کشور تهیه کننده دستور زبان کیفرخواست با شیرین پای تیم نورمن در قتل برای استخدام طرح

برای بزرگ شدن کلیک کنید شهرستان مدیسون، بازداشتگاه میسیسیپی جیمز تیموتی نورمن در یک توطئه قتل برای استخدام

توسط NEWSOULS در 31 مرداد 1399
برای بزرگ شدن کلیک کنید James Timothy Norman was charged in a murder-for-hire plot. - MADISON COUNTY, MISSISSIPPI DETENTION CENTER
  • شهرستان مدیسون، بازداشتگاه میسیسیپی
  • جیمز تیموتی نورمن در یک توطئه قتل برای استخدام متهم شد.

یک عامل بیمه سنت لوئیس و تهیه کننده موسیقی که چندین آهنگ در آلبوم دستور زبان کانتری نلی تهیه کرد به جیمز "تیم" نورمن سویتری پای کمک کرد تا صدها هزار دلار بیمه عمر را بر برادرزاده نورمن بیرون بکشد و مورد کیفرخواست قرار گرفته است.

وایل والی یغنام، ۴۲ ساله، از سنت لوئیس به یک توطئه شمارش برای ارتکاب تقلب سیم و متهم شد. نورمن هم اکنون علاوه بر توطئه برای ارتکاب قتل برای استخدام و قتل برای استخدام با همین اتهام مواجه است که منجر به مرگ به عنوان بخشی از کیفرخواست می شود.

نورمن متهم است که قتل برادرزاده اش آندره مونتگومری را در سال ۲۰۱۶ در شمال سنت لوئیس ترتیب داده است. دادستان های فدرال می گويند Welcome to Sweetie Pie's ستاره سابق خوش آمد گويي به سويتی پای و رستاور هماهنگ با يک رقاص عجیب و غریب به نام تريکا الیس برای راه اندازی مونتگومری تا به ضرب گلوله کشته شود.

مقامات می گويند تحقيقگران فدرال توانستند تماس ها و داده های مکان را برای تلفن های مشعل مورد استفاده نورمن و اليس در طول سه روز ردياب کنند و آنها را نشان دهند که به سنت لوئيس می رسيدند و برای تائيد محل مونتگومری در شبی که به قتل رسيد کار می کردند. داده ها برای تلفن الیس نشان داد که او در آنجا بود که مونتگومری یک دقیقه پس از تیراندازی قبل از اینکه هر دو شهر را تقسیم کنند به نورمن زنگ زد و الیس به خانه ممفیس و نورمن رفت و دوباره به لس آنجلس پرواز کرد و در آن زمان در آنجا زندگی می کرد.

سوابق بانکی بعدها الیس را نشان داد که حدود ۹۰۰۰ دلار در حساب هایش واریز می کرد. مقامات می گویند نورمن در عرض چند هفته پس از کشته شدن مونتگومری سعی کرد بیش از ۴۵۰ هزار دلار در بیمه نامه های عمر پول نقد کند اما هرگز جمع آوری نشد، زیرا او تمام مستندات درخواست شده را ارائه نداد.

به گفته دادستان آمریکا، یغنام به نورمن کمک کرد تا به طور غیرقانونی بیمه نامه های برادرزاده نورمن را از بین ببرد. Yaghnam تا به حال عملیات کسب و کار متعدد در طول سال ها ، flitting از تولید موسیقی به بیمه ، سوابق عمومی نشان می دهد.

او و نورمن سه درخواست ساختگی ارائه دادند که از اکتبر ۲۰۱۴ شروع شد. به گفته دادستان ها، برنامه های کاربردی درآمد مونتگومری، ارزش خالص، سابقه پزشکی، اشتغال و پیشینه خانوادگی را به اشتباه بیان کردند.

نورمن در نهایت توانست سیاستی ۲۰۰٬۰۰۰ دلاری، یک سوارکار مرگ اتفاقی ۲۰۰٬۰۰۰ دلاری و یک رکابزن ۵۰٬۰۰۰ دلاری اضافی را که اگر مونتگومری که در آن زمان هجده سال داشت، در عرض ده سال بمیرد، پرداخت کند.

نورمن این هفته در جکسون میسیسیپی دستگیر شد و در آنجا زندگی می کند. الیس همچنین به توطئه در توطئه قتل برای استخدام متهم شده است.

یادداشت سردبیر: این داستان با جزئیات جدید به روز شده است.

ما از راهنمایی ها و بازخوردها استقبال می کنیم. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com یا دنبال در توییتر در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه های هفتگی ما برای دریافت آخرین اخبار، چیزهایی که باید انجام دهید و مکان هایی برای خوردن حق تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.
...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن