شهردار می گوید: St. Louis توزیع ماسک در تظاهرات

برای بزرگنمایی کلیک کنید تصویر شهردار Lyda Krewson زبان در زنده Facebook پخش در دوشنبه خواسته معترضان به

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Mayor Lyda Krewson, speaking on a live Facebook broadcast on Monday, asked protesters to wear masks. - SCREENSHOT
  • تصویر
  • شهردار Lyda Krewson زبان در زنده Facebook پخش در دوشنبه خواسته معترضان به پوشیدن ماسک.

شهر دست از ماسک صورت به مردم معترض با پلیس سوء استفاده به امید مهار گسترش COVID-19 شهردار Lyda Krewson می گوید.

هزاران نفر از مردم به خیابان های پر از سراسر کشور در پاسخ به کشتار جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس. است که بسیاری از مقامات دولتی نگران سنبله در coronavirus موارد است.

"ما می دانیم که سیاه و سفید و قهوه ای جوامع شده اند بیشتر ویران COVID از سفید جوامع" Krewson گفت: امروز در یک آدرس broadcast live on Facebook. "ما نمی خواهیم این اعتراضات به کمک و حتی بیشتر به آن تراژدی است."

شهردار که قبلا لعنتی روز یادبود partiers که بسته بندی شده به دریاچه از رشتهکوه اوزارک بارها اذعان کرد که دلایل این اعتراضات جدی هستند و پرداختن به مسائلی که بر زندگی مردم است. او گفت: تصویری از فلوید مرگ است که در آن مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو زده در معرض ابتلا را گردن برای نزدیک به نه دقیقه ساخته شده او را "gasp" هنگامی که او آن را تماشا کردند. "وجود دارد هیچ از آن است."

اما این شهر نیز هنوز در اوایل روز از بازگشایی مجدد کمرویی بلند کردن اجسام دقیقترین قوانین است که تا به حال کسب و کار مجبور به بستن در اواسط ماه مارس. مرگ و میر در این شهرستان در حال حاضر بیش از 130 کرده اند ادامه داد: به عنوان موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان.

"ما در میانه یک بیماری همه گیر بهداشت," Krewson گفت: اما او اذعان کرد مسائل در هسته اصلی تظاهرات. "و شما می دانید که رک و پوست کنده خشونت نیز همچنین یک بیماری همه گیر بهداشت. همه ما می دانیم که."

بنابراین در این شهرستان است که نشان می دهد یک مسیر کاهش آسیب مشاوره معترضان به شستن دست حفظ هر چه فاصله اجتماعی است که ممکن است در جمعیت صدها و پوشیدن ماسک. تدارکات شهر چگونه خواهد دست از ماسک و چگونه بسیاری از در دسترس خواهد بود نامشخص است. ما خواسته ایم شهردار سخنگوی برای اطلاعات بیشتر و به روز رسانی خواهد شد این پست اگر ما به عقب. (به روز رسانی: سخنگوی یعقوب بلند می گوید: او شخصا دست از ماسک های امروز و در سمت چپ یک بسته که در آن معترضان قرار داده بود آب و دیگر منابع. او می گوید: او هنوز مطمئن شوید که چگونه بسیاری از در نهایت تحویل داده شود اما این شهرستان خواهد شد مطمئن شوید که برای توزیع آنها در تظاهرات زیرا آنها مهم برای کاهش هنوز هم خطرناک coronavirus.)

پرسید: اگر او توصیه معترضان به خود قرنطینه برای دو هفته Krewson گفت: نمی توان آن را یک ایده بد است. او همچنین گفت: این شهرستان نبود برنامه ریزی به منظور منع رفت و آمد به شهرهای دیگر در سراسر کشور از جمله فرگوسن انجام داده اند به امید عنوان کردن تخریب.

اما اگر خشونت تبدیل به یک مشکل با تظاهرات شهردار گفت: یک حکومت نظامی می تواند یک گزینه است.

وجود دارد برخی از طنز در این شهرستان امیدوار کننده به دست ماسک و اصرار معترضان به پوشش چهره خود را. در گذشته عمده اعتراضات در سنت لوئیس پس از 2017 تبرئه سفید ex-cop Jason Stockley در تیراندازی مرگبار آنتونی Lamar Smith, پلیس هدف معترضان قرار داده است که در ماسک و عینک ایمنی برای محافظت از خود را از شورش و پلیس' اسپری فلفل و گاز اشک آور.

سوال در دادگاه فدرال در مورد وزارت سنگین دست تاکتیک لوئیس پلیس سرهنگ تیموتی ساکس شهادت دادند که نزد معترضان کشیدن در این نوع از دنده محافظ نشانه به او بودند "مایل نوعی از تقابل است."

در حال حاضر این شهر به نظر می رسد تصمیم گرفته اند که unmasked معترضان در حال آنهایی که خطرناک است.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن