مینیاپولیس شهردار هو از یک تظاهرات برای رد تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

معترضان از مینیاپولیس سوار شهردار یعقوب فری از تجمع روز شنبه شعار "شرم! شرم!" پس از او رد تماس پال خواستار قطع

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399

معترضان از مینیاپولیس سوار شهردار یعقوب فری از تجمع روز شنبه شعار "شرم! شرم!" پس از او رد تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ،

آن لحظه ها قابل توجه است که نشان داده شده چقدر ملی گفتگو را در نزدیک به دو هفته از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید که کشته شد در مارس 25 توسط یک مینیاپولیس افسر که به زانو در گردن او. چه زمانی بود که یک تو رفتگی در دیوار استدلال رادیکال — پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس — تبدیل به یک تماس تجمع به معترضان که می خواهید تغییرات شدید است که از بین بردن یک سیستم آنها را به عنوان نژادپرست و بی اثر است.

در حالی که اکثر آمریکایی ها را پشتیبانی نمی کند برش پلیس بودجه (با توجه به یاهو/نظرسنجی انجام شده در روزهای اولیه اعتراضات) مقامات در حال حاضر مجبور به حداقل رقابت با این استدلال. که شامل فری که تا به حال فعالیت بر روی یک پلت فرم پلیس اصلاحات قبل از او انتخاب شد در سال 2017. او با این پرسش مواجه طی یک رالی او بازدید در روز شنبه: هنگامی که یک زن بر روی صحنه به او یک میکروفون برای پاسخ به اینکه آیا یا نه او می خواهم پال خواستار قطع بودجه دولت مینیاپولیس اداره پلیس او جواب داد: "من نمی پشتیبانی کامل لغو پلیس است."

پس از پاسخ به معترضان هو شهردار و شعار "به خانه یعقوب به خانه!" و "شرم! شرم!"

بعد در مصاحبه ای با نیویورک تایمز فری گفت: او هنوز هم حمایت "عمیق و اصلاحات ساختاری از یک نژادپرست سیستم" مانند منع اتحادیه پلیس از چانه زنی جمعی. این یک حرکت است که با توجه به یک مطالعه می تواند به کاهش خشونت آمیز پلیس سوء است اما به مراتب از آنچه فعالان به دنبال.

برخی از فعالان' خواسته های برآورده شده است: پس از فلوید را مرگ دانشگاه مینه سوتا مینیاپولیس مدارس دولتی و مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره فسخ روابط خود را با اداره پلیس.

برای مینیاپولیس فعالان حمایت از شئونات پلیس, اما این کافی نیست.

MPD150 یک جامعه سازمان در مینیاپولیس نوشت در وب سایت خود را که در ادارات پلیس باید لغو شود چرا که این سیستم ذاتا ناقص: "این درست نیست که پلیس در حال بی اثر: در بسیاری از جوامع آنها به طور فعال مضر است. تاریخ policing سابقه خشونت در برابر به حاشیه رانده شده."

انتقال تدریجی خواهد بود با توجه به MPD150; منابع و بودجه نیاز به استراتژیک نقل مکان کرد و از پلیس به جامعه مبتنی بر مدل های ایمنی.

"جهان بدون پلیس را نگاه مانند ایمنی است که کنترل و رهبری جامعه ما است که با تمرکز بر تحول و دگرگون عدالت" کوان می Montgomery, مدیر, سیاه, چشم انداز جمعی و بنیانگذار مینیاپولیس فصل از زندگی ماده گفت: رهگیری. "جهان بدون پلیس به این معنی است که همه آنچه را که آنها نیاز به زنده ماندن و آنچه آنها نیاز دارند به زندگی سالم. این بدان معنی است که ما باید این پول است که ما باید برای آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, مسکن, حقوق کارگران."

شهردار یعقوب فری ممکن است پشتیبانی defunding اما جنبش نیست کاملا رد شده توسط مقامات شهرستان. فعالان حداقل چهار نفر از 13 مینیاپولیس اعضای شورای شهر در سمت خود را.

عضو شورای ارمیا الیسون — که شده است یک منتقد صریح پلیس در پاسخ به این اعتراضات با توجه به استار تریبیون — اولین توییتی در روز پنج شنبه "ما در حال رفتن به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس. و هنگامی که ما در حال انجام هستیم به سادگی نمی خوای چسب آن را به عقب با هم. ما می رویم به طور چشمگیری تجدید نظر در چگونگی رویکرد ما به امنیت عمومی و واکنش های اضطراری." دیگر اعضا از جمله رئیس شورای شهر لیزا بندر پیوست الیسون تماس برای defunding پلیس در مدت کوتاهی پس از.

اگر چه این شورا به احتمال زیاد مورد بحث نیست ایده تا اواخر این سال یا بعد عضو شورای شهر استیو فلچر مشترک یک طرح کلی از آنچه در آینده می خواهم بدون پلیس در یک زمان op-ed.

"ما در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به صورت آزمایشی برنامه به شهرستان اعزام متخصصان بهداشت روانی به بهداشت روانی تماس و آتش نشانی EMTs به مصرف بیش از حد مواد مخدر, تماس, بدون, افسران پلیس," او نوشت. "ما به طور مشابه با تجربه غیر مسلح جامعه گرا خیابان تیم در شب آخر هفته در مرکز شهر به تمرکز در د تشدید. ما می تواند به همین ترتیب نوبت به اجرای ترافیک به دوربین های دیجیتال و به طور بالقوه ما اجرای پارکینگ کارکنان به جای ما اداره پلیس است."

این تماس برای اصلاحات رادیکال نیست مورد استقبال همه مینیاپولیس ساکنان.

"چه که حتی معنی است ؟ پس از آن که فراهم می کند خدمات عمومی از پلیس? من حتی نمی دانم که چگونه به پاسخ به این که" Steve Birch که صندلی محله شورای عمدتا سفید نمدار منطقه تپه های نیویورک تایمز گفت.

اما آن را نه فقط در مینیاپولیس در مواجهه با مطالبات از فعالان به از بین بردن خود را از ادارات پلیس. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: او می خواهم برش تا 150 میلیون دلار از بودجه و سرمایه گذاری در جوامع به حاشیه رانده شده به جای. در همین حال کارکنان از شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio امضا نامه ای سرگشاده به رئیس خود خواستار $1 میلیارد برش از اداره پلیس است بودجه 6 میلیارد دلار.

بیشتر قابل اصلاح خواهد شد به احتمال زیاد یک مبارزه سخت برای فعالان با توجه به تاریخی پشتیبانی قوی برای مأموران اجرای قانون. این نظرسنجی که انجام شد از مارس 29 تا 30 در میان 1,060 ما بزرگسالان نشان داد که تنها 16 درصد از آمریکایی ها می خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت ، در ضمن 65 درصد مخالف برش بودجه برای ادارات پلیس. این تغییر می تواند به عنوان ادامه اعتراضات به خصوص در میان سفید آمریکایی: در یک دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه بررسی کسانی که تا به حال یک تصور مطلوب از پلیس کاهش یافته و از 72 درصد به 61 درصد زیر فلوید مرگ است.

در op-ed, فلچر اذعان کرد که "اصلاحات می تواند دلهره آور و حتی ترسناک" اما هنوز دعوت خوانندگان به "reimagine چه امنیت عمومی به معنی."

"تمام جهان در حال تماشای," او نوشت. "ما می توانیم اعلام پلیس به عنوان ما آن را می دانم یک چیزی از گذشته و ایجاد یک دلسوز غیر خشونت آمیز آینده است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب