میسوری سناتور می گوید JeffCo برای جلوگیری از St. Louis واقعا لغزش به ما

برای بزرگنمایی کلیک کنید میسوری سنا/دویل مورفی دولت ایالت پل Wieland است مشاوره Jefferson County ساکنان

توسط NEWSOULS در 17 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید State Sen. Paul Wieland is advising Jefferson County Residents to stay out of St. Louis — for their own safety. - MISSOURI SENATE/DOYLE MURPHY
  • میسوری سنا/دویل مورفی
  • دولت ایالت پل Wieland است مشاوره Jefferson County ساکنان به اقامت در خارج از سنت لوئیس — برای ایمنی خود را.

یک سناتور از شاهنشاهی صادر کرده است "مشاوره سفر" اصرار خود Jefferson County ترکیبات به اقامت در خارج از St. Louis. و خوب ما قرار بود عصبانی در این مورد ؟

در یک روز استقلال Facebook, پست جمهوری خواه ایالت پل Wieland اجرا می شود از طریق یک لیست از خطرات اما او ظاهرا خیلی عصبانی در مورد تظاهرات و حکم جدید به پوشیدن ماسک.

"در علاوه بر این به جرم رهبران هر دو سنت لوئیس شهر و شهرستان موظف اند که هر کس باید پوشیدن ماسک به عنوان آنها را ظاهرا از دست کنترل کرونا ویروس, شیوع" Wieland می نویسد. "اگر این وضعیت وجود دارد که وخیم, من پیشنهاد می Jeffco شهروندان خودداری از سفر و یا خرید در این مناطق. تا زمانی که یک 'روشن' صدا است, این امر می تواند امن تر برای همه به فروشگاه Jefferson County اول است."

Um خوب ؟

ما فرض کنید ممکن است کسی در سنت لوئیس بود واقعا به دنبال به جلو به Wieland و پیروان خود را از آمدن به بازدید. و این بدون شک کسانی که نظری مردم بسیار غم انگیز است. (به طور جدی آنها خواهید بود بسیار بسیار غمگین, Senator.) اما ما شنوم که همه باید انجام آنچه باعث می شود آنها راحت است. به عنوان Riverfront Times' دانیل هیل به تازگی اشاره کرد اگر شما ترس به پوشیدن ماسک, شما احتمالا باید در خانه بمانند.

و ما آن بیشتر وجود دارد که باعث ترس شما از کار با هم در برابر یک بیماری همه گیر برای جلوگیری از هزار نفر از مرگ و میر غیر ضروری و اجتناب از مطلق سقوط اقتصادی.

"در چند هفته گذشته ما را دیده اند کاتولیک دعا در هنر تپه حمله اوباش از معترضان خرابکاری اموال خاطی در مالکیت خصوصی مسدود کردن بزرگراه های بین ایالتی و در روز پنج شنبه یک خانم جوان مورد حمله قرار گرفت در مترو-link ایستگاه" Wieland می نویسد.

جرم است و ترسناک و آن را تنها متعهد توسط مردم از سنت لوئیس. و در حالی که شبح از مردم از روی عیاشی و بیفکری حمله به دعا کاتولیک در پادشاه لویی نهم مجسمه در هنر هیل بود به خوبی افشا می توان آن را گیج کننده هنگامی که نظریه پرداز توطئه جیم Hoft از دروازه دانشمند — تنها تعداد کمی از مردم فکر می کنم او را "احمق ترین مرد در اینترنت" — درایوهای روایت.

واقعا سناتور شما امن تر در امپریال. همه ما شاهد آنچه رخ داده به علامت و پاتریشیا McCloskey که شما قطعا خواهد شد به توافق برسند تا به حال هیچ انتخاب دیگری اما به جهش خود را از شام خارج از کاخ گرفتن اسلحه های خود را و آنها را در "اراذل و اوباش" از مردم به راهپیمایی در پیاده رو گذشته خانه خود را. فقط نگاه کنید چه اتفاقی افتاد به همسایگان خود که ماند در داخل خانه های خود.

"به عنوان طولانی به عنوان سنت لوئیس شهرستان حاضر به محافظت و اجازه می دهد تا این بی قانونی را شکوفا من مشاوره خانواده و دوستان و مطیع قانون مردم من نماینده برای جلوگیری از سفر به و یا از طریق سنت لوئیس شهر" Wieland می نویسد.

نجیب زاده از امپریال خواهد بود بشدت از دست رفته است.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن