وسط مدیر مدرسه جمال بومن unseats الیوت انگل در نیویورک

وسط مدیر مدرسه جمال بومن است که به احتمال بسیار زیاد رهبری به کاپیتول هیل پس از unseating نیویورک طولانی ترین

توسط NEWSOULS در 5 تیر 1399

وسط مدیر مدرسه جمال بومن است که به احتمال بسیار زیاد رهبری به کاپیتول هیل پس از unseating نیویورک طولانی ترین خدمت کنگره, اعضای کنگره الیوت انگل در دولت ژوئن اولیه انتخابات.

بومن, 44 سوار یک اسکندریه Ocasio-کورتز-مانند مبارزه برای سرنگون کردن انگل 73 در نیویورک 16th کنگره منطقه. استخدام دادگستری دموکرات ها برای اجرا در سال 2019 او تثبیت مترقی حمایت در سطح ملی و محلی چیدن تاییدیه از ارقام مانند سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن و شهر نیویورک مدافع عمومی Jumaane ویلیامز. دموکراتیک استقرار بسیج در پشت انگل که ریاست کمیته روابط خارجی مجلس به تلاش برای کمک به صرفه جویی در صندلی خود بود اما در نهایت ناموفق بود.

"الیوت انگل — و من به شما می گویند نام خود را هنگامی که استفاده می شود به می گویند او یک خار در کنار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" بومن گفت: در یک سخنرانی در شب انتخابات. "شما می دانید چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر از ترس از هر چیز دیگری است ؟ یک مرد سیاه و سفید با قدرت. این چیزی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ترس است."

او بعدها اضافه شده است که او "نمی توانید صبر کنید برای دریافت به کنگره و مشکلات می شود."

انگل که خدمت در کنگره از سال 1989 نیز یک عضو از انرژی و تجارت کمیته و بسیار متهاجم در سیاست خارجی است. او موفق شده در طول سال و در آوردن پول و منابع را به منطقه خود. اما او قادر به غلبه بر این درک است که او تا به حال تبدیل شدن به قطع از منطقه خود را که شامل بخش هایی از برانکس و شهرستان Westchester. این منطقه متنوع است یکی کمتر از نیمی از ساکنان آن سفید و یک سوم و یک چهارم اسپانیایی هستند. و در طول coronavirus بحران و سپس این تظاهرات در پی جورج فلوید کشتن روایت است که کنگره عضو نبود توجه کافی به منطقه خود — او را تکذیب کرد — زمان حتی قوی تر نگه دارید.

نیو راشل که در 16th district اولیه بود نقطه داغ برای Covid-19 و انگل انتقاد قرار گرفته بود برای رفتن به خانه در طول بحران که اکثر اعضای کنگره انجام داد. ادوارد-اسحاق Dovere در اقیانوس اطلس رفت و به انگل مریلند خانه در اواسط ماه مه و از او خواست که در آن او شده است می خواهم. انگل پاسخ گیج کننده بود: "من در هر دو مکان."

اما اشتباه بزرگ صورت گرفت در ماه ژوئن در برانکس کنفرانس مطبوعاتی در مورد ناآرامی های مدنی. در تلاش برای به دست آوردن زمان صحبت در این مراسم او در یک میکروفون دو بار گفت: "اگر من یک اولیه من نمی مراقبت."

انگل بعد توضیح داد که او در تلاش بود به تاکید است که او فکر آن را "مهم است مردم بدانند که من ایستاده" در زمینه در حال اجرا برای انتخاب مجدد. اما آسیب انجام شد.

با توجه به نحوه دموکراتیک متمایل منطقه است — هیلاری کلینتون برنده وجود دارد و اکثریت در سال 2016 — آن است که بسیار محتمل بومن خواهد بود عازم واشنگتن, DC آمده بعد از کنگره است.

بومن زندگی می کند که در یانکرز با همسر و سه فرزند موسس اصلی در بنای آکادمی برای عمل اجتماعی مدرسه در برانکس. او را صرف بیشتر از کار خود را در آموزش و پرورش شده است و به شدت درگیر در آموزش و پرورش فعالیت در این شهرستان است. او از مدیکر برای همه و سبز جدید مقابله و زمینه های سیاست او متمرکز شامل آموزش و پرورش و مسکن و نژادی و نابرابری اقتصادی.

"از آن خواهد شد کار ما به نگه دارید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخگو و برای برگزاری هر انتخاب رسمی پاسخگو است که همچنان به مدیون از منافع شرکت های بزرگ که همچنان مرهون ثروتمند است که مبارزه برای فقرا است و نه مبارزه برای طبقه کارگر در کشور ما" بومن گفت: در انتخابات خود را شب بیان.

زمانی که او صحبت می کرد با بورسی در سال 2019 او صحبت در مورد "ضرورت" او احساس می کند که فاقد از انتخاب رهبران — ضرورت او در حال حاضر مسئول آوردن خود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن