اتهامات جدید در جورج فلوید مرگ: Derek چوین چهره قتل درجه دوم; 3 دیگر افسران به اتهام سناتور می گوید

لورنزو ریس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:35 PM EDT Jun 3, 2020چهار افسر پلیس در قتل جورج فلوید در حال ح

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

چهار افسر پلیس در قتل جورج فلوید در حال حاضر خواهد شد به اتهام مینه سوتا بهداشت ، ctq گفت.

"مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون در حال افزایش است اتهامات علیه Derek چوین به درجه 2 در جورج فلوید قتل و همچنین شارژ دیگر 3 افسران. این یک گام مهم دیگر برای عدالت" این سناتور دموکرات توییتی.

توماس Lane, J. A. Keung و Tou Thao شد و دیگر افسران در صحنه است.

فلوید وکیل خانواده بنیامین Crump بارها التماس مقامات برای برگزاری دیگر افسران پاسخگو از جمله در اوایل بعد از ظهر چهارشنبه در قدرتمند اظهارات در سایت فلوید کشتن خارج از فروشگاه راحتی.

این حادثه موجب تظاهرات گسترده بر پرسش از خشونت پلیس و نژادی و نابرابری و متزلزل این کشور است. هنگامی که خبری از اتهامات عنوان شده علیه اضافی شکست Crump به نام لحظه "تلخ و شیرین" و گفت: فلوید خانواده "عمیقا احساس خشنودی" برای الیسون عمل است.

"این یک گام مهم رو به جلو در جاده ها به عدالت است و ما احساس خشنودی است که این مهم عمل آورده بود قبل از جورج فلوید بدن به استراحت گذاشته شد," Crump در بیانیه ای گفت. "است که یک منبع از صلح جورج خانواده در این زمان دردناک. دادستان کل الیسون است به اطلاع خانواده که دفتر کار خود ادامه خواهد داد به بررسی و ارتقاء اتهام به قتل درجه اول اگر شواهد پشتیبانی از آن است."

Crump تشکر از مردم در سراسر کشور اما التماس برای آرامش در خیابان های شهرستان.

"ما عمیقا سپاسگزار برای غلیان احساسات پشتیبانی توسط آمریکایی ها در شهرستانها در سراسر کشور, و ما می خواهیم آنها را به منظور بالا بردن صدای خود را برای تغییر در راه های مسالمت آمیز. پیام ما به آنها این است: پیدا کردن سازنده و مثبت راه برای نگه داشتن تمرکز و فشار. اجازه ندهید تا در خواست خود را برای تغییر" او گفت:.

فلوید بود 46 ساله سیاه مرد که کشته شد یادبود روز پس از چوین که سفید است به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. تماشاگران فیلم ضبط شده از این حادثه و به اشتراک گذاشته و آن را در کانال های رسانه های اجتماعی. پس از آن رفت و ویروسی آن موجب فوران خشم.

در حالی که چوین پایین دوخته فلوید به سه نفر دیگر از ماموران در صحنه بودند ثبت ایستاده و موفق به مداخله.

تمام چهار افسران همه اخراج روز پس از حادثه.

هر دو Hennepin County دفتر معاینات پزشکی و کالبد شکافی به سفارش فلوید خانواده حکومت کرده اند که فلوید مرگ شد, قتل, هر چند این گزارش مخالفت بر علت است.

به پزشکی قانونی گزارش روز دوشنبه منتشر ذکر شده "ايست قلبی ريوی" به عنوان علت در حالی که خانواده کالبد شکافی ذکر شده "خفگی از فشار پایدار."

از دسامبر 2012, چوین و Thao به خود جلب کرد ترکیب 13 شکایت رسمی. مینیاپولیس حل و فصل حداقل یک طرح دعوی در دادگاه در برابر Thao. از سال 2006 چوین بازبینی شده است برای سه تیراندازی.

آنها بارها و بارها متهم به درمان قربانیان جنایات با سنگدلی و یا بی تفاوتی و عدم گزارش یک فایل زمانی که یک جرم و جنایت شد و ادعا و حداقل در یک مورد با استفاده از یک مقدار غیر ضروری از زور در ساخت بازداشت.

چوین دستگیر شد و به زندان برده شد مارس 29 و برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه با توجه به سی ان ان.

کمک: Kelley Benham, فرانسوی, Kevin کرو و کتی Wedell ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن