شهردار اعلام کرد مقررات منع رفت و آمد برای شهر سنت لوئیس شب بعد از شورش

دنی WICENTOWSKI منع رفت و آمد خواهد بود و در اثر از 9 بعد از ظهر تا 6 صبح St. Louis شهردار Lyda Krews

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399
The curfew will be in effect from 9 p.m. to 6 a.m. - DANNY WICENTOWSKI
  • دنی WICENTOWSKI
  • منع رفت و آمد خواهد بود و در اثر از 9 بعد از ظهر تا 6 صبح

St. Louis شهردار Lyda Krewson اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد خواهد اثر را امشب در پاسخ به یک هرج و مرج شب از شورش و غارت که دیدم چهار افسر پلیس زخمی شدند و یک پلیس بازنشسته کاپیتان کشته شده است.

در کنار مسئولان شهرستان از جمله امنیت عمومی مدیر Jimmie ادواردز رئیس آتش نشانی دنیس Jenkerson رئیس پلیس جان هیدن و مدار وکیل کیم گاردنر Krewson برای اولین بار اذعان کرد که اکثریت ماهیت صلح آمیز روز دوشنبه تظاهرات اما می گوید آنها داد راه را برای خشونت در شب.

"شب گذشته بود که یک شب وحشتناک برای سنت لوئیس" او می گوید. "چه آغاز شده به عنوان یک بسیار بی خشونت و مسالمت آمیز تظاهرات و اعتراض به غارت تیراندازی سوزش و حملات در اجرای قانون است. این را نمی توان و تحمل نخواهد شد."

به گفته رئیس هیدن هرج و مرج منجر به دستگیری 25 و بیش از 55 کسب و کار burglarized و آسیب دیده علاوه بر چهار افسر پلیس که به ضرب گلوله کشته شدند و یک پلیس بازنشسته کاپیتان 77 ساله دیوید Dorn که کشته شد در خارج از غارت فروشگاه در حالی که "اعمال قانون اجرای آموزش است."

Krewson می گوید وجود دارد "صدها نفر از اتومبیل برای رفتن از یک مکان به مکان برای انجام آسیب, به آتش, به غارت و سوزاندن همه چیز است." رئیس آتش نشانی Jenkerson می گوید که مردان خود را اغلب نمی تواند به آتش سوزی برای قرار دادن آنها از جمله یکی در 7-Eleven واقع در 17 و در خیابان کاج چرا که جاده مسدود شد. "در بسیاری از ما پاسخ از ما تاخیر شد به خاطر مردم و به خاطر چیزهایی که پرتاب شدند و در خیابان," او می گوید.

در پرتو این بی قانونی Krewson اعلام کرده است که یک حکومت نظامی را در محل در هر شب از 9 بعد از ظهر تا 6 صبح که در طی آن زمان او می گوید: هر کس نیاز دارد به خیابان. او توضیح می دهد که استثنا خواهد بود ساخته شده برای کسانی که قصد و یا از محل کار یا از بیمارستان و مردم در دولت و دولت های محلی انجام شغل خود را.

کسانی که به نقض مقررات منع رفت و آمد برگزار می شود به مدت 24 ساعت در آن زمان آنها را هم منتشر خواهد شد یا ضربه با اتهامات او می گوید.

"این است که قطعا یک ناراحتی برای همه ما ساکنان" Krewson می گوید. "من برای آن عذرخواهی می کنیم. اقدامات چند اقدامات احتمالا چند صد نفر — که برخی از آنها حتی ممکن است از جامعه ما هستند و باعث این حکومت نظامی. اما ما باید به اجرای قانون و آتش ما بخش ابزار است که آنها نیاز به سعی کنید به نگه داشتن ما را امن کنید و سعی کنید برای محافظت از اموال. و این حکومت نظامی است به این معنی که به پایان."

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری از روحانیت برگرد. Darryl خاکستری و دولت تشکر. Nasheeli Aldridge, که کمک به سازماندهی اعتراضات و تاکید کرد که آنها را تحت فشار قرار دادند برای عدم خشونت و آنها می گویند یک حکومت نظامی تنها باعث درگیری بیشتر.

"چه شما در حال انجام است راه اندازی یک وضعیت برای مردم به نقض مقررات منع رفت و آمد" خاکستری می گوید. "نقض مقررات منع رفت و آمد یک عمل نافرمانی مدنی."


Krewson را اعلام پایان تاریخ برای منع رفت و آمد و توضیح داد که آن را در محل برای حداقل چند روز آینده.

هیدن می گوید: این گروه ساخته شده است هر گونه دستگیری ها در عکسبرداری از چهار افسر و یا کشتن Dorn.

"ما کاملا به طور فعال مشغول شناسایی مظنون" او می گوید: "پس من ترک که در آن است." او اضافه می کند که اکثریت کسانی که ایجاد مشکلات در خیابان جوان هستند — خود را در "اواخر نوجوانی و اوایل بیست سالگی."

به گفته رئیس چهار افسران بودند و شات آزاد شده اند از بیمارستان است.

"ما افتخار مردان و زنان در اداره پلیس و آتش نشانی و کسانی که به ضرب گلوله کشته شدند شب گذشته چهار افسران شب گذشته ما افتخار جورج فلوید ما افتخار کاپیتان Dorn که کشته شد شب گذشته با در نظر گرفتن این اقدام و اجرای این مقررات منع رفت و آمد," Krewson می گوید.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب