پوشش رسانه ای دمیده شده است ضد قفل اعتراضات نسبت

در چند هفته گذشته تظاهرات علیه دولت مستندات و اجتماعی فاصله اقدامات را ضبط کرده سرفصل های ملی. دیوار-به-دیوار

توسط NEWSOULS در 21 اردیبهشت 1399

در چند هفته گذشته تظاهرات علیه دولت مستندات و اجتماعی فاصله اقدامات را ضبط کرده سرفصل های ملی. دیوار-به-دیوار پوشش ممکن است به این تصور که آنچه که ما در حال دیدن قدرتمند جنبش مردمی در ساخت.

اما تحقیقات ما فقط انجام شده در اعتراض به حضور و پوشش رسانه ای نشان می دهد چیزی متفاوت: این پوشش رسانه ای گسترده واقع شده است از نسبت.

یک نگاه جامع در اجتماعی فاصله تظاهرات نشان می دهد که آنها تبدیل شده و از نظر تعداد شرکت کنندگان و مکان است. به عنوان یک مقام رسمی در دولت مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) توییتی در مورد اعتراض در آناپولیس در آوریل 20, "وجود دارد بیشتر سوالات رسانه ای در مورد این نسبت وجود دارد شرکت کنندگان است."

ما تعداد این موضوع را تایید برداشت. به عنوان از آوریل 3, ما شمارش 245 تظاهرات در سراسر آوریل و اوایل ماه مه برابر اجتماعی فاصله و مربوط به محدودیت. در مقابل, قابل توجه اخیر شورش شماره در صدها تظاهرات در سراسر کشور در یک روزاز جمله چراغ آزادی در برابر بازداشت مهاجران در جولای 12, 2019 (699), آب و هوا, حملات سپتامبر 20, 2019 (1184), pro-استیضاح تظاهرات در 17 دسامبر 2019 (599) و چهارم انقلاب در تاریخ 18 ژانویه سال جاری (267).

اجتماعی فاصله تظاهرات نیز کشیده شده است متوسط جمعیت با بین 35,000 و 47,000 مجموع شرکت کنندگان گزارش در تمام حوادث ترکیب طریق ممکن است 3. در مقایسه با یک اعتراض فرماندار در گواینبو پورتوریکو بیرون آورده و به سمت بالا از 250.000 در جولای 21, 2019. صدها نفر از هزاران نفر را برای راهپیمایی غرور در ژوئن 2019 و سپتامبر سال 2019 آب و هوا اعتصاب. چراغ برای آزادی تظاهرات بیش از 100,000 و دسامبر طرفدار استیضاح تظاهرات بیش از 75,000.

این اعداد هستند حمایت رای گیری های اخیر نشان می دهد که گسترده ملی برای حمایت از مستندات برای جلوگیری از ادامه گسترش coronavirus.

در عین حال ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات با به مراتب بیشتر شرکت کنندگان در یک روز از همه آوریل و اوایل ماه مه را #بازگشایی حوادث (به عنوان آنها نامیده شده است) با گذشت کمتر توجه در مطبوعات ملی.

این نمودار مقایسه در اعتراض به حضور در برابر پوشش خبری هشت شهرستانها با ضد اجتماعی فاصله تظاهرات بر اساس 3,341 منابع خبری در سراسر کشور بین ژانویه 21, 2017 و مه 3 سال 2020 است. شرکت کنندگان تعداد ارائه شده در ورود به سیستم در مقیاس اجازه می دهد تا برای آسان تر بصری مقایسه کوچک و بزرگ و حوادث.
اریکا Chenoweth, تامی لئونگ, Nathan پرکینز جرمی Pressman و لارا پوتنام

برخی از پوشش #بازگشایی تظاهرات خود تاکید کرد غرب میانه مناطق مانند میشیگان و ویسکانسین. آن را حس می کند برای خبرنگاران در هشدار برای شواهد سیاسی بادهای تغییر در سرنوشت میدان نبرد متحده است.

اما قبل از آن بزرگتر و بیشتر متعدد جناح چپ تظاهرات در غرب اغلب موفق به جلب پوشش گسترده. اگر هر اعتراض دیده می شد به عنوان یک پتانسیل منادی برای سال 2020 ما انتظار می رود صدها نفر از خانواده های متعلق به هم تظاهرات (در برابر تهمت خانواده جدایی سیاست) چراغ برای آزادی تظاهرات و پست-پارک راهپیمایی در حمایت از تفنگ اصلاحات به بالا سرفصل بیش از حد.

به همین دلیل ممکن است ضد اجتماعی فاصله اعتراضات را تبدیل به یک داستان ؟

یک دلیل نسبتا ساده است: رئیس جمهور ایالات متحده است و آنها را تشویق و فاکس نیوز این کشور را تماشا ترین اخبار کابل شبکه به تقویت آنها. هر دو دارای قدرت قابل توجهی به اختیار ملی مکالمه بسیار بیشتر از کنشگران جامعه مدنی که سازمان بسیاری از دیگر اعتراضات ما ذکر شده است. و آن را در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه به حفظ توجه بر روی چنین تظاهرات — این داستان به احتمال زیاد خواهد بود بهتر است برای رئیس جمهور ایستاده از ادامه تمرکز بر مرگ و میر و یا کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در بیمارستان های ما.

یکی دیگر از دلایل ممکن برای پوشش گسترده است که برخی از لفاظی و ساز — Confederate و پرچم و سلاح و لباس نظامی — در حال یادآور (اندازه بزرگتر) حزب چای اعتراضات سال 2009 که تعمیرشده حزب جمهوری خواه. تحلیلگران ممکن است فرض کنیم که پس از بسته بندی به نظر می رسد مانند چای آن را یک شبیه تاثیر و در نتیجه شایستگی پوشش گسترده — حتی اگر این به نظر می رسد قطعا جایی نزدیک به مقیاس حزب چای قیام.

برخی از تظاهرات برجسته این نمادها آنقدر برجسته است که آنها برانگیخته پوشش که مورد سوال که آیا حقوق تفنگ یا سفید برتری ممکن است مرکزی رانندگان در پشت این اعتراضات. هافینگتون پست به خود جلب کرد شباهت به 2017 "متحد حق" تجمع در شارلوتزویل نگران کننده پیشین.

علاوه بر این تا اواسط آوریل Covid-19 داستان شده داستان بالا در ایالات متحده در اخبار برای هفته ها با قریب به اتفاق عمومی تصویب stay-at-home سفارشات. شاید رسانه ها بود به دنبال یک زاویه جدید برای تغییر کردن داستان است. این تظاهرات با بحث نمادها و در برخی موارد به شدت مسلح شرکت کنندگان ارائه کامل تصاویر برای چرخش متفاوت.

در ضمن بسیاری از افرادی که شرکت کرده اند در ضد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در گذشته در حال حاضر رعایت بهداشت عمومی راهنمایی و بنابراین درگیر شدن در جسمی از راه دور و یا آنلاین اقداماتی که باید جذب کمتر پوشش خبری. مهاجرت فعالان در خواست کرده است که یخ انتشار آن بازداشت شدگان; زندان طرفداران اصلاحات را به نام برای توده منتشر; مستاجرها را خواستار اخراج moratoriums; و رای دهندگان باید در صحنه مرگ-ins در برابر محرومیت. بیش از این دوره از مارس وجود دارد حداقل 240 تظاهرات در سراسر کشور که پیام این بود که رهبران انجام می دهند نه به اندازه کافی در پاسخ به همه گیر دیگر با 155 تظاهرات در اوایل ماه مه به عنوان پرستاران اعتراض PPE کمبود.

برخی از ضد معترضان همچنین قطع anti-مستند" ، در واقع پوشش گسترده در دنور, کلرادو, ممکن است مربوط به ظهور یاد counter-اعتراض — پرستاران چادری در اسکراب و ماسک اسلحه, خورده, مسدود کردن معترضان اتومبیل. اما در بیشتر قسمت ها این ضد تظاهرات شده اند خفه توسط این واقعیت اجتماعی فاصله — دقیقا چیزی pro-مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان رد اجازه می دهد آنها را به ایجاد بی نظیر عینک در مقابل دوربین.

خط پایین این است که ضد اجتماعی فاصله تظاهرات واقعا شده است متوسط, به ویژه هنگامی که در مقایسه با قبلی تظاهرات. است که می گویند آنها نمی توانند رشد بزرگتر. بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن پایه هنوز هم می تواند به نوبه خود برای این اعتراضات به خصوص اگر رسانه ها است که با توجه به آنها بسیار مورد توجه تقویت پیام خود را نفوذ و درخواست تجدید نظر به یک ملت در مستند.

اریکا Chenoweth است Berthold Beitz استاد در حقوق بشر و امور بین المللی در دانشگاه هاروارد.

تامی لئونگ مهندس نرم افزار است و از بنیانگذاران countlove.orgیک وب سایت است که اسناد و مدارک پوشش اخبار محلی از ما در اعتراض به فعالیت است.

ناتان پرکینز یک مهندس نرم افزار در طبیعی-پردازش زبان و از بنیانگذاران countlove.org.

جرمی Pressman یک استادیار در دانشگاه کارولینای شمالی و نویسنده از آینده کتاب, شمشیر کافی نیست.

لارا پوتنام است UCIS تحقیقات استاد و رئیس دپارتمان تاریخ در دانشگاه پیتسبورگ.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن