Netflix و جریان تلویزیون شد بزرگترین برندگان 2020 نامزد امی

این مسابقه برای سال 2020 نامزد امی رخ داده است تا حد زیادی در خلاء است. تلویزیون آکادمی شد تجلیل از تلویزیون

توسط NEWSOULS در 8 مرداد 1399

این مسابقه برای سال 2020 نامزد امی رخ داده است تا حد زیادی در خلاء است.

تلویزیون آکادمی شد تجلیل از تلویزیون های نجومی که تا به حال بیشتر اتفاق افتاده است به عنوان برنامه ریزی شده. جهانی شیوع Covid-19 توقف تولید در یک تعداد انگشت شماری از فرض امی رقیب — FX Fargo فصل چهار رئیس در میان آنها -- اما در ماه مارس زمانی که بیماری شروع به خاموش کردن تولید در سراسر صنعت کار در تقریبا تمام برنامه نویسی های برنامه ریزی شده برای 2019-2020 TV فصل تا به حال پیچیده.

هنوز خلاء Emmys شده است مکیده است و هیچ ربطی به تولید. آن را در مورد مبارزه.

به طور معمول در لس آنجلس و نیویورک گی با حوادث برای اعضای آکادمی تلویزیون هنر و علوم در بهار هر طراحی شده برای آوردن رای برای برنامه های مختلف. Netflix بکشد به طور سنتی اجاره یک غول فضایی برای به نمایش گذاشتن وسایل و لباس از خود نشان می دهد در حالی که HBO پتو لا در "برای شما در نظر" تبلیغات است. و همه — همه — دارای فراوان اعداد از پانل است که در آن بازیگران و showrunners ستودن فضائل برنامه های خود را.

در Covid-19 جهان, اما همه آن مبارزه کرده بود به حرکت آنلاین (ذخیره تابلوهای تبلیغاتی; کسانی که هنوز تا ظهور). و در غیاب میکسر که در آن تلویزیون آکادمی کاربران می توانند با یکدیگر صحبت (و روزنامه نگاران) در مورد آنچه آنها مشاهده آن سخت بود برای دریافت در ادامه فقط به آنچه امی رای دهندگان بودند در واقع چک کردن. شد این Mandalorian به عنوان محبوب با آنها را به عنوان آن را به حال به نظر می رسید با بینندگان? تا به حال آنها بررسی نشان می دهد صبح بعد از تلویزیون اپل+ همه اما foisted آن را بر آنها ؟ شد مردم عادی buzzy با رای دهندگان و یا فقط با مخاطبان? و مورد علاقه های قدیمی مانند خدمتکار داستان و غریبه همه چیز محکوم با داشتن پخش تا چند وقت پیش که شایعه بود اما ناپدید شد ؟ پاسخ به این سوالات به ترتیب تبدیل به "بله" و "عمدتا بله" و "نه واقعا" و "هیچ."

پاسخ به طور کلی به آنچه که مردم برای رای دادن در این سال به نظر می رسد "مسائل آنها بررسی می شود در جریان است." Netflix رهبری نامزد با یک رکورد شکنانه 160 نامزد. (ترین نامزد برای یک شبکه در یک سال قبل از این بود HBO را 137 در سال 2019 نامزد زمانی که آن را توسط آمار نهایی فصل بازی تاج و تخت.) HBO مشبک فقط 107 نامزد اما این افتخار در سال ترین-نامزد دریافت برنامه در 26-بار-نامزد مراقبان. هر دو HBO و Netflix بکشد تا به حال سری درام که دریافت 18 نامزد (در این رده) با تشکر از جانشینی و اوزارک. و آمازون نخست ویدیو شگفت انگیزی خانم Maisel یک بار دیگر به خود جلب کرد 20 نامزد خود را برای رهبری کمدی دسته بندی.

این نامزد — با یک انگشت شماری از خفیف شگفتی ها — پژوهشگران به آنچه که مردم می رود. (جزئیات کامل لیست در اینجا یک لیست کوتاه از دسته بندی های بالا در اینجا.) شاید امی مبارزه مسائل کمتر کسی فکر می کند. شاید کلمه از دهان و خوب وزوز هنوز هم مهم تر از هر چیز دیگری است.

و با "دهان به دهان" به عنوان بزرگترین برنده از صبح بیایید نگاهی به شش برندگان و سه بازنده از سال 2020 نامزد امی.

A group of the kids from Stranger Things, facing the camera.
به یاد داشته باشید غریبه چیزهایی فصل سه ؟ The Emmys مطمئن بود!
Netflix

من مطمئن هستم که شبکه های دیگر خواهد چرخش Netflix بکشد 160 نامزد — و دوباره که 160 نامزد در این مد: چون Netflix است و به طور کل استودیو به جای یک شبکه تلویزیون توانایی خود را برای رقابت در هر دسته در سراسر هیئت مدیره به این معنی است که آن را با ساخته شده است در استفاده در Emmys که ABC ندارند. بهتر مقایسه نقطه خواهد بود به اضافه کردن تمام دیزنی متعلق به خواص با نامزدی در جوایز امی: ABC و FX Networks و Hulu و ESPN و نشنال جئوگرافیک و کانال دیزنی و دیزنی+. که اجازه می دهد شما را به مقایسه سیب به سیب یک امپراطوری رسانه ای خود را به دیگری.

من که فقط و من به پایان رسید تا با 126 نامزد در سراسر دیزنی ، که بد نیست! این بیت Netflix بکشد در مجموع 117 از سال گذشته (که در آن زمان بیشتر بود نامزد در Netflix بکشد تاریخچه) و این بیت WarnerMedia را در مجموع 120 از این سال است. (WarnerMedia دارای HBO 107 نامزد به طوری که شرکت تا به حال قابل توجهی شروع به سر.) کار بزرگ همه!

به جز ... نه از این غول سرگرمی کنگلومرا) آمد و عرض 30 نامزد از Netflix بکشد 160. و من مطمئن هستم که ما هنوز هم می تواند اشاره به دسته بندی که در آن Netflix بکشد می تواند معتبر رقابت مانند انواع ویژه ای که در آن ایستاده کمدی تمایل به انجام این کار خوبی است که می گویند دیزنی هنوز نمی تواند. من مطمئن هستم که اگر دیزنی یا WarnerMedia بودند واجد شرایط به عنوان بسیاری از دسته ها به عنوان Netflix است که این امر می تواند دقیق تر مسابقه.

اما 160 نامزد. و اغلب برای نشان می دهد که شما احتمالا فکر نکرده مورد در در حالی که. مانند. به یاد داشته باشید که Kominsky روش? این سه نامزد از جمله بهترین سریال کمدی. چگونه در مورد غریبه همه چیز? نیست که مانند آن را احساس کنید پخش آن تازه ترین فصل از 17 سال پیش است ؟ خوب این فصل دریافت هشت نامزد. که بدترین نشان می دهد تا کنون به دست آورد هنگامی که واجد شرایط, اما آن را هنوز هم ترک خورده بهترین سریال درام و Netflix را با کمال میل اضافه کردن این هشت نامزد به خود شمع.

و این قبل از اینکه شما حتی به چیزی شبیه به 18 نامزد برای اوزارک و یا خارج از هیچ جا نه نامزد برای سری محدود نامتعارفدر کنار چهار صورت باور نکردنی. (Netflix بود هر سری محدود شروع با "سازمان ملل متحد" ظاهرا.) آن را غیر ممکن است برای نگاهی به این لیست نامزد و نمی تواند تحت تاثیر قرار توسط Netflix تسلط.

همانطور که گفته شد این بود که سال "مسائل مردم تماشا می کردند در حالی که در خانه گیر کرده" که به معنای جریان بود یک سال خیلی خوبی. Hulu برداشت 26 نامزد نسبت به 20 در سال 2019 (و اگر شما "count" FX در Hulu را نامزد سمت Hulu مجموع اگر آنها به درستی FX نامزد — که شماره می رود و حتی بالاتر). بیشتر چه, آن را دیدم و پشتیبانی قوی برای نشان می دهد مانند Ramy و بزرگکه فقط از دست رفته سریال کمدی دسته کردم ولی عمده نامزد در بازیگری نویسندگی و کارگردانی.

نخست تصویری کاهش قابل ملاحظه ای به 30 نامزد از 47, اما آن را نمی باید Fleabag در این سال و شگفت انگیزی خانم Maisel کردم یکی دیگر از 20 نامزد برای یک فصل من تا به حال همه اما فراموش شده وجود داشته و پس از تماس با آن بشویید.

واقعی شگفتی شد که چگونه به خوبی, جدید, جریان, سیستم عامل انجام می شود. تلویزیون اپل+ برداشت 18 نامزد از جمله هشت برای صبح نشان می دهد (هر چند هیچ سری درام نامزدی). و دیزنی+ آیا یکی بهتر از آن با 19 نامزد از جمله یک سری پیشگامانه درام نامزدی برای این Mandalorian. هیچ جریان پلت فرم است همیشه ترک خورده سریال نژاد در سال اول خود را واجد شرایط. (Netflix سال اول واجد شرایط از لحاظ فنی 2012, اما این واقعا تنها آغاز شده ramping تا آن کمپین یک بار در خانه از کارت عرضه در سال 2013. بنابراین این یک فنی اما من تمایل به دیزنی+ پیروزی.)

این همه شواهد بیشتر از چیزی که در حال حاضر کاملا روشن: جریان پادشاه است.

Cate Blanchett stars in Mrs. America.
کیت بلانشت ستاره دار به عنوان فیلیس Schlafly در خانم امریکا است.
تام لانتوس/FX

در خلاء هیچ یک از این شبکه ها که ضعیف. FX Networks در واقع به دست آورد نامزدی — 33 در سال 2020 نسبت به 32 در سال 2019 — و آن را دیدم فوق العاده نامزد hauls از خانم امریکا و چیزی که ما در سایه. (Boo به آکادمی ادامه داد: جهل از درخشان بهتر از همه چیزاست.) شما همچنین می تواند استدلال می کنند اگر FX بدست فارگو در هوا به عنوان برنامه ریزی شده آن را تا به حال نزدیک به 50 نامزد. اما این شبکه کاهش یافت و از, درام, سریال های در حال اجرا زمانی که مطرح شد توبیخ و همه در آن احساس FX تا به حال یک بیت از یک سال خاموش در جوایز.

AMC کاهش یافت و تنها یک نامزدی به هشت از 2019 را نه. و آره Showtime سقوط به چهار نامزد از 2019 18, اما آن را نیز ندارد هر چیزی را به عنوان امی پسند به عنوان محدود سری فرار در Dannemoraکه واجد شرایط سال گذشته است.

اما راه هایی که این یک بار-و-آینده امی نیروگاهی تلاش کمی در سال 2020 گره به سمت چگونه تلویزیون چشم انداز در حال تغییر است. پخش شبکه تا به حال نرم سال و همچنین, اما ما در حال استفاده می شود به فکر شبکه های پخش به عنوان امی بازیکنان دیگر به دلیل کابل تا به طور کامل جایگزین آنها را به عنوان امی محور. در حال حاضر همان چیزی است که اتفاق می افتد به کابل به عنوان جریان طول می کشد. تبدیل به کابل امی تسلط به جز ...

آره HBO 107 نامزد نمی آیند نزدیک به چگونه بسیاری از Netflix برداشت اما راه که در آن HBO کردم کسانی که نامزد آموزنده است. به جای گسترش یک دسته کامل از نامزد در سراسر یک دسته کامل از محتوا به عنوان Netflix را HBO را نامزد شد محور در تعداد کمتری از برنامه های. که باعث سردرد هنگامی که آن را 2021 و مراقبان دیگر واجد شرایط. اما در سال 2020 مراقبان کردم 26 نامزد بیشتر از هر برنامه. آن را خوب به HBO!

در اینجا منظورم این: بیشتر نامزدهای بهتری به شما می دهد به ضرب گلوله در برنده شدن, به خصوص اگر آن نامزد شامل تعداد زیادی از بازیگران (بازیگران بزرگترین شعبه در تلویزیون آکادمی و در نتیجه بزرگترین رای گیری بلوک). مثلا از نگهبانان's 26 نامزد شش برای اقدام. به نظر می رسد مانند قوی مورد علاقه را به نفع خود سری محدود و احتمالا اکثر جوایز در امی شب.

در اینجا حتی بهتر مقایسه: هر دو Netflix بکشد اوزارک و HBO در پی دریافت 18 نامزد ساخت آنها گران برگزیده در سریال درام. اوزارک دریافت سه بازیگری نامزد, که بزرگ است. جانشینی دریافت نه. همه از این است که می گویند: Netflix بکشد نامزدی بازی قوی است اما HBO بهتر است موقعیت خود را برای برنده, به خصوص در دسته عمده.

و مهمتر از همه: HBO امن نامزدی برای Zendaya در شادی و سرخوشییک واقعیت من توجه داشته باشید به دلیل یک) Zendaya بهترین و b) ویرایشگر من عاشق Zendaya و قدردانی این shoutout. (Ed. توجه داشته باشید: او و او.)

Pop TV’s Schitt’s Creek stars Catherine O’Hara, Eugene Levy, Annie Murphy, and Dan Levy
همه در این عکس امی نامزد در حال حاضر.
Pop TV

فقط یک سال پیش Schitt نهر's, تعجب, انگشت شماری از نامزد امی (از جمله سه در بزرگ نام سریال کمدی, بازیگر در یک فیلم کمدی و بهترین بازیگر زن در یک فیلم کمدی دسته بندی ها) به نظر می رسید مانند آنها آمده بود از هیچ جا.

در عین حال در سال 2020 برای نمایش نهایی فصل Schitt نهر به دست آورد مجموع 15 نامزد از جمله نامزدهای خود را در چهار ستاره اصلی خود را کارگردانی و نوشتن (دو بار). آن بهتر از حد انتظار عملکرد آن را نشان می دهد و Maisel خواهد نبرد برای سریال کمدی تاج — و اما چه کسی می توانست تصور می کردند که ممکن است به تازگی به عنوان 18 ماه پیش ؟

این Schitt نهر موفقیت خفا Netflix موفقیت بیش از حد این جریان پلت فرم افزایش نشان می دهد مشخصات کافی است که یک کمپین بود و حتی ممکن است. اما Netflix نمی کمپین نشان می دهد. که وظیفه کاهش یافت و به فروتن Pop TV که outdid خود را.

به یاد داشته باشید خانواده مدرن? آیا شما می دانید آن پخش شده و فصل نهایی خود را در 2019-20 TV فصل ؟ آن را! و گاهی اوقات یک فصل نهایی از امی مورد علاقه همراه است و امی دست انداز بود و هنگامی که فریزر برنده تعدادی از جوایز بزرگ (از جمله برای آن ستاره Kelsey Grammer و دیوید هاید پیرس) در آن سال آخر.

اما خانواده مدرن شاهد هیچ گونه شانس و اقبال. آره سه نامزد بودند بهبود بیش 2019 یکی از نامزدی. اما این نشان می دهد که دریافت دو رقمی نامزد و برنده سریال کمدی در سراسر آن پنج فصل است. که در آن کاهش یافته است این دور نشان می دهد که چقدر این افتاده از Emmys توجه.

در میان تعجب آور ترین snubs از امی صبح شد Bob Odenkirk و جاناتان بانک Better Call Saul و الیزابت ماس از خدمتکار داستان. Odenkirk و بانک ها شده بود و نامزد چندین بار قبل از اینکه برای خود Saul نقش (با بانک ها دریافت نامزدی برای همین شخصیت در Breaking Bad) در حالی که خزه در واقع برنده برای فصل اول از کنیز است. شما می توانید استدلال می کنند که وزوز برای هر دو نشان می دهد خاموش شد در این فصل در مورد کنیز را به دلیل فصل سه پخش پس از مدتها پیش و در مورد Saul چون فصل پخش حق در میان Covid-19 شیوع — اما snubs هنوز هم تعجب آور است.

هیچ چیز — و منظور من چیز — خوشحال من بیشتر در نامزدهای لیست از هشت نامزد برای FX را نپرداخته خون آشام, کمدی, آنچه ما در سایه, که به نظر می رسد شکسته به سریال کمدی دسته با تشکر از نویسندگان (که نامزد آن سه بار بیشتر برای هر سریال کمدی). این نمایش با شکوه مسخره و فوق العاده عجیب و غریب است. این نوع از چیزی که Emmys به طور معمول ماندن دور از, اما آن را نیز یکی از جالب ترین نشان می دهد در تلویزیون در حال حاضر. آن را به خوبی برای دیدن آن جلب شناختن آن را سزاوار.

Quibi ممکن است یک فاجعه کامل به عنوان یک پلت فرم ولی 10 نامزد امی در غیر این صورت کم رقابتی کوتاه-فرم دسته ها از جمله هشت نفر از 10 نامزد در دو فرم کوتاه اقدام به دسته بندی. Quibi: همه چیز به دنبال!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب