مایک بلومبرگ می لرزد دیجیتال فروشگاه که جو بایدن است فکر کردن در مورد استخدام

دیجیتال سازمان تاسیس شده توسط مایک بلومبرگ به تازگی تکان داد تا آن رهبری تیم گذاشته و برخی از کارکنان آن را به

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

دیجیتال سازمان تاسیس شده توسط مایک بلومبرگ به تازگی تکان داد تا آن رهبری تیم گذاشته و برخی از کارکنان آن را به عنوان آماده برای انتخابات عمومی Recode یاد کرده است. بلومبرگ تیم می گوید: این یک زمان طولانی بود اما بازسازی خواهد شد و با این حال از نزدیک تماشا به عنوان آن می آید در میان لابی تلاش بلومبرگ منجر به دیجیتال بهره برداری از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

Hawkfish این عملیات در سال گذشته تاسیس شده توسط میلیاردر قبل از اجرا خود را برای ریاست جمهوری تایید Recode که آن را انتخاب کرده بود که مدیر عامل جدید جاش Mendelsohn به عنوان جدید خود ، آن را نیز تایید کرد که 100 نفر شرکت جمعه گذشته مطلع بیش از دو دوجین کارکنان در درجه اول در تولید آن و تیم خلاق است که قرارداد خود را تمدید نمی شود در پایان ماه.

"کارکنان نیازهای متمرکز سیاسی شرکت های مختلف از مبارزات انتخاباتی تیم" شرکت گفت Recode, در بیانیه ای. "Hawkfish تجدید نظر ما ساختار سازمانی و کاهش یک قطعه از ما نیروی کار مشروط به عقب بر گردیم به ما اصلی هدف خاص: ساختمان بزرگ داده ها و فن آوری آگهی برای کمک به دموکرات ها برنده بالا و پایین انتخابات."

این حرکت خواهد بود و از نزدیک مورد بررسی قرار داده است که Hawkfish دیده می شود به عنوان یکی از کلیدی راه حل های بالقوه به بایدن کمپین مبارزه دیجیتال عمل است که همیشه مهم تر با تغییر جهت به کنترل از راه دور مبارزه در coronavirus بیماری همه گیر. این بایدن مبارزات انتخاباتی شده است بحث که آیا به Hawkfish به اجرا دیجیتال آن عمل تصمیم گیری شده است که بسیار بحث برانگیز در سیاست دموکراتیک داده است که این امر دست بسیار کنترل به یک خارجی و یکی از بزرگترین کمک کنندگان.

مشاور ارشد Hawkfish گفت: حرکت بودند نامربوط به یک بایدن معامله اما بخشی از گسترده تر شیفت به صورت دیجیتال عملیات که موفق همه چیز از بلومبرگ آن را به خلاق آگهی تولید در طول مبارزات انتخاباتی. آژانس اتخاذ خواهد شد باریک تر تمرکز به عنوان یک آگهی شرکت فن آوری.

تغییرات موقعیت Mendelsohn به عنوان چهره جدید از سازمان آن را به عنوان پیشنهاد برای بایدن قرارداد. سازمان رهبران در گذشته حداقل خارج شد یک جفت قدیمی دره سیلیکون دست: سابق Foursquare مدیر عامل جف Glueck و سابق Facebook افسر ارشد بازاریابی Gary بریگز. Briggs باقی خواهد ماند به عنوان Hawkfish رئیس و Glueck خواهد دیجیتال آن مدیر.

اخیر تجدید ساختار در Hawkfish نیز نشان دهنده این متمرکز عمل. هیچ یک از اخراج تحت تاثیر قرار تمام وقت کارکنان, مشاور ارشد گفت: اما تنها کسانی که در ماه به ماه قرارداد. بلومبرگ خود شده است به شدت انتقاد و حتی شکایت از سوی برخی از سابق کمپین کارکنان که احساس او را برآورده نمی کنند وعده های خود در امنیت شغلی و مزایای در طول یک بیماری همه گیر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن