"همچنین ممکن است آنها را به راه رفتن تخته" — کاهش نیروی ممکن است بسیاری از سالمندان به خانه های سالمندان

باربارا FEDER استرو CalMattersمنتشر شده 1:36 AM EDT مه 27 سال 2020لیندا Jacobs مشغول به کار برای سازمان های غی

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

لیندا Jacobs مشغول به کار برای سازمان های غیر انتفاعی در کالیفرنیا در سال از جمله کارگردانی سوء برنامه برای زنان است. او هرگز پول زیادی. در حال حاضر یعقوب زندگی خود ماهانه چک امنیت اجتماعی و در 71 او رنج می برد از بسیاری از مشکلات سلامتی در میان آنها دیابت و آسم و بیماری های قلبی و ورم مفاصل است.

یک چیز نگه داشتن او از خانه سالمندان او معتقد است برنامه دولت inelegantly نام Multipurpose Senior Services Program یا MSSP. این برنامه در بیش از 11000 نفر مانند او – افرادی که مسن تر هستند, پزشکی شکننده و در معرض خطر واقعی از نهادینه کردن آن در یک آسایشگاه. هر ماه یک مددکار اجتماعی بازدید Jacobs در صفحه اصلی موبایل در کنکورد برای ارزیابی نیازهای او مطمئن شوید که او به اندازه کافی مواد غذایی تنظیم حمل و نقل برای بازدیدکننده داشته است دکتر, نصب گرفتن میله در حمام خود را برای جلوگیری از سقوط حتی ارائه یک کیت اضطراری.

گریم همه گیر سوخت کاهش به کالیفرنیا بودجه دولت می تواند شاتر Jacobs' برنامه در اوایل ژوئیه — همراه با دیگر بزرگسالان در بعد سلامت برنامه ای است که هواداران می گویند نیز کمک کرده است تا در حفظ و هزاران نفر از سالمندان کم درآمد از گران قیمت خانه های سالمندان.

بیشتر: LA County ایجاد بازرس کل نقش پرستاری ماهر امکانات

بیشتر: "من به دام افتاده': کروناویروس در کالیفرنیا خانه های پرستاری

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را در بودجه تجدید نظر شده که باید به تصویب دولت نمایندگان مجلس با حذف این برنامه و یکی دیگر به نام Community-Based Adult Services که در آن سالمندان به بزرگسالان روز برنامه های بهداشت برای مراقبت های پزشکی درمانی, وعده های غذایی و اجتماعی است. این برنامه ها برای پرداخت, پزشکی, کالیفرنیا پزشکی برنامه در نظر گرفته شده توسط دولت فدرال به طور اختیاری. در مقابل پزشکی باید به پرداخت برای مراقبت پرستاری در خانه برای کسانی که واجد شرایط برای آن; مزایای آن نمی توان قطع به اصلاح بودجه دولت است.

با هم دو ارشد بهداشت برنامه های خدمت نزدیک به 46,000 کالیفرنیا می رسد و از نظر پزشکی ضعیف سالمندان در خانه های خود و یا در یکی از 260 فرد بزرگسال در روز به مراکز بهداشتی درمانی در سراسر کشور.

از بین بردن آنها می تواند صرفه جویی دولت در مورد $410 میلیون بیش از دو بودجه سال — اما سلامتی طرفداران می گویند که می تواند نیروی هزاران نفر از سالمندان به پرستاری ماهر امکانات در وسط یک بیماری همه گیر.

رمان coronavirus به مسابقه را از طریق خانه های پرستاری با ویرانگر سرعت. بیش از 4,800 کالیفرنیا آسایشگاه ساکنان قرارداد COVID-19 و نزدیک به 850 فوت کرده اند که از مارس 19 با توجه به California Department of Public Health داده است.

"شما نیز ممکن است آنها را به راه رفتن تخته" گفت: باربارا پورتر سایت مدیر برای Multipurpose Senior Services Program در شهرستان کنترا کوستا ایالت که در خدمت 160 سالمندان از جمله لیندا Jacobs.

پورتر و محلی دیگر برنامه کارکنان می گویند آنها blindsided با پیشنهاد کاهش بودجه از یک استاندار که در سال گذشته به نام برای دولت جدید "طرح جامع برای پیری" در این ماه اکتبر. پورتر گفت: MSSP برنامه هزینه های بیش از 5000 $در هر مشتری در هر سال نسبت به حدود 40,600 هر سال که پزشکی خواهد پرداخت برای یک بیمار معمولی به زندگی در یک آسایشگاه اگر چه هزینه های می تواند به طور قابل توجهی بالاتر است.

بیشتر: به روز رسانی: 33% از مجموع کالیفرنیا coronavirus مرگ و میر در خانه های سالمندان وزارت امور خارجه می گوید:

بیشتر: Inland Empire خانه های سالمندان به پذیرش بیشتر بیماران در طول coronavirus افزایش است. در اینجا آنچه که مستلزم

"هر کس در یک حالت شوک در مورد این" پورتر گفت. "چه برنامه های ما هزینه های بودجه گرد و غبار, اما آن را کاملا موجب صرفه جویی در بسیاری از (سالمندان) از نارس بستری و نهادی پایان زندگی پرستاری محیط زیست است."

کالیفرنیا مانند کشورهای دیگر به مدت طولانی با تجربه از دولت یارانه و برنامه هایی که ارائه خدمات اجتماعی و مراقبت های بهداشتی با هماهنگی به نگه داشتن سالمندان مستقل و زندگی در جوامع خود به جای نهاد. ارشد بهداشت برنامه های در حال حاضر قرار است برای از بین بردن نیز مواجه تبر بیش از یک دهه پیش در بحبوحه کاهش بودجه در طول رکود اقتصادی ، اما طرفداران مصرف کننده ثبت فدرال دعوی در دادگاه اقدام کلاس در برابر کالیفرنیا برای بازگرداندن آنها و برنده در سال 2011 با برخی از تغییرات به برنامه های.

آن را بیش از حد به زودی بدانند که آیا یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه واصل می شود گفت: دبی Toth, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت انتخاب در پیری غیر انتفاعی ارائه می دهد که بزرگسالان روز خدمات بهداشتی و درمانی به 320 سالمندان در کنترا کوستا نپا و سولانو شهرستان. او و دیگر برنامه رهبران تا به حال به سرعت محوری در شروع این بیماری همه گیر به ارائه خدمات از راه دور به سالمندان که یک بار تا به حال نشان داده شده است تا روزانه در مراکز. سپس آنها را به حال نزدیک به پیروی از دولت stay-در-خانه سفارش.

اگر در کالیفرنیا ارشد کاهش بودجه را در اثر انتخاب در پیری "را از دست خواهد داد حدود 80 درصد از برنامه های ما و خدمات" Toth گفت. "آن را نابود سازمان ما شده است که حدود 70 سال است." حداقل 15 نفر می تواند از دست دادن شغل خود را Toth گفت: همراه با صدها نفر از دیگر اجتماعی کارگران و پرستاران و کاردرمانی و درمانگران فیزیکی در بسیاری از بزرگسالان روز برنامه های بهداشت در سراسر کشور.

طرفداران این برنامه می گویند نگه داشتن سالمندان از خانه های سالمندان بهتر است برای رفاه خود و بیشتر مقرون به صرفه نسبت به نهادینه کردن آنها.

اما کالیفرنیا بزرگسالان روز برنامه بهداشت نیز کشیده شده موشکافی از مقامات فدرال. سلامت و خدمات انسانی بازرس کل گزارش منتشر شده در ماه سپتامبر نشان داد که دولت نیاز به بیشتر از نزدیک نظارت بزرگسالان برنامه روز سایت. در این گزارش اشاره کرد که 23 24 سایت های که در آن انجام بازرسی های سرزده به حال نقض از جمله ذخیره سازی نادرست از بیمار داروهای ضعیف رکورد نگه داشتن و حتی در چند مورد جوندگان و اشکال مدفوع. کالیفرنیا, مقامات, در واکنش به ممیزی توافق با یافته ها و گفت: آنها تا به حال تشدید بازرسی و آموزش برای کارکنان برنامه.

مریم دیویس گفت که او هیچ ایده چه چیزی او را انجام دهد اگر او 86 ساله مادر نصرت اکبری دیگر نمی تواند حضور او در فیلم روز مرکز بهداشت در ولنوت کریک. اکبری در زندگی اقشار کم درآمد ارشد جامعه در شهرستان که در آن بسیاری از ساکنان سوار یک اتوبوس روزانه به برنامه های اجرا شده توسط انتخاب در پیری قبل از همه گیر.

دیویس که زندگی در لس آنجلس گفت: برنامه های اجتماعی کارگران به مادر او یک هشدار اضطراری را فشار دهید بر روی یک گردنبند است که ممکن است زندگی او را نجات داد زمانی که او سقوط کرد و در اواخر سال گذشته در حمام, شکستن متعدد استخوان.

پس از اکبری بود قادر به بازگشت به آپارتمان او پس از بستری در بیمارستان و برنامه کمک به او برای به دست آوردن تخت بیمارستان, واکر و دیگر تجهیزات مورد نیاز برای بازیابی در خانه, دیویس گفت:. دیویس' خواهر که زندگی در این منطقه تا به حال برای مراقبت مادر خود را تا سلامتی اش رو به وخامت گذاشت.

"او یکی از شیرین ترین بچه اما او تا به بسیاری از مسائل پزشکی و نمی تواند وجود 24/7," دیویس گفت:. "من شوکه شده بود غمگین و واقعا نگران آن است که آنها ممکن است قطع این برنامه," دیویس گفت:. "آن را به مادر من عزت. او آنقدر در زندگی."

لیندا جاکوبز 71 ساله کنکورد زن نیز ترس برای آینده اش. دختر او از کار افتاده است و فرزندان او نمی در منطقه زندگی می کنند به طوری که آنها نمی تواند کمک او نیاز دارد, او گفت:.

"آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است در خانه سالمندان به خصوص با ویروس" جاکوبز گفت. "من سخت کار می کرد تمام زندگی من و در حال حاضر من در یک موقعیت که در آن من واقعا تکیه بر دیگر مردم است که ساده ترین چیز برای من است.

"من مددکاران اجتماعی باید به من کمک کرد تا حد زیادی. آنها بوده ام و واقعا به من محبت. اگر من از دست دادن که من نمی دانم آنچه که من قصد دارم به انجام است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب