستم عامل, و در ایستگاه های تعیین مناطق برای مردم با خیال راحت ایستاده است.

اما این اقدامات کافی خواهد بود برای رسیدگی به ازدحام همانطور که بیشتر مردم از بازگشت به کار و MTA اساسا گفت: در تلاش برای به طور دائم اجرا اجتماعی فاصله در حمل و نقل عمومی در حال رفتن به می تواند غیر ممکن است.

روزانه به طور متوسط ridership علامت تا در پایان مارس به حدود 1.3 میلیون نفر در این شهر و مترو و اتوبوس تا از 800,000 در اوج این بیماری همه گیر. قبل از همه گیر ridership شد نزدیک به 8 میلیون و بعید است برای رسیدن به این سطح در هر زمان به زودی به خصوص اگر نیویورکی نیست با اعتماد به نفس آن را امن است.

همچنین بلندی بیش از بازگشایی هستند اخیر ضد خشونت پلیس تظاهرات در شهر نیویورک به ارمغان آورد که صدها نفر از مردم با هم شب پس از شب. ماسک یک از ویژگی های تظاهرات (حداقل در میان تظاهر کنندگان) و اگر آنها صورت گرفت در خارج از منزل آنها به مبارزه طلبیده ارشاد در تجمع جرم.

آیا این اعتراضات باعث خواهد شد یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد در شهر نیویورک احتمالا نمی تواند روشن برای حداقل دو هفته دیگر با توجه به دوره کمون Covid-19.

فراتر از خطرات بهداشتی تظاهرات پرسیده سوالات در مورد آنچه همه گیر بازیابی را مانند نگاه در این شهرستان است. از خاموش شدن ناگهانی خفه بسیاری از کسب و کارهای کوچک در شهر نیویورک و برخی از کسانی که غارت و تخریب در طول ناآرامی اضافه کردن یکی دیگر از موانع بزرگ برای بازیابی.

شهر و دولت در حال ارائه کمک به کسب و کار است که غارت شد از جمله ده ها تن از کسب و کارهای کوچک هدفمند در برانکس. اما حتی این کمک ممکن است به اندازه کافی برای غلبه بر چالش های بزرگتر از نامشخص بهبود اقتصادی در نیویورک و سراسر کشور.

Coronavirus نیز تیره و تار شهر بودجه آن را به عنوان در دیگر ایالت ها و شهرداری ها. که نیاز به کاهش عمده و تظاهرات اخیر را تجدید تماس را قطع پول از اداره پلیس شهر نیویورک را 6 میلیارد دلار بودجه است.

طرفداران و فعالان دعوت به reallocate 1 میلیارد دلار از NYPD به برنامه های دیگر مانند خدمات اجتماعی و زیرساخت های برنامه های است که کمک خواهد کرد که با همه گیر بازیابی. د Blasio گفت: NYPD بودجه قطع خواهد شد گفت: در آن خواهد بود "چیزی قابل توجهی" در روز دوشنبه اما او کاهش یافته است به ارتکاب به آن 1 میلیارد دلار ، شهردار گفت که او می خواهد برای قرار دادن پول نسبت به جوانان-اشتغال برنامه های.

اما حتی با این چالش های فاز یک بازگشایی یک نقطه عطف مهم است. نیویورک شد و کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده و در سراسر جهان. ایالت نیویورک نزدیک به تست 35,000 نفر در هر روز و تعداد موارد جدید است که مشکلات ناسازگار بودن در حدود 500 یک سطح که در آن هزاران نفر از تماس جدید ردیاب را می توان اعزام به تلاش برای کنترل عفونت.

نیویورک همراه با کشورهای همسایه از نیوجرسی و کانکتیکات در ادامه به دیدن مرگ و میر و میزان عفونت کاهش حتی به عنوان مکان های دیگر در ایالات متحده در حال دیدن خوشه. ملی تلفات از Covid-19 در حال حاضر بیش از 110,000.

"اگر شما تا به حال به من گفت 100 روز پیش ما خواهد بود بازگشایی زمانی که ما حتی نمی دانند که چقدر بد بود رفتن به دریافت کنید — منظورم این است که ما تا به حال برخی وخیم پیش بینی" کومو روز دوشنبه گفت:.

"این ترسناک," او اضافه شده است. "اما نیویورکی آن را انجام داد. نیویورک آن را انجام داد. آن است که ساده است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن