ماسک می تواند احمق تشخیص چهره سیستم های اما الگوریتم های یادگیری سریع

ما می دانیم که در صورت ماسک کمک به محافظت از دیگران از Covid-19 و به نظر می رسد مانند آنها همچنین ار

توسط NEWSOULS در 7 مرداد 1399
Open Sourced logo

ما می دانیم که در صورت ماسک کمک به محافظت از دیگران از Covid-19 و به نظر می رسد مانند آنها همچنین ارائه برخی از حفاظت در برابر تشخیص چهره — تکنولوژی در حال حاضر. یک مطالعه مقدماتی از موسسه ملی استاندارد و فن آوری تجزیه و تحلیل چگونه به خوبی تکنولوژی شانس هنگامی که شناسایی افراد با پوشیدن ماسک. غالبا تشخیص صورت الگوریتم های طراحی شده قبل از همه گیر تلاش برای تشخیص چهره در پشت ماسک.

دولت جدید مطالعه نشان می دهد کمتر در مورد چگونه ضعیف الگوریتم های تشخیص صورت مقابله با ماسک صورت از آنها در مورد چگونگی شرکت در حال حاضر سخت در محل کار ساختمان الگوریتم های است که می تواند انطباق با موقعیت های جدید. این بیماری همه گیر است که نشان دهد چگونه ماسک صورت تصویب ممکن است تا پایان ساخت تشخیص چهره تکنولوژی حتی قوی تر از قبل از آن بود.

"خبر خوب در اینجا این است که بسیار کوتاه" آلبرت فاکس Cahn مدیر اجرایی این تکنولوژی نظارت نظارت پروژه گفت: Recode. "این فقط برجسته است که جهانی مسابقه تسلیحاتی در حال حاضر به منظور توسعه نرم افزار تشخیص چهره است که می تواند ردیابی افراد حتی زمانی که ما در حال پوشیدن ماسک."

این خطا ناشی از ماسک-پوشیدن نیست خیلی تعجب آور است. هر کسی که سعی به باز کردن آی فون خود را با چهره ID در حالی که با پوشیدن یک ماسک می داند که تکنولوژی نتواند در سناریوی جدید. الگوریتم های تشخیص صورت به طور کلی روت به شناسایی شما بر اساس جنبه های خود را به صورت هندسه و یک ماسک صورت پنهان بخش عظیمی از چه الگوریتم در تلاش است به تجزیه و تحلیل یعنی خود بینی و دهان نیست محققان توضیح دهد.

به حدی که در صورت ماسک می توانید سفر تا الگوریتم شده است به اندازه کافی جدی است که میان جورج فلوید اعتراض وزارت امنیت داخلی ارسال اخطار در مارس هشدار داد که "خشونت دشمنان" از اجرای قانون می تواند با استفاده از ماسک-پوشیدن برای جلوگیری از خال خال با تشخیص چهره. البته مخالفان خود را مورد نظارت دقیق همان فن آوری های در حال استفاده به تهدید های مدنی خود را.

در حال حاضر نیست تحقیقات به عنوان شواهدی وجود دارد که ماسک ها یک مانع برای برخی از تشخیص چهره سیستم های. غیر قانونی سازمان تحقیقات نگاه 89 الگوریتم های تشخیص صورت, از جمله کسانی که از پاناسونیک و سامسونگ و تجزیه و تحلیل عملکرد خود را بر روی تصاویر از 1 میلیون نفر است. این مطالعه با استفاده از عکس های از مردم که جمع آوری شدند هنگام عبور از ایالات متحده مرزی و همچنین تصاویری که تا به حال شده است از جمله در برنامه های کاربردی برای مزایای مهاجرت. گروه اول از عکس شد و سپس "دیجیتالی نقاب" به این معنی که مصنوعی اشکال در رنگ های مختلف است که تقلید ماسک بودند سوار بر روی تصاویر از چهره پنهان این موضوع را به بینی و دهان و چشمان خود را.

A screenshot from the NIST study shows what various people looked like when a “digital mask” was applied.
این تصویر از این نیست مطالعه نشان می دهد که افراد مختلف نگاه کرد زمانی که یک "دیجیتال ماسک" استفاده شد.
نیست

این نیست مطالعه نشان داد که با پوشیدن ماسک می تواند به کاهش دقت الگوریتم های تشخیص صورت و با توجه به آژانس مطبوعاتی "بهترین 89 تجاری الگوریتم های تشخیص صورت تست شده نرخ خطای بین 5 ٪ و 50 ٪ در تطبیق دیجیتالی اعمال ماسک صورت با عکس همان فرد بدون ماسک." برخی از فروشندگان الگوریتم های انجام شده بهتر از دیگران و عملکرد های متنوع بر اساس شکل و رنگ ، به طور کلی در صورت شناخت دقیق تر است و هنگامی که به مردم با پوشیدن ماسک دور در حالی که الگوریتم می تواند کمتر دقیق زمانی که این افراد "عینک" ماسک سیاه و سفید در مقایسه با نور آبی ،

به طور کلی این امر به نظر می رسد مانند یک خبر خوب برای کسانی که نگران حریم خصوصی خود و علاقه مند به پیدا کردن راه هایی برای کلاه برداری تشخیص چهره تکنولوژی. اما دوباره این نوع خطاها هستند به احتمال زیاد به طور موقت به عنوان شرکت هایی که تولید تکنولوژی شناسایی چهره در حال مسابقه برای به روز رسانی الگوریتم های خود را برای بهتر انطباق با چهره پوشانده اند. به عنوان Recode که قبلا گزارش شده شرکت در حال حاضر با شعار الگوریتم خود را توانایی به حساب ماسک در اوایل فوریه و پاناسونیک حاکی از آن بود cracked ماسک مشکل حتی پیش از آن. پس از همه گیر آغاز کشت صورت شرکت از جمله بریتانیا بر اساس Facewatch مستقر در کالیفرنیا حسی و مبتنی بر چین شرکت Hanwang و SenseTime همه شروع به مشتری جلب کردن توانایی خود را به رسمیت شناختن مردم با پوشیدن ماسک.

"من فکر می کنم که این مشکل قابل حل است و نیاز به ادامه تحقیق و توسعه و تلاش برای بستن دقت شکاف" شان مور مدیر عامل شرکت TrueFace که فناوری مورد بررسی قرار گرفت در این نیست مطالعه گفت: در یک ایمیل. "بیشتر (ماسک) داده است که ما قادر به آموزش الگوریتم های ما در بهتر خواهد بود."

فاکس Cahn از فن آوری نظارت نظارت پروژه های ارائه شده بیشتر dystopian تفسیر چه آمده است. او با رد این ایده که مفاهیم مانند anti-تشخیص صورت پیراهن و خواهد بود هیچ بازی برای تشخیص چهره تکنولوژی در آینده است. "ما رسیدن به نقطه ای که دوربین بسیار پرکار و تکنولوژی آنقدر قدرتمند است," او گفت: "که هر چیزی که از یک کامل bodysuit رفتن به trackable."

نیست همچنین اشاره کرد که مبارزات تکنولوژی آنها بررسی و کوتاه مدت هستند. یکی از نویسندگان این نیست گزارش کامپیوتر دانشمند مه فا نگن گفت: محققان "انتظار می رود این فناوری برای ادامه به بهبود" در شناسایی ماسک-پوشیدن افراد است. بر این اساس NIST قصد دارد به نظر بیشتر الگوریتم های که به روز شده اند به منظور به رسمیت شناختن مردم با پوشیدن ماسک در دور بعدی از تحقیقات است. در ضمن محققان مستقل هستند با استفاده از عکس ها از مردم با پوشیدن ماسک های ارسال شده آنلاین برای ساخت پایگاه داده از تصاویر در نظر گرفته شده برای کمک به بهبود الگوریتم های تشخیص صورت به عنوان CNET گزارش شده است.

ماسک نیست اولین زمان تشخیص صورت ذکر شده است برای اشتباهات. برای سال تشخیص چهره سیستم شده اند پرچم برای نامتناسب نادرست در مورد زنان مردم رنگ و به خصوص زنان با پوست تیره تر است. لورن Sarkesian ارشد سیاست مشاور در اتاق فکر جدید امریکا باز موسسه فن آوری گفت: Recode که این موضوع از ماسک و صورت به رسمیت شناختن به عنوان یک یادآوری است که این فن آوری همچنان به طور گسترده و غیر قابل تنظیم در ایالات متحده و ما اغلب حتی نمی دانم زمانی که آن را در حال استفاده است. در حالی که برخی از محلات را به تصویب قوانین تنظیم یا ممنوعیت دولت در استفاده از این فن آوری هنوز هم وجود دارد هیچ قانون ملی تنظیم صورت به رسمیت شناختن وجود اینکه چند پیشنهاد.

"این تکنولوژی خطرناک است — هر دو در زمانی که کار می کند و زمانی که آن را نمی کند" Sarkesian گفت: "از آنجا که به این دقت مسائل در حال حل و فصل در الگوریتم های نظارت قدرت تشخیص چهره تکنولوژی رشد می کند."

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن