غذا و خدمات همچنان در Mizell ارشد مرکز پس از عضو هیات تست مثبت برای COVID-19

ماریا Sestito پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:47 PM EDT Jul 10, 2020Mizell مرکز فرستاده همه کارکنان خانه د

توسط NEWSOULS در 21 تیر 1399

Mizell مرکز فرستاده همه کارکنان خانه در روز دوشنبه پس از یادگیری است که یک عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19. پالم اسپرینگز ارشد مرکز آن نیز به اجرا در وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه هنوز ارائه غذا و خدمات در طول دو هفته در اتاق بسته شدن.

از کارکنان خواسته شده است برای دریافت تست شده برای این ویروس گفت: وس زمستان, مدیر اجرایی این مرکز است.

قبل از دوشنبه این مرکز بسته شده است اما عامل شده است آن وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و ناهار و خدمات. این خدمات را نمی خواهد برود در حالی که کارکنان از بین رفته است, زمستان گفت. مرکز کار با شهرستان ریورساید در پیری به منظور امن خارج از فروشنده به طور موقت در طول عملیات.

در طول این زمان منجمد ناهار در دسترس خواهد بود برای انتخاب کنید تا در روزهای جمعه بین 11:15 صبح و 12:15 p. m. هر کسی که به طور معمول دریافت وعده های غذایی بر روی چهار چرخ ارائه خدمات ادامه خواهد داد به انجام این کار تنها تفاوت در این فروشنده زمستان گفت.

زمستان گفت که اعضای هیات بود نه تماس با هر یک از آن مشتریان می باشد.

"ما با اعتماد به نفس است که این شخص نمی گسترش آن را در هر نقطه," او گفت:. کارکنان انتظار می رود به بازگشت به ساختمان جولای 21.

ماریا Sestito را پوشش می دهد پیری و ارشد جمعیت در Coachella Valley برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش برای امریکا سپاه و عضو جدید به کویر. لطفا با گفتن "سلام" از طریق maria.sestito@desertsun.com یا @RiaSestito.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن