لباس مولان روشن، دراماتیک، و (بیشتر) از لحاظ تاریخی دقیق

هنگامی که دیزنی اعلام کرد برنامه خود را به فیلم اقتباس زنده اکشن از مولان ،برخی از طرفداران نا امید به کشف که

توسط NEWSOULS در 12 شهریور 1399

هنگامی که دیزنی اعلام کرد برنامه خود را به فیلم اقتباس زنده اکشن از مولان ،برخی از طرفداران نا امید به کشف که سکانس های موسیقی نمادین آن -- از "بازتاب" به "من یک مرد را از شما" -- نمی خواهد برش را. در عوض، بازسازی سال ۲۰۲۰، از این هفته برای ۳۰ دلار اضافی در دیزنی+، میله ای است که بیشتر اکشن بسته بندی شده و سینمایی باشد، تصمیمی خلاقانه که فیلم را از زیرنویس های هوس آلود در اصل انیمیشن متمایز می کند.

برای طراح صحنه و لباس Bina Daigeler، هر چند، آن را یک فرصت برای اضافه کردن استعداد، درام، و رنگ به جهان مولان بود. ساخته های بید او، که بسیاری از آنها دست رنگ و گردد، چشم نواز و بسیار مهم در تنظیم خلق و خوی فیلم: لباس پیچیدن بنفش Mulan twirls را برای قرار خواستگاری خود را، ردای قرمز ساده است که بال زدن در باد به عنوان او سوار بر اسب، و زره نبرد پوشیده شده توسط مهاجمان هون.

دایگلر در ماه فوریه به ووکس گفت: «شما می توانید در عمل زنده با توجه به طراحی صحنه و لباس خلاق تر باشید و می توانید غنای بسیار بیشتری را به ارمغان بیاورید.» (این فیلم در ابتدا قرار بود در ۲۷ مارس در سالن های نمایش افتتاح شود.) "ما عاشق نسخه انیمیشن، و آن را الهام بخش است، البته، اما من می خواستم لباس های بصری بسیار بیشتری برای این جهان فانتزی است."

برای این پروژه، دایگلر بسیاری از ادامه های طرح های لباس را در سراسر تاریخ چین مورد مطالعه قرار داد، اگرچه الهام اولیه او از انتخاب های سارتوری دودمان تانگ (تقریباً از قرن ۷ تا ۱۰) به وجود آمد. معماری و طرح فیلم نیز از آن دوره کشیده شد. لباس زنان به طور معمول برجسته آستین کشیده، با تاکید بر کمر بالا، و لباس به طور کلی از "لباس شناور بسیار بسیار طولانی" که به زمین رسید تشکیل شده است.

او همچنین در استفاده از رنگ عمدی بود: فراتر از میدان جنگ و صحنه های اردوگاه آموزشی، دایگلر غیرنظامیانی داشت که رنگ های روشن و جسورانه ای می پوشیدند تا حس شادی و نشاط را به صحنه ها تزریق کنند. لباس در دودمان تانگ با رنگ های روشن و مواد روان مشخص می شد؛ مقامات دولتی همچنین لباس هایی می پوشیدند که رنگ های بنفش، سیان، سبز و قرمز را در بر می گرفت و معمول بود که لباس های زنان بیش از پنج رنگ ویژگی داشته باشد.

مولان
(لیو ییفی) و خانواده اش با خواستگار ملاقات می کنند.
دیزنی
...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن