مرد به ضرب گلوله توسط معاونین کلانتر خارج نخل کویر, فروشگاه تفنگ شناسایی

کریستوفر دامین پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:37 PM EDT Jul 15, 2020مردی که به ضرب گلوله کشته شد-مرگ در م

توسط NEWSOULS در 26 تیر 1399

مردی که به ضرب گلوله کشته شد-مرگ در ماه گذشته توسط Riverside County sheriff نمایندگان بررسی اتهام شکستن در یک نخل کویر تفنگ فروشگاه was a 33-year-old نخل کویر, ساکن یک کلانتر سخنگوی گفت.

نام خود را به هارون Solorio گراندوس با توجه به Sgt. دیانا Pecoraro.

گراندوس کشته شد خارج C. V. اسلحه و مقابله با 41-945 مرور سوئیت R. هیچ نمایندگان مجروح شدند در حادثه.

مقامات گفت: تیراندازی رخ داده در طول رسیدگی به زنگ که رفته بود در حدود 10:30 p. m. 22 ژوئن در یک فروشگاه اسلحه در داخل طبخ شرکت مرکز یک پارک در نزدیکی تقاطع خیابان کوک و Hovley خط ایست.

هنگامی که بر روی صحنه و معاونان کشف خالی خودرو یک سدان بوده و سقوط به ساختمان که در آن کسب و کار قرار گرفته است.

مقامات بر این باور مغازه ها شکسته شده بود و به آن مشکوک یا مظنون شدند و هنوز هم در فروشگاه.

با توجه به یک کلانتر انتشار اخبار و معاونان محاصره ساختمان و یک مرد مسلح با اسلحه گرم خارج شد کسب و کار در برخی از نقطه در طول حادثه مشکوک کشته شد توسط حداقل یک معاون و درگذشت و در صحنه است.

کلانتر بخش تحقیقات درباره تیراندازی در حال انجام Pecoraro گفت:, و اضافه کرد که هیچ جزئیات بیشتری در مورد آنچه اتفاق افتاده است که شب منتشر خواهد شد.

آفتاب صحرا درخواست به بخش کلانتر برای کپی فیلم های ضبط شده توسط بدن فرسوده دوربین از نمایندگان در صحنه حادثه شده اند را تکذیب کرد توسط گروه.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب