مینه سوتا ناآرامی است که در دهه در ساخت. اکثر آمریکایی ها فقط فراموش کرده است که سیاه Midwesterners وجود داشته باشد.

این معلوم نیست که شکست اولین فروشگاه پنجره یا اول شروع به آتش. اما مینیاپولیس ساکنان می دانستم که دو چیز است:

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399

این معلوم نیست که شکست اولین فروشگاه پنجره یا اول شروع به آتش. اما مینیاپولیس ساکنان می دانستم که دو چیز است: آنها خسته بودند از سوء استفاده پلیس که موجب ناآرامی. و آنها خسته از وعده برابری و تنها برای آنها را به اسراف. فروشگاه ها که اکثر آنها خود را ندارد و یا عمل را به تبخیر بیش از حد.

این نبود مارس سال 2020 اما ژوئیه 1967 در مینیاپولیس به سمت شمال. یک افسر پلیس بدرفتاری یک جوان سیاه, زن در یک رژه, برخی از حساب های گفت. به عنوان اعتراض مهاجرت به پلیموث خیابان آن را تبدیل به یک شورش. برخی از جمعیت سوخته و فروشگاه ها و پرتاب سنگ و بطری و به صورت پراکنده در مجموعه محله در آتش است.

یک دولت بیش در همان ماه میلواکی نیز در شعله های آتش پس از درگیری با افسران پلیس. در سراسر کشور در آن طولانی و گرم تابستان ناآرامی های شهری گسترش مانند آتش سوزی. صدها نفر از شهرستانها که پس از ارائه یک چراغ نور برای آمریکایی های سیاه و سفید فرار جنوبی را تبدیل به کابوس فرا گرفته در شعله های آتش برای بسیاری از این مهاجران و فرزندان خود را. بیش از 50 سال بعد آن شرایط باقی می ماند تا حد زیادی به خصوص در میانه.

مینیاپولیس است که تقریبا 20 درصد سیاه فقط چند درصد کمتر از شهر نیویورک و اوکلند. با وجود این "مینه سوتا خوب" روکش نسبتا بالا و کیفیت متوسط زندگی برای دولت ساکنان ایالت مینه سوتا است برخی از بدترین و سیاه-سفید و نابرابری در کشور است. در سال های اخیر آن بيشترين شکاف درآمد و بالاترین فقر و شکاف میان آن سیاه و سفید ساکنان. آن را به حال کشور دوم بالاترین نرخ بیکاری شکاف و چهارم-بالاترین حبس شکاف. (دو دیگر غرب میانه آمریکا -- آیووا و ویسکانسین — دقت لبه آن را.) این نابرابری نژادی شایع هستند در سراسر منطقه با این کشور بالا نه متحده با سیاه و سفید بیکاری و نابرابری در میانه.

مینیاپولیس است که نزدیک به 20 درصد سیاه و خیلی از مردم زندگی در این شهر به سمت شمال.
صبر Zalanga

هنوز تا ماه گذشته زمانی که جورج فلوید کشته شد توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس جرقه تظاهرات در برابر نژادپرستانه و خشونت پلیس در سراسر جهان بسیار محبوب تصویر از میانه نابینا شده است به آن شدید نژادی و نابرابری — یا که nonwhite Midwesterners حتی وجود داشته باشد.

اخبار رسانه فیلم و تلویزیون سیاستمداران و پوشش سیاسی اغلب موفق به اذعان کرد که مردم سیاه و سفید با سیاست نیاز به ارزش توجه به حتی وجود داشته باشد در منطقه امید بستن برای کهنه استعارههای از میانگین Joes سفید کارگران یقه آبی و میانه رو است که نیاز به wooing در Midterms و انتخابات ریاست جمهوری. هنگامی که یک منطقه است, نماد برای "واقعی آمریکایی" — که به معنای "کارگر" و یا civically مشغول متوسط مالیات دهندگان که در حال سفید — آن را آسان برای پاک کردن افرادی که به ندرت به تصویر کشیده شده به عنوان کارگران مستحق همدردی. سیاه و سفید و فقیر هستند قاب به عنوان ناکارآمد و طبقه. Nonwhites هستند othered.

سیاه, افراد اغلب از سمت چپ بزرگتر ملی و مکالمات Midwesterners و "طبقه کارگر."
صبر Zalanga

اظهارات جاناتان Weisman تابستان گذشته پس از آن که معاون سردبیر واشنگتن برای نیویورک تایمز نمونه این روحیه است. "گفت @RashidaTlaib (D-دیترویت) و @IlhanMN (D-مینیاپولیس) از میانه مانند گفت: @RepLloydDoggett (D-Austin) است که از تگزاس یا @repjohnlewis (D-آتلانتا) است که از جنوب عمیق" او هنوز توییتی. به جای اذعان به تغییر جمعیتی از میانه که در آن, به عنوان مثال, مینیاپولیس, این کشور بیشترین جمعیت مهاجران سومالی او محروم دو میانه زنان که بخشی از هویت خود را در دسترس نباشد.

زمانی که من در زمان یک گزارش سفر به ویسکانسین یک سال پس از 2016 شرمن پارک قیام من مجبور شد برای مقابله با خود من کلیشه ها در مورد منطقه. شهر میلواکی این جمعیت است که حدود 40 درصد از کل بطور قابل توجهی بالاتر از بروکلین شیکاگو و هیوستون. من تو را دیدم مرکزی شهر را رها کارخانه ها و شنیده ها از سیاه بازنشسته اتحادیه کارگران در مورد کسب و کار استقرار در منطقه مترو حومه شهر و یا در خارج از کشور است.

به روشنی در این مناطق بسیار سفید وجود دارد اما معنی دار, سیاه, جمعیت که آن را به نام خانه برای دهه عمدتا به دلیل مهاجرت بزرگ, سیاه جنوبی به سایر نقاط کشور در اوایل قرن 20th. تجربه من در ویسکانسین در نهایت من به ارمغان آورد به منطقه که در آن من به دنبال یک سال بعد در تولید فیلم کوتاه "چپ" که با تمرکز بر سیاه Midwesterners که از سمت چپ بزرگتر سیاسی و سیاست مکالمات.

در گزارش در این منطقه آن را برای من روشن شد که سیاسی روایت از میانه deindustrialization نبود فقط یک یقه آبی سفید مردان مشکل است; در واقع, آن را برجسته تر برای مردان سیاه و سفید بودند که در مقایسه با نسبت جمعیتی در این شغل است. در حال حاضر چهار نفر از پنج شهرستانها در سیاه نر بیکاری در این میانه از جمله دیترویت میلواکی کلیولند و شیکاگو است. در سراسر منطقه سیاه و سفید در نرخ بیکاری است سه تا چهار بار که از سفید Midwesterners. با وجود یک بحران است که در حال رشد بوده است برای چند دهه بسیاری از این داستان ها از ناامنی بیمه بهداشت و درمان نقایص اتحادیه کاهش و شرکت offshoring نمی ویژگی مردم ضربه بدترین آن.

ساکنان نزدیک به 38 خیابان و خیابان های شیکاگو که در آن جورج فلوید کشته شد در تاریخ 30 مه. ساکنان تنها مجاز به پیاده روی و یا دوچرخه سواری در امتداد 38.
N. Musinguzi

پاک کردن منطقه nonwhite ساکنان نیز پاکسازی منطقه سیاه رادیکال سنت و نادیده آنچه ممکن است هدایت برخی از آن اعتراض امروز از نبراسکا مالکوم ایکس به ایلینوی را فرد همپتون به کشیش آلبرت Cleage که موسس کشیش من دیترویت مستقر کلیسا و از بنیانگذاران سازمان آفریقایی-آمریکایی وحدت مالکوم ایکس سیاسی سازمان است.

پس از یک سری از حوادث ویرانگر در طول شش سال گذشته قتل جورج فلوید صرفا نهایی کرک برای این رادیکالیسم به اندکی. وجود پلیس قتل Philando کاستیا در مینیاپولیس در سال 2016 و ناآرامی در فرگوسن میسوری پس از افسر پلیس دارن ویلسون کشته شدن مایکل براون دو سال قبل است. چند صد مایل دورتر در میلواکی است شرمن پارک محله, سیاه, ساکنان, فوران کشته دومینیک Heaggan-قهوه ای کشته Sylville اسمیت. وجود دارد 12-year-old Tamir برنج در اوهایو و جان کرافورد بیش از حد. تظاهرات مسالمت آمیز و ویروسی هشتگهای به دنبال بسیاری از این حوادث است. در جای دیگر نظامی پلیس تشدید خشونت و ناحق معترضان بازداشت شده.

قبل از نهم و پایانی دقیقه Derek چوین زانو به حفر جورج فلوید به نای را دم نابرابری شد و در حال حاضر آماده را به جوش. پس از تظاهرات مسالمت آمیز و نسبتا کمی تغییر با مقامات منتخب که وعده داده اند یا بازگشت امریکا به "عادی" و یا گسترش آن نابرابری کسانی که در آستانه imploding در بر داشت خود را تطهیر است. هر دو در مینیاپولیس و در شهرستانها در سراسر کشور بادهای تاریخی نابرابری همراه با کروناویروس فاجعه و متعاقب آن مرگ و میر و ویرانی اقتصادی گسترش ناآرامی ها سريعتر و گسترده تر است.

مانند بسیاری از شهرستانها تعریف شده توسط جداسازی مینیاپولیس را نژادپرستانه و محدود مسکن پیمان محدود, سیاه خرید و فروش خانه به یک منطقه تعیین شده — این شهر به سمت شمال. برخی چیزها تغییر کرده پس به عنوان دیگر گروه های قومی باید محل زندگی خود را به تماس مینه سوتا صفحه اصلی. اما بسیاری از این شهر نابرابری رفته اند بدون تغییر. Plymouth یک جامعه یک بیت جنوبی از سمت شمال و که در آن جورج فلوید خواهد بازدم آخرین نفس نسبتا نماینده شهرستان نژادی جمعیت. تبعیض نژادی در حال حاضر ممکن است از نظر قانونی و نامعتبر اما این نگرش در پشت عمل — درک مردم سیاه و سفید به عنوان تهدید و زندگی خود ضروری — pervade. 17-year-old فیلمبرداری فلوید را کشته و اسیر این واقعیت را برای جهان را ببینید.

من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که تظاهرات جمعی حل و فصل. اما بحران سرمایه داری و پلیس خواهد بود ادامه دارد. یک درک عمیق تر از میانه می توانید تغییر دهید که چگونه منطقه تحت پوشش هر دو در طول ناآرامی های شهری و فراتر از آن زمانی که مردم بیشتر در سکوت رنج می برند از بی خانمانی و بیکاری undereducation و بیش از پلیس. شاید آن می تواند تاثیر این سیاست که در قالب کمک های غرب میانه روایت و به طور بالقوه بهبود زندگی مردم پایدار آن فراگیر از دست دادن شغل. در غیر این صورت نسل های آینده وجود ندارد و از جریان اصلی داستان ممکن است مجبور به تکرار همان سخنان ناامیدی از معترضان امروز لحظاتی پس از آسیب انجام شده است.

Malaika Monochrome است که یک نویسنده فعال و فیلمساز که اولین فیلم کوتاه "سمت چپ" به بررسی بحران اقتصادی مواجه سیاه Midwesterners.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن