بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده در Coachella Valley پس از یک هفته از زندگی ماده تظاهرات

علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:01 PM EDT Jun 7, 2020پس از مرگ جورج فلوید در ماه مه در سراسر

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399

پس از مرگ جورج فلوید در ماه مه در سراسر کشور برانگیخت و سپس در سراسر جهان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند سیاستمداران و صاحبان کسب و کار بودند نگران تظاهرات آمدن به Coachella Valley. اما ارزش یک هفته از تجمع باقی مانده اند مسالمت آمیز و بیشتر در حال برنامه ریزی برای روزهای آینده.

اولین مارس در دره اتفاق افتاده ژوئن 1, زمانی که حدود 500 نفر را به خیابان های نخل کویر. سپس در ژوئن 6 حدود 1000 نفر بسیج در پالم اسپرینگز' اموزش هاردی پارک.

نیکول اسمیت لا کوئینتا ساکن که به سازماندهی چندین تظاهرات این هفته در روز یکشنبه ارسال شده به Instagram ترویج دوشنبه شب در اعتراض نیز در اموزش هاردی پارک. این رویداد برنامه ریزی شده است که گذشته از 5 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر

یک گروه تماس خود CoachellaWorkers ائتلاف نیز دست به سازماندهی که تظاهرات. آنها در زمان به رسانه های اجتماعی برای تبلیغ آن نوشته: "لطفا به ما بپیوندید که ما مارس به صورت نژادی و عدالت اقتصادی. نژاد پرستی نیست فقط تنها پلیس-قتل آن است که نهادی. نژادی و بی عدالتی دیده می شود در دستمزد پایین نیروی کار و فقر آموزش و پرورش و پلیس"

دزرت هات اسپرینگز ساکن مارگارت Webb دست آورد توجه در ژوئن 1, اعتراض, زمانی که او در زمان شارژ از جمعیت به سمت پایان ماه مارس و deescalated ایستاده با پرسنل اجرای قانون. Webb گفت: در آنجا نیز چندین تظاهرات در جامعه در طول هفته از جمله برنامه ریزی برای پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 2 بعد از ظهر در 14200 نخل دکتر در دزرت هات اسپرینگز.

او یک بروشور است که توصیف آن به عنوان "تظاهرات مسالمت آمیز در حمایت از زندگی مهم است."

روزنامه گفت که او قصد دارد به صحبت می کنند در بسیاری از تجمعات که در آن او خواهد شد بحث در مورد تجارب خود را با نژاد و پلیس.

"این رفتن به در مورد زندگی من و چگونه من ترکیب آن برای کاهش تنش ها" Webb گفت. "که همیشه پیام من. آن بوده است در مورد خشونت که من را از طریق رفت به عنوان یک کودک در حال رشد کردن و چگونه من از آنچه اتفاق افتاده است به من برای کار بهتر و نزدیک تر با هر کس در جامعه است."

سپس در روز سه شنبه دو ساعت شب زنده داری به افتخار فلوید Ahmaud Arbery و دیگران است که برنامه ریزی شده برای 6 بعد از ظهر در کیلومتر پارک در Indio. این رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 1 قبل از Riverside County, اعمال مقررات منع رفت و آمد.

آگهی, تبلیغات, شب زنده داری برای تماس اجتماعی فاصله و صورت-پوشش برای کمک به محافظت در برابر هنوز هم در حال گسترش coronavirus.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید molalde@gannett.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب