بسیاری از Facebook کارکنان فکر می کنم این شرکت نیاز به ایستادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بیشتر از همیشه

در صفحه نمایش نادر از مخالفت Facebook کارکنان در حال انتقاد از مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ. آنها مخالفت خود را

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

در صفحه نمایش نادر از مخالفت Facebook کارکنان در حال انتقاد از مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ. آنها مخالفت خود را با تصمیم به انجام هیچ چیز در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن التهابی پست در مورد مردم معترض با پلیس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در روز جمعه در هر دو Facebook و Twitter است که "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" در پاسخ به اعتراضات در مینیاپولیس, حقوق مدنی از رهبران گروه هایی مانند رنگ را تغییر دهید — و همچنین برخی از Facebook خود کارکنان — به نام برای شرکت رسانه های اجتماعی به پست های پایین و یا در غیر این صورت پرچم آنها را به صورت خشونت آمیز شد.

توییتر چپ تا پست بحث برانگیز اما قرار دادن یک برچسب هشدار دهنده بر روی آن ساختمان در تصمیم گیری آن ساخته شده پیش از آن در هفته هنگامی که آن واقعیت-بررسی رئيس جمهور در توییتهایی که اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری از طریق پست. اما زوکربرگ تصمیم به ترک همه پست ها به عنوان-است با این استدلال که در حالی که او به شدت به مخالفت با رئیس جمهور نظرات در مورد معترضان پست نمی نقض سیاست های شرکت در مورد تحریک به خشونت. او به نظر می رسد در فاکس نیوز در اوایل هفته نیز که در آن او با انتقاد از توییتر برای واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن را در پست پست الکترونیکی-در برگه های رای. او گفت که او نمی خواهید شرکت خود را به یک "داور از حقیقت" در مسائل سیاسی.

در حال حاضر زوکربرگ مواجه است بی سابقه واکنش شدید عمومی از Facebook کارکنان. در توییتر چندین ارشد-سطح کارکنان را مورد انتقاد زوکربرگ تصمیم به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات ، ده ها تن از کارکنان شرکت در یک "مجازی اعتصاب" اعتراض با در نظر گرفتن دوشنبه کردن و تغییر داخلی خود آواتار به یک نماد مطرح مشت همانطور که نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش شده است.

Recode آموخته است که کارکنان ادامه دارد آشکارا به چالش شرکت رهبری در انجمن های داخلی و در یک به طور منظم برنامه ریزی شده مجازی پرسش و دیدار با Facebook افسر ارشد فناوری Mike Schroepfer در روز دوشنبه. برای Facebook, یک شرکت معروف یکپارچه فرهنگ است که در زمان برخی از کارمندان سابق را به عنوان sycophantic این نشان دهنده داخلی قابل توجهی تغییر در شرکت می باشد. این نشان دهنده هر دو ضرورت از رویدادهای جاری و همچنین سرخوردگی از کارکنان که بی سر و صدا مهیج در خصوصی برای Facebook برای اقدام در مغلوب ساختن پیشی جستن پست اما احساس می کنم این شرکت نادیده گرفته صدای خود را.

به عنوان تنش به اوج خود رسید و یکشنبه شب, زوکربرگ اعلام کرد این شرکت اهدا خواهد شد $10 میلیون نسبت به گروه کار بر روی نژادی عدالت است. اما که به نظر می رسید به بخور دادن برخی از کارکنان و حتی بیشتر.

"به جای پرتاب پول در این کار می تواند ما را به یک موضع واقعی و تغییر سیاست ها و محصولات به ریشه مشکل کجاست ؟" یک کارمند نوشت: با توجه به داخلی نظرات به زوکربرگ پس از اعلام کمک مالی در Facebook داخلی محل کار پلت فرم برای کارکنان ارتباطی که Recode مشاهده شده است. "چرا ما ایستاده و اجازه دادن به پلت فرم ما استفاده می شود به تهدید و تحریک خشونت?"

این اولین بار نیست Facebook متهم شده است از انفعال وقتی که می آید به اجرای آن اعتدال قوانین در پست از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دیگر مشخصات بالا سیاستمداران است. اما در حال حاضر کارکنان هستند ابراز نگرانی کرد و اعلام کرد که Facebook نقش مهمی را در تنظیم استانداردهای قابل قبول برای یک رهبر جهانی را گفتمان.

"ما می دانیم که درد بسیاری از مردم ما احساس حال حاضر به خصوص سیاه و سفید ما جامعه است. ما را تشویق کارکنان به صحبت می کنند آشکارا زمانی که آنها مخالفت با رهبری است. به عنوان ما به صورت اضافی تصمیم گیری های دشوار در اطراف محتوای پیش رو ما همچنان به دنبال آنها انتقادات و پیشنهادات صادقانه" یک Facebook سخنگو در بیانیه ای گفت به Recode اضافه کرد که Facebook را حمایت کارکنان شرکت در مجازی اعتصاب دوشنبه نیاز نیست آنها را به استفاده از خود را در زمان پرداخت کردن.

"چگونه انتظار دارید ما برای کار در یک شرکت است که پشتیبانی از یک مرد که به طور مداوم تحریک به خشونت و تعصب در این کشور ؟" کارمند دیگری نوشت: در زوکربرگ داخلی شرکت پست اعلام 10 میلیون دلار کمک مالی. این پست تا به حال بیش از 200 کارمند نظرات که از صبح روز دوشنبه بسیاری از آنها بحرانی با توجه به یک منبع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

برخی از کارکنان با این حال به نظر می رسد به خط تا پشت زوکربرگ با یک دیدگاه و گفت که "احتمالا اکثریت خاموش" از Facebook کارکنان پشتیبانی مدیر عامل شرکت. کارمند دیگری پیشنهاد در حال اجرا یک شرکت گسترده بررسی برای ارزیابی اینکه آیا یا نه که درست است. در یک پژوهش ملی گروه نظرسنجی گزارش Axios باریک اکثریت آمریکایی ها در حمایت از تعدیل مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار حاضر با 54 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها پشتیبانی تهمت بودن واقعیت-بررسی در رسانه های اجتماعی.

در علاوه بر این به ابراز خشم خود را, بسیاری از Facebook کارکنان راه حل های پیشنهادی برای Facebook مسائل اطراف تعدیل تهمت مانند بازسازی آن سخنرانی نفرت قوانین یا اعمال سیاست های خود در سراسر خشونت گفتار و اطلاعات گمراه کننده به سیاستمداران به عنوان stringently به عنوان نشانی از آن را به مردم عادی.

"من فکر می کنم مهم ترین چیز این است که ما با استفاده از همان استاندارد برای درمان مغلوب ساختن پیشی جستن پست به عنوان ما از تمام پتانسیل خشونت تحریک نوشته های بر روی پلت فرم ما" نوشت: یکی دیگر از Facebook کارمند در پاسخ به زوکربرگ یکشنبه داخلی پست. "حتی اگر او یک 'ستاره' با توجه به حساسیت موضوع و نفوذ خود را, ما نمی خواهید برای محافظت از او را از هر گونه حمایت می کند."

یکی دیگر از خواسته زمانی که Facebook را در واقع لگد کردن آن برنامه ریزی مستقل نظارت هیئت مدیره که قرار است برای تصمیم گیری در ستیز پست.

اما نظارت هیئت مدیره گزارش شده است که رفتن به ماه, در اولین, به عملیاتی شدن. و حتی پس از آن به احتمال زیاد نمی خواهد آدرس انواع آتش زا اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن پست به دلیل آن شروع خواهد شد با بررسی محتوایی که ممکن است ناعادلانه است — و مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد معترضان شده اند مجاز به ماندن بگیرید.

در ضمن Facebook ادامه خواهد داد به صورت کارمند مقاومت مواجه است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش. در میان شدید کارمند فشار زوکربرگ است که تغییر این شرکت در پایان هفته همه دست به جمعه, زمانی که او انتظار می رود که به نگرانی در مورد تصمیم گیری های اخیر در داخلی Q&A.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب