بیشتر مردم در آمریکا بستری هستند با Covid-19 از همیشه قبل از

بیشتر آمریکایی ها در حال حاضر در بیمارستان بستری با Covid-19 بیش از هر قبل از نقطه در گیر ترسناک یک نقطه عطف ا

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399

بیشتر آمریکایی ها در حال حاضر در بیمارستان بستری با Covid-19 بیش از هر قبل از نقطه در گیر ترسناک یک نقطه عطف است که نشان می دهد این بیماری همه گیر کوروناویروس است که کاهش پایین در ایالات متحده است.

در جولای 22, 59,628 مردم در سراسر ایالات متحده شد و در بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus با توجه به Covid پیگیری پروژه; که کل پیشی گرفته قبلی بالا روزانه از 59,539 در 15 آوریل زمانی که منطقه شهر نیویورک شد, کانون ما شیوع.

کریستینا Animashaun/Vox

Covid-19 مهاجرت در سراسر کشور به بسیاری از مناطق کشور در سه ماه بین آن قله. بستری شدن در بیمارستان شد و به شدت متمرکز در شمال در بهار اما در حال حاضر بیش از نیمی از بستری Covid-19 بيمار (35,624) در جنوب. غرب نیز دیده می شود این تعداد در بیمارستان بستری Covid-19 بیماران دو از ماه آوریل در حالی که غرب در حال حاضر حساب برای کمتر از 5,000 از نزدیک به 60,000 زمان بستری شدن در بیمارستان.

"بستری شماره بهترین شاخص که در آن ما هستند" اریک جابجا یک استاد پزشکی مولکولی و مدیر موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه گفت: Vox. "ما در حال رفتن به رفتن به ارتفاعات جدید در این بیماری همه گیر است که ما قبل از دیده نمی شود. نه این که آنچه که ما قبل دیدم نبود هولناک به اندازه کافی."

رشد رانده شده توسط شتاب گسترش در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و جورجیا و تگزاس در خاص است. در 15 آوریل زمانی که شهر نیویورک بیمارستان شد نزدیک به تاخت و تاز کردن با Covid-19 بیماران تگزاس به حال حدود 1500 نفر از بیماران بستری مبتلا به این بیماری. امروز بیش از 10000 تگزاسی در بیمارستان بستری هستند و با Covid-19.

برخی از مناطق در حال رسیدن به یک بد بخت نقطه اوج بیمارستان کشیده به حداکثر ظرفیت تکاپوی پیدا کردن تخت در امکانات دیگر برای Covid-19 بيمار. میامی-Dade شهرستان گزارش شده در این هفته است که تعدادی از بیماران نیاز به ICU مراقبت تا به حال بیش از تعداد موجود تعداد تخت. بیش از 50 بیمارستان در سراسر کشور می گویند که بدون تخت ICU موجود است.

تگزاس مرکز پزشکی در هوستون در حال حاضر پر معمول آن غیر بیماری همه گیر ICU واحد و مجبور به تکیه بر آن افزایش ظرفیت برنامه ای برای رسیدگی به بیمار ، در اوایل این ماه 10 از 12 بیمارستان در ریو گراند دره گزارش شده است که آنها به طور کامل کامل و مورد نیاز برای شروع به انتقال بیماران به بیمارستان و جاهای دیگر در دولت است.

این بود که متاسفانه انتظار می رود. تقریبا تمام ایالات متحده در حال حاضر دچار افزایش موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان آغاز شده و آرامش اجتماعی خود فاصله محدودیت در ماه مه و ژوئن قبل از جلسه دولت در بازگشایی دستورالعمل داشتن به اندازه کافی کاهش می یابد این ویروس را گسترش و به اندازه کافی یافت تا خود را تست و ردیابی قابلیت های. موارد جدید شروع به افزایش و بستری شدن در بیمارستان به دنبال چند هفته پس از آن. در حال حاضر مرگ و میر در حال تیک تاک کردن دوباره معکوس کاهش مداوم که آغاز شده بود در اوایل ممکن است.

چهار میلیون آمریکایی که تا به حال تایید موارد Covid-19. بیش از 143,000 از آنها فوت کرده اند. با بستری شدن در بیمارستان رسیدن به اوج جدید و چند متحده هنوز گزارش هزاران نفر از موارد جدید در روز کارشناسان می گویند که ما در یک مشکل مرداد و سقوط.

"ما هنوز هم داریم 91 به 92 درصد از افرادی که هنوز آسیب پذیر که نه آلوده شده است" گفت: Topol. "و به طوری که فقط نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم می تواند صدمه دیده است. بدیهی است که بسیاری از دریافت نخواهد شد بنابراین بیمار اما بسیاری خواهد شد."

جدید بستری ضبط و غیرقابل دفاع فشار آن را با قرار دادن در سیستم مراقبت های بهداشتی است همچنین یادآوری چگونه حیاتی آن است که برای دولت ها برای پیاده سازی و اجرای اقدامات مانند اجباری ماسک صورت و دولت فدرال برای حل تست و تماس با ردیابی مشکلات. "این را باید همه نقاط بولتن به تحمل پایین در این زیرا در غیر این صورت هیچ محدودیتی در جایی که این ممکن است" گفت: Topol.

بیمارستان ها در نقاط داغ در سراسر کشور در حال گسترش هستند و حتی اعضاء خود کارکنان و تجهیزات و تخت با پزشکان هشدار که بدترین سناریو از بیمارستان منابع غرق است در افق اگر کشورهای خود را نمی توانید کنترل بهتر از coronavirus.

"با Covid بسیاری از اوقات افرادی که بیمار نیست به اندازه کافی و در عین حال تحت فشار قرار دادند به پشت و سپس آنها می تواند تبدیل به واقعا بیمار متاسفانه چون ما با تمرکز تلاش های ما در افرادی که در آستانه مرگ" یک پزشک اورژانس در بنر نظام سلامت در منطقه ققنوس مترو که خواسته به نام ترس اقدامات تلافی جویانه از کارفرمای خود گفت: Vox به تازگی.

پزشکان دیگر در آریزونا که در آن 85 درصد از تخت های بیمارستانی در سطح ایالت در استفاده از شنبه باید گفت: کمبود منابع بدان معنی است که آنها به زودی خواهید بود سهمیه بندی مراقبت های پزشکی به عنوان پزشک در ایتالیا بودند مجبور به انجام.

"این ترس است که ما می رویم به شروع های هواکش و یا ما در حال رفتن به شروع گفت:" شما یک دریچه به شما نمی کنند.' من می خواهم واقعا جای تعجب نیست اگر در چند هفته ما نمی باید انجام دهید این است که می گوید:" مرتضی Akhter یک طب اورژانس پزشک در Valleywise بهداشت و درمان مرکز پزشکی در شهر فینیکس.

شایع انتقال ویروس در آریزونا و در نتیجه فشار در بیمارستان ها به خصوص خشم به برخی از اورژانس و ICU کارکنان است که می گویند آنها نیاز به تصمیم گیری در پرواز است که آنها را ناراحت ساخت.

"فرستادن مردم با Covid خانه با مخازن اکسیژن از آنجا که ما لازم نیست که منابع برای آنها ؟ این چیزی است که من انجام داده ام هرگز در زندگی من قبل می گوید:" Akhter از Valleywise سلامت. "این دیوانه است. و این میخوام حتی بدتر در چند هفته. تا کنون ما در حال تلاش برای نگه داشتن مداوم اما چه مدت طول خواهد آن گذشته است؟"

روحی و روانی عوارض او می گوید: جدی است بیش از حد.

"برای آمدن یک تغییر و مانند" من از دست دادن امید " — که یک مکان خطرناک در," او می گوید. "من نمی خواهم به احساس می کنید که راه. و این دلیل است که با وجود وحشتناک, اعداد, با وجود این واقعیت من هنوز هم گرفتن Covid موارد [در ER] با وجود آنچه ما شده است گفت: به رسانه ها از خط مقدم من رانندگی از محل کار به خانه و من به معنای واقعی کلمه دیدن تعداد زیادی از مردم تجمع با هم از نزدیک و در فروشگاه های مواد غذایی نه با پوشیدن ماسک."

تگزاس بیمارستان می گویند که در شکل بهتر در حال حاضر با تجهیزات حفاظت شخصی از آنها در ماه های مارس و آوریل, اما که می تواند تغییر به عنوان بحران بدتر می شود. روبرتا شوارتز, معاون اجرایی رئیس جمهور در هوستون متودیست می گوید: او امکانات باید گاهی اوقات به حال مشکل گرفتن لباس و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. جان هندرسون که نشان دهنده یک انجمن صنفی برای بیمارستان های روستایی در دولت می گوید که او به تازگی "یک زن و شوهر از SOS تماس."

نیروی انسانی یک مشکل جهانی در نقاط داغ. هوستون متودیست در حال حاضر به ارمغان آورد در خارج از کشور پرستاران و خواسته خود را کارکنان اداری با پرستاری گواهینامه شروع به انجام کار پزشکی دوباره. پرستاران نیز در حال خواسته به کار دیگر و یک شب شیفت.

بیمارستان های روستایی در تگزاس در حال اجرا نیست از تخت اما آنها در حال اجرا به کمبود نیروی انسانی. این امکانات ممکن است به طور معمول پنج نفر در یک داده واحد و بیمارستان ها به کارکنان آنها درآمده است. اما در حال حاضر ممکن است وجود دارد به عنوان بسیاری از 20 نفر.

"شما در حال کار در هر پرستار به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید آنها را و هنوز جلسه نیاز" هندرسون می گوید.

روشن نیست که در آن کارکنان می تواند آمده است. دولت در حال حاضر فرستاده شده حدود 2,300 داوطلبان به دره ریو گراند, یکی از سخت ترین-آمار مناطق در دولت است.

"مناطق دیگر هستند که درخواست نیروی پشتیبانی" هندرسون می گوید. "اما وجود دارد بسیار بیشتر از نظر منابع ارسال شود."

یکی دیگر از نگرانی هواکش. بیمارستان های روستایی در تگزاس خواهد معمولا انتقال بیماران خود را در شرایط جدی این نوع که ممکن است در یک روز به یک بزرگتر بیمارستان در این شهرستان است. اما از آنجا که بیمارستان های شهری در حال حاضر در حال تاخت و تاز کردن با Covid-19 بيمار خود در هیچ جا وجود دارد برای بیمارستان های روستایی برای ارسال به بیماران خود را. آنها مجبور به نگه داشتن آن دسته از بیماران باعث تخت خود را به پر کردن و حتی بیشتر به سرعت.

و در حالی که زمان coronavirus بیماران جوان تر از آن دیده می شود در بهار هندرسون می گوید او در بیمارستان ندارد و به اندازه کافی از بینی اکسیژن کنسول استفاده می شود که برای کمک به آن دسته از بیماران تنفس خود به خود و جلوگیری از آنها را از قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی.

"آنها نشان داده شده است موثر باشد اما همه تلاش به آنها را دریافت کنید," او می گوید.

ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای در شهرستان امپریال یکی از کالیفرنیا بزرگترین Covid-19 نقاط داغ در حال حاضر در حال حاضر خار تا در برابر بدترین سناریو. این بیمارستان به تازگی شاهد آن موجود هواکش خرد شدن به یکی.

آدولف ادوارد بیمارستان مدیر عامل تشکیل بداهتا کمیته برای ارزیابی بیماران در حال حاضر در هواکش به طوری که آنها می تواند اولویت بندی اگر بیمار دیگر که نیاز به یک طریق خود را درب. آنها بررسی بیماران ریوی و ظرفیت در نظر گرفته شود که آیا آنها می تواند خطر مصرف یک یا دو تا از آنها را ونتیلاتور اگر نیاز به وجود آمد.

خوشبختانه ادوارد که یک راه حل. او را به نام دیگری در نزدیکی بیمارستان و پرسید: اگر آنها تا به حال هیچ هواکش در دسترس است. آنها تا به حال دو که آنها حمل می شود بیش از به ال سنترو. در حال حاضر این دستگاه ها هنوز هم وجود دارد هر چند ادوارد می گوید او و دیگر بیمارستان مانده اند در تماس دائم در مورد هواکش نیاز به منتقل می شود دوباره.

در حالی که روزانه Covid-19 بستری شدن در بیمارستان به یک رکورد بالا در جولای 22, یکی دیگر از کلید متریک روزانه مرگ و میر 1,126 هنوز کمتر از نیمی از آن مه 7 اوج 2,742 با توجه به Covid پیگیری پروژه. در عین حال این روند شوم از روزانه مرگ و میر بودند رها کردن به طور پیوسته توسط اواسط ماه ژوئن و پس از آن شروع به افزایش دوباره در اوایل ماه جولای.

در روز پنج شنبه, فلوریدا, گزارش یک رکورد جدید تک روز شمار تلفات 173. تگزاس ضربه خود را مربوطه ثبت روز چهارشنبه با 193 مرگ و میر.

از آنجا که بسیاری از Covid-19 مرگ و میر به تاریخ رخ داده است در میان افرادی که در بیمارستان بستری شد برای هفته قبل از تسلیم کارشناسان می گویند آنها انتظار مرگ ادامه خواهد داد به افزایش در روزهای آینده و هفته. در عین حال این امکان وجود دارد آنها می گویند که کمتر از افرادی که بستری را تا پایان مرگ در این مرحله از بیماری همه گیر نسبت به بهار.

"بستری شدن در بیمارستان بدون شک در حال رفتن به در ارتباط با مرگ و میر بیشتر و یا بیماری های مزمن اما من امیدوار هستم که مرگ نه به عنوان شیب دار به عنوان آنها در ماه مارس و آوریل گفت:" Topol. "و شاید دلیلش این است که آنها بیشتر در افراد جوان که بیمار هستند و آنها را از طریق. شاید این هم به دلیل درمان در حال بهتر شدن نه فقط مواد مخدر اما فقط کل رویکرد است."

به طور کلی او می گوید: "امید این است که رابطه بین بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر نمی خواهد به عنوان به عنوان آن بود, اما ما باید به تماشای از نزدیک این دلیل که دیدگاه خوش بینانه" گفت: Topol.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن