ناسا آخرین مریخ نورد است که ما بهترین فرصت هنوز برای یافتن حیات در مریخ

در پنج شنبه, 7:50 am شرقی, اگر آب و همکاری ناسا را پرتاب پنجم خود مریخ نورد به مریخ است. اگر همه به خوبی می رو

توسط NEWSOULS در 8 مرداد 1399

در پنج شنبه, 7:50 am شرقی, اگر آب و همکاری ناسا را پرتاب پنجم خود مریخ نورد به مریخ است. اگر همه به خوبی می رود این ماموریت ممکن است ارائه یک جواب قطعی به این سوال: تا به حال زندگی بر روی این سیاره قرمز?

این مریخ نورد به نام پشتکار و آن را پس از مدل کنجکاوی که فرود بر روی مریخ در سال 2012. مانند یک جدید-مدل سال خودرو پشتکار می آید با بسیاری از ارتقاء: این سفر می تواند سریع تر دورتر و در اطراف موانع بیشتر بر روی سطح مریخ از کنجکاوی می توانید. آن را بهبود خودمختار رانندگی و بیشتر انعطاف پذیر چرخ. این هواپیماهای بدون سرنشین هلیکوپتر سرنشین (به نام نبوغ) تبدیل خواهد شد که اولین هواپیما را به پرواز در یک سیاره دیگر.

حتی یک آزمایش طراحی شده است برای تولید اکسیژن از جو مریخ به عنوان یک اثبات مفهوم برای آینده موشک سوخت کارخانه ها در این سیاره است.

Perserverance مختلف ابزار علمی.
NASA/JPL-Caltech

و مانند هر قطعه جدید از مهندسی این روزها آن را با دوربین های بیشتر نسبت به مدل قبلی: 23 در مقایسه با کنجکاوی به 17.

شما می توانید به تماشای راه اندازی livestream زیر. پخش آغاز خواهد شد و در ساعت 7 صبح و در روز پنج شنبه. اگر راه اندازی شد شنبه ناسا دو هفته پنجره به برنامه ریزی مجدد و نگه داشتن رور در زمان فوریه فرود بر روی مریخ.

قبلی مریخ نورد ماموریت راه اندازی شده است در پیگیری سوال: مریخ بود همیشه مهمان نواز به زندگی ؟ آنها در بر داشت که آن را با آب یک بار در این سطح و مواد شیمیایی آلی در محیط زیست است.

این تلاش در حال رفتن به برای نهایی سوال: می توانید آن را در پیدا کردن شواهد واقعی میکروبی زندگی در زمان منجمد در سطح مریخ?

"این ماموریت مریخ در حال رفتن به اولین ماموریت در واقع رفتن و به طور مستقیم جستجو برای گذشته شواهد حیات در مریخ می گوید:" فیلیپ Twu یک مهندس رباتیک ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت که کمک به طراحی پشتکار مستقل سیستم رانندگی. این مسائل دانشمندان در مورد رویای پاسخ دادن به به بچه ها. و در حال حاضر آنها واقعا می تواند آن را انجام دهد.

چگونه ؟ پشتکار در حال رفتن به تمرین به مریخ و جمع آوری نمونه های از سنگ که ممکن است حاوی شواهد باستان زندگی است. بیشتر بی پروا است پیگیری طرح: ماموریت های آینده بهبود می یابند از این نمونه ها از مریخ و بازگشت آنها به زمین است.

برای پیدا کردن پاسخ به این حماسه سوال — آیا مریخ هرگز زندگی ؟ — اول پشتکار را مجبور به سفر از طریق فضا را برای هفت ماه برای رسیدن به سیاره سرخ.

پس از ورود به مریخ در ماه فوریه آن را به تکرار بسیار روی حیله و تزویر فرود اولین دست آورد کنجکاوی. این مریخ نورد و همه آن وسایل بیش از حد سنگین به زمین در این سیاره از طریق چتر نجات به تنهایی. (مریخ جو نازک تر از زمین برای شروع, بنابراین چتر نجات هستند کمتر موثر وجود دارد.) آن را به آهسته سیم با یک صفحه (به عنوان مثال موشک) تبار.

زمانی که پشتکار است فقط بالاتر از سطح 2,260-پوند rover خواهد بود را کاهش داده و به آرامی از موشک طریق آنچه ناسا مهندسین تماس "آسمان جرثقیل."

یک هنرمند تصویر از "آسمان جرثقیل" فرود.
NASA/JPL-Caltech

کل این شاهکار ساخته شده است بیشتر قابل توجه توسط این واقعیت است که پشتکار به زمین خود را. مریخ به اندازه کافی دور از زمین است که هر گونه سیگنال های رادیویی ارسال می کنیم به آن هفت دقیقه طول می کشد برای رسیدن به مریخ است. که به معنی وجود دارد هیچ خلبانی پشتکار در زمان واقعی است. آن را به آهسته خود را از حدود 12 ، 000 مایل در ساعت به صفر تمام در حالی که انتخاب یک محل بدون مانع به زمین.

Perserverance را فرود خواهد بود به طور کامل خود هدایت آن توسط کامپیوتر.
NASA/JPL-Caltech

حتی اگر کنجکاوی با موفقیت کشیده کردن این شاهکار در سال 2012 "قلب ما هنوز هم ضرب و شتم سخت هنگامی که ما به آن نقطه از ماموریت" Matt Wallace معاون مدیر پروژه برای پشتکار خبرنگاران گفت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. این است که خطرناک ترین بخش از کل ماموریت های آن می تواند شکست catastrophically. پس از فرود دنباله شروع می شود ناسا هیچ کنترل بیش از هنر و صنعت است.

مهندسین این فرود "هفت دقیقه وحشت" از آنجا که ما نمی خواهد پیدا کردن اگر کنجکاوی ساخته شده است آن را با خیال راحت به سطح تا آن فرود آمد و با ارسال رادیویی انتقال به زمین است. (بر خلاف کنجکاوی پشتکار قادر خواهد بود تا فیلم های خود را فرود که مردم قادر خواهد بود برای دیدن در تاریخ بعد. که خواهد بود rad.)

کنجکاوی فرود در گودال گیل یک خشک باستانی و دریاچه تخت. پشتکار در حال رفتن به یک مکان به نام Jezero دهانه که یک باستان دلتای رود. زمین وجود دارد کمی بیشتر خائنانه از گیل اما پاداش ممکن است غنی تر است.

"این رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر سنگ آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر صخره وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر چیزهایی که میخوام واقعا نیاز به یک مریخ نورد قادر به دقیق تر در راه آن درایو" Twu می گوید. همه آن را به کار کاملا: اگر رور گیر می شود یا می شکند چرخ وجود ندارد مریخ معادل AAA به آن دو. (همانطور که با هر مریخ, ماموریت, بسیاری از ویژگی های اختلال در عملکرد امکان پذیر است. در سال گذشته مثلا حرارت پروب در ناسا مریخ کاوشگر Insight رو به طور غیر منتظره ای گیر کرده در حالی که حفاری به زمین است.)

اما خطر خواهد بود به ارزش آن است. "اگر زندگی همیشه وجود داشتند در مریخ این نوع سرعت که در آن است که شواهد و مدارک خواهد بود و حفظ" لری لعاب مدیر ناسا سیاره ای بخش علوم می گوید.

این تصویر از Jezero دهانه محل فرود به مریخ پشتکار مریخ نورد گرفته شده توسط ابزار در ناسا Mars Reconnaissance Orbiter.
NASA/JPL-Caltech/MSSS/JHU-APL

چرا که دهانه به 3.4 میلیارد سال خشک-تا دلتای رود. شما می توانید شکل آن را در تصویر بالا. این محل ایده آل به دنبال نشانه هایی از گذشته زندگی Tanja Bosak یک MIT geobiologist کار بر روی پشتکار ماموریت می گوید.

در بستر رودخانه, "وجود دارد مقدار زیادی از خاک رس و مواد معدنی و به عنوان آنها را حل و فصل آنها واقعا می تواند فقط از نوع خفه چیزی آلی و یا آنها حتی می تواند به جذب مولکولهای آلی," او می گوید. است که: در باستان خشک خاک رس دلتا وجود دارد ممکن است فسیل های میکروسکوپی از زندگی میکروبی یا زمین شناسی الگوها نشان دهنده زندگی است. (به طور معمول Bosak مطالعات میکروارگانیسم ها چگونه تغییر سنگ بر روی زمین است. تحقیقات او و همکارانش در حال انجام در این منطقه را فراهم می کند پایه ای برای چه سنگ به نگاه کردن در مریخ است.)

Perserverance را برنامه ریزی سفر از طریق Jezero دهانه. این هسته ای-صفحه (مانند کنجکاوی) و اولیه آن ماموریت اکتشاف باستانی دلتای رودخانه در مریخ است به گذشته مریخ سال (دو سال زمین) اما می تواند تمدید شود برای بسیاری دیگر.
NASA/ JPL-Caltech

یک بار در دلتا پشتکار را با استفاده از دوربین های خود و انواع سنسورهای شیمیایی برای پیدا کردن سنگ به احتمال زیاد شامل این شواهد است. (یکی از سنسور است که به نام SHERLOC کوتاه برای "اسکن محیط قابل سکونت با رامان & لومینسانس برای آلی و مواد شیمیایی".) دانشمندان در اینجا بر روی زمین را تجزیه و تحلیل است که داده ها را انتخاب کنید و چندین نمونه برای این مریخ نورد به حفاری. سپس نمونه ها خواهد شد ذخیره می شود در لوله های ویژه در داخل مریخ نورد که در آن آنها را دست نخورده.

ترین بی پروا طرح است این است که به آمده است. ماموریت های آینده — که تاریخ هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود — به نام مریخ نمونه بازگشت را ارسال جدید مریخ نورد به مریخ برای جمع آوری نمونه ها از یک نقطه افت کردن و سپس راه اندازی آن بازگشت به زمین بر روی یک موشک.

یک بار پشت در زمین دانشمندان می توانید مطالعه نمونه ها بسیار دقیق و تعیین اگر آنها حاوی نشانه هایی از زندگی باستانی.

آنها انتظار چیزی بیش از میکروب — باکتری-مانند و یا دیگر تک سلولی موجودات زنده. این است که یک ماموریت برای پیدا کردن مردان کوچک سبز.

اما آن را هنوز هم هیجان انگیز است. "این [بیگانگان] سنگ های قدیمی تر از نیم میلیارد یا یک میلیارد سال از هر چیزی که به خوبی حفظ شده است که ما بر روی زمین" Bosak می گوید. که بدان معنی است که ما ممکن است نه تنها به یافتن حیات در مریخ, اما یک شکل از زندگی و بیشتر ازلی از هر قبلا مشاهده شده بر روی زمین است. وقتی که می آید به زندگی بر روی زمین, او می گوید: ما حتی نمی توانید بپرسید "چه زندگی بود که بر روی زمین که در آن زمان." پتانسیل حیات بر روی مریخ ممکن است به ما درک بهتری از چگونگی زندگی تکامل یافته در سیاره خود ما.

البته کشف حیات در مریخ را نیز تحریک حماسه سوالاتی مانند: آیا زندگی سرچشمه در مریخ به طور جداگانه از زمین ؟ بود وجود دارد یک مشترک صورتی که زندگی ایجاد شده در هر دو جامعه ، آیا زندگی در یک سیاره و سپس پرش به دیگری از طریق شهاب سنگ? دانشمندان نمی خواهد که این پاسخ درست میشه ولی با نمونه های واقعی از مریخ آنها می توانید شروع به فکر کردن در مورد آنها. (همچنین ممکن است این مریخ نمونه نشان می دهد هیچ نشانه ای از زندگی باستانی.)

"آیا زندگی در فضا ؟" یکی از بزرگترین سوال است که کودکان و نوجوانان علاقه مند به علم است. اما دانشمندان معمولا به حل و فصل برای فهمیدن پاسخ به سوالات کوچکتر. "شما یاد بگیرند به پرسش شما در واقع می تواند پاسخ" Bosak می گوید. در حال حاضر نسبتا آینده ما ممکن است قادر به در واقع پاسخ به این سوال بزرگ است.

"این چیزی است که بدون شرمندگی سرد" اسد desh niti یک مهندس که مشغول به کار در یک تجربی ژنراتور اکسیژن روی پشتکار می گوید. این اولین ماموریت مریخ و او فقط بی مورد آن. "مثل من به ارسال چیزی به مریخ مناسب است ؟ منظورم این است که آن را به معنای واقعی کلمه برای رفتن به سیاره ای دیگر و زمین وجود دارد و آن را به انجام چیزی است که هرگز قبل از انجام شده است."

آن چیزی امیدوار به فکر می کنم در طول این بیماری همه گیر. مریخ نورد بود به نام پشتکار در ماه مارس پس از ناسا انجام شده در سراسر کشور مقاله-نوشتن مسابقه درخواست دانشجویان برای ایده های خود را. پشت همه گیر شد و همه جانبه. در حال حاضر نام جدید اهمیت برای بسیاری از مهندسین ناسا است که تا به حال به پایان کار خود از خانه و یا در فرد با افزایش ایمنی biohazard بار. "نام گرفته است در بسیاری از معنی خاص" لعاب می گوید. "تیم واقعا تا به حال برای غلبه بر باور نکردنی موانع."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن