چگونه Newsom بودجه, تسلط, سکس با بازگشت پزشکی و مراقبت های بهداشتی با سود کم درآمد ساکنان

آنا B. ایبررا CalMattersمنتشر شده 6:33 PM EDT مارس 19 سال 2020در چند سال گذشته در کالیفرنیا شروع به بازگرداندن

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

در چند سال گذشته در کالیفرنیا شروع به بازگرداندن منافع در آن پزشکی که برنامه قطع شد و طی رکود اقتصادی بیش از یک دهه پیش. و در ماه ژانویه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تا به حال حتی پیشنهاد بسط و سرمایه گذاری است که آماده برای تبدیل چند میلیارد دلار پوشش بهداشت و درمان برنامه برای کم درآمد ساکنان.

سپس coronavirus اتفاق افتاده است. و چگونه این عکس تغییر کرده است.

دولت تجدید نظر بودجه در هفته گذشته منتشر شد نشان می دهد که دولت جدید واقعیت اقتصادی را تقریبا به طور قطع آمار پزشکی برنامه با کاهش در خدمات و نرخ های ارائه دهنده و همچنین لغو بسط. لیست پیشنهاد تغییرات گسترده است از لغو پوشش گسترش بیشتر مسن کالیفرنیا – از جمله مستند نشده سالمندان – به کاهش در برخی از بزرگسالان خدمات دندانپزشکی.

دولت بودجه نیز پیشنهاد کاهش پوشش درمانی برای شنیدن امتحانات, گفتار درمانی, عینک, فن معالجه ودرمان امراض پا, طب سوزنی, کاردرمانی و فیزیوتراپی داروساز خدمات و برنامه پیشگیری از دیابت خدمات.

بیشتر: Newsom کالیفرنیا خواستار قبایل برای تجدید نظر باز قمار در منافع بهداشت عمومی'

شارون آلن از کلرمونت است به خصوص در مورد پیشنهاد کاهش به پزشکی دندانپزشکی برنامه. به عنوان یک دیابتی که دچار حمله قلبی او آموخته آن است که به ویژه مهم است برای او را به اقامت در بالا از او مراقبت از دهان و دندان.

"من در بر داشت من حمله قلبی شد تا حدی به دلیل بد دندان در دهان من" آلن 65 گفت. "بیماری لثه تاثیر خود را در تمام سیستم بدن."

تحت تجدید نظر دولت در بودجه بالغ مزایای دندان خواهد برگرداندن 2014, سطح, که بدان معنی است که ثبت نام را دوباره از دست دادن درمان بیماری های لثه, عمیق شستشو و تمیز کردن دندان مصنوعی جزئی و ريشه گفت: Shannon McConville یک محقق با سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا.

"از همه اختیاری مزایای [دندانپزشکی] گرایش به یکی احساس می کند که سخت تر برای مردم" McConville گفت. حذف آن می تواند در نتیجه بیشتر مردم در حال رفتن به اتاق اورژانس با دندان درد, او گفت:.

حذف این اختیاری مزایای — کسانی که نه اجباری توسط دولت فدرال را نجات دولت $54.7 میلیون, با توجه به بودجه. اما Newsom ساخته شده روشن است که کسانی که پزشکی کاهش اتفاق نخواهد افتاد اگر دولت فدرال فراهم می کند دولت بودجه کافی به آنها بازگرداند.

"هنگامی که وجود دارد یک رکود پزشکی برنامه چهره همیشه انتخاب های دشوار" گفت: جان Baackes مدیر عامل لا مراقبت از سلامت یک طرح بیمه در دسترس به پزشکی ثبت نام در لس آنجلس. "آنها رفت و پس از مظنونین."

پزشکی در کالیفرنیا نسخه از برنامه Medicaid.

دولت پیشنهاد, پزشکی, بودجه از $112.1 میلیارد دلار است که حدود 5 میلیارد بزرگتر از ژانویه پیشنهاد. اما صرف خواهد شد در تمرکز اساسی موظف به مراقبت به عنوان برنامه خواهد شد به احتمال زیاد باید برای حمایت از رشد قابل توجهی در ثبت نام به عنوان مردم از دست دادن شغل و یا در صورت کاهش ساعت.

تجدید نظر در بودجه فرض 14.5 میلیون نفر خواهد بود در پزشکی رول ژوئیه سال 2020—بالاترین تا کنون و حدود 2 میلیون بیشتر از در ماه دسامبر 2019. پزشکی به نام یو پی اس به اوج خود رسید و در 13.6 میلیون در سال 2016 با توجه به دولت در اداره خدمات بهداشت و درمان.

بیشتر: به عنوان Newsom شل معیارهای رودخانه شهرستان می تواند در موقعیت مطلوب تر' به بازگشایی مقامات می گویند

بیشتر: CalMatters تفسیر: دولت یک بودجه مشکل — اما چگونه?

بیشتر: به عنوان درآمد شاقول میلیاردها برش از کالیفرنیا بودجه

"دستاوردهای ما تا به حال ساخته شده اند قطع شده است از مردم زمانی که آنها هنوز دوره نقاهت بعد از رکود قبلی گفت:" لیندا Nguy با غرب مرکز قانون و فقر است. "به آنها خرس که بار یک بار بیشتر است ویرانگر باشد."

Newsom پیشنهاد بودجه به ویژه بزارید سالمندان Nguy گفت.

برای مثال دولت پیشنهاد برای بازگرداندن گسترش "املاک و بهبود سیاست" می تواند جلوگیری از سالمندان از دنبال مراقبت از آنها نیاز Nguy و دیگر طرفداران گفت. این سیاست اجازه می دهد تا دولت به دنبال بازپرداخت برای برخی از خدمات ارائه شده در پزشکی پس از یک فرد مرده است اگر فردی 55 ساله یا مسن تر که خدمات ارائه شده بودند و هیچ وجود دارد.

به طور معمول تنها دارایی یک کم درآمد فرد است که خود به معنی این سیاست می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد که دولت پس از یک فرد متوفی را توضیح داد Claire, Ramsey, کارکنان, وکیل دادگستری در پیری یک گروه حمایت متمرکز ارشد فقر است.

در سال 2017, قوانین محدود است که خدمات دولت می تواند به دنبال بازپرداخت برای تنها شامل برخی از گران تر از هزینه ها مانند پرستاری مرکز خدمات. رمزی گفت: در حال گسترش است که خدمات دولت را به دنبال بازپرداخت برای "یک بحث ایده. این باعث می شود مردم از ترس به ثبت نام برای این برنامه است."

در ضمن از دیگر طرح های است که اجازه داده اند بیشتر ساکنان مسن برای دسترسی به خدمات رایگان قرار داده شده اند در انتظار.

برای مثال تحت پزشکی را سالخورده و معلول برنامه بزرگسالانی که همسر نابینا یا دارای معلولیت در حال حاضر برای دیدار با سختگیرانه تر درآمد مورد نیاز برای واجد شرایط برای مراقبت رایگان. در حالی که بسیاری دیگر بزرگسالان واجد شرایط برای خدمات رایگان با درآمد تا 138 درصد سطح فقر فدرال (یا حدود 17,600 یک سال برای یک فرد), سالمندان و افراد معلول واجد شرایط در کاهش درآمد (حدود 15,500 یک سال).

اگر مسن و معلول شرکت کنندگان را کمی بیشتر از آن است که آنها باید پرداخت یک مقدار مشخصی قبل از پوشش درمانی در ضربات مانند یک کسر است. رمزی گفت: این می تواند نتیجه در سالمندان نیاز به پرداخت صدها دلار در ماه آنها را وادار به انتخاب بین مواد غذایی و دارو است.

این اختلاف چیزی است که سلامت طرفداران اغلب اشاره به عنوان "ارشد مجازات است." ایالت کالیفرنیا راه اندازی شد برای از بین بردن این مجازات در ماه اوت با افزایش درآمد واجد شرایط آستانه برای افراد مسن که اجازه داده اند ده ها هزار نفر بیشتر سالمندان برای دسترسی به خدمات پزشکی رایگان. Newsom کشیده این پیشنهاد در بودجه تجدید نظر شده, صرفه جویی در دولت تقریبا $136 میلیون.

بیشتر: Riverside County طرفداران خواهید COVID-19 تست برای بی خانمان ها در خیابان

بیشتر: Imperial County گزارش 712 کل COVID-19 موارد 15 مجموع مرگ و میر

"من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک تلاش بزرگ ظرف چند هفته آینده به ببینید که آیا ما می توانیم عقب راندن این" رمزی گفت. "اگر ما نمی کنید برای رفتن به جلو در حال حاضر از آن خواهد شد به احتمال زیاد سال ها طول بکشد."

قبل از همه گیر کالیفرنیا نیز راه اندازی شد و تبدیل به اولین ایالت در کشور به گسترش کامل مزایای بهداشت و درمان به حدود 27,000 سالمندان کم درآمد هستند که در کشور غیر قانونی است. برداشت که پیشنهاد را به دولت حدود 113 میلیون و تجدید نظر در بودجه را نشان می دهد. کالیفرنیا در حال حاضر ارائه می دهد پزشکی به مستند نشده در کودکان و جوانان تا سن 26; پوشش برای آن گروه را در محل باقی می ماند.

سناتور. ماریا النا Durazo یک دموکرات از لس آنجلس معرفی یک لایحه در سال گذشته پیشنهاد شده است که به پوشش این همان گروه. او برگزار شد و لایحه خود را پس از اینکه مطمئن Newsom که او را از این موضوع در بودجه خود را. Durazo گفت: او یک پیام از دفتر والی درست قبل از روز شنبه در اطلاعیه ای اجازه دادن به او را می دانم که گسترش خواهد بود از مطالعه حذف شدند.

"من ساده و بی تکلف اما من قطعا امیدوار" Durazo گفت. "من نه نادیده گرفتن واقعیت از این بحران اقتصادی است." اما او گفت: بحران بهداشت عمومی برجسته نیاز برای پوشش به ویژه در میان سالمندان است. تا به حال پیشنهاد شده است مورد تایید و طی چرخه قانونی او گفت: مستند نشده سالمندان می توانست بهتر آماده برای مقابله با بیماری همه گیر.

همچنین در پشت رایتر در حال حاضر یکی از Newsom بیشتر برنامه های بلند پروازانه: پزشکی سالم کالیفرنیا برای همه, که قبلا به عنوان شناخته شده CalAIM. این امر عوض کردن برنامه های پزشکی به یکی که سرمایه گذاری بیشتر در مراقبت های پیشگیرانه و جلویی خدمات مانند ارائه کمک های مسکن برای افراد بی خانمان و وعده های غذایی برای سالمندان, سعی کنید برای جلوگیری از کم هزینه تر خدمات بعد.

"این محور دولت من دولت" Newsom گفت: در بودجه خود را ارائه. "این یکی از طرح های پیشنهادی در ژانویه بودجه است که ما باید به جلو و عقب فقط از لحظه ای. که گفت:, آن را نیز یکی از طرح های که موجب شده وجود دارد و اگر به حمایت از دولت فدرال برای رفتن به جلو."

شارون آلن کلرمونت زن نیاز به کار دندانپزشکی گفت: او رفت و بدون مناسب مراقبت از دندان برای سال قبل از مزایای کامل بازسازی شد و در سال 2018 است. که زوج با استرس از تلاش برای پیدا کردن دائمی مسکن او صدمه دیده است به طور کلی سلامت, او گفت:. او ماند با دوستان, خواب بر روی نیمکتها و در گاراژ.

او می خواهم برای رفتن به دندانپزشک قبل از کاهش ساخته شده است. اما به دلیل coronavirus او گفت: او شده است ترس به مراجعه به دندانپزشک است.

"در حال قفل شده است و هیچ گونه نگرانی در مورد دندان بد باعث اضطراب بیشتر," او گفت:. "به قطع خدمات است که می تواند سلامت فرد را کاهش می کنم از آن را مانند یک حکم اعدام است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب