مرد به اتهام در اختیار داشتن اسلحه در تحقیقات به پلیس تیراندازی

MISSOURI DEPARTMENT OF CORRECTIONS کریستوفر گاستون. ماموران اف بی آی کار با لوئیس پلیس در تحقیقات به

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399
Christopher Gaston. - MISSOURI DEPARTMENT OF CORRECTIONS
  • MISSOURI DEPARTMENT OF CORRECTIONS
  • کریستوفر گاستون.

ماموران اف بی آی کار با لوئیس پلیس در تحقیقات به عکسبرداری از چهار شهرستان ماموران پلیس با دستگیری یک مرد در یک اسلحه فدرال شارژ.

شاهدان گفته محققان 40 ساله کریستوفر گاستون حمل اسلحه در دوشنبه شب و نظارت فیلم نشان داد او با یک تفنگ نیمه پنهان در یک پتو با توجه به شکایت امروز توسط باراک اوباما.

این اتهامات نه متهم گاستون از تیراندازی ماموران اما دادستان توجه او زندگی می کند در یک مجتمع محل سکونت "مجاور" که در آن ماموران به ضرب گلوله کشته شد در اوایل صبح روز سه شنبه در حالی که تظاهر به درگیری با پلیس شهرستان در مرکز شهر. شهرداری پرونده های دادگاه از 2019 لیست آدرس برای گاستون در بالا در گوشه ای از خیابان 17 و خیابان واشنگتن در مورد یک بلوک از آن چهار افسر ایستاده بودند در 16 خیابان و زیتون خیابان زمانی که آنها ضربه شد.

St. Louis رئیس پلیس جان هیدن قبلا به خبرنگاران گفت: ماموران نشنیده عکس یا دیدم یک تیرانداز است. دو افسر ضربه شد در پاها و یکی در دست و یک پا. هر چهار درمان شدند و از بیمارستان مرخص بعد از آن صبح روز سه شنبه. هزاران نفر از مردم در حال راهپیمایی مسالمت آمیز در روز جمعه اما پس از اکثریت به خانه رفت, یک گروه کوچک از مردم تخریب یا burglarized ده ها تن از کسب و کار مجموعه ای آتش سوزی و درگیری از طریق شب با پلیس است.

زمانی که پلیس و ماموران FBI جستجو گاستون آپارتمان آنها دریافتند دو اسلحه — دوازده-سنج پمپ تفنگ ساچمهای و .380-نیمه اتوماتیک کالیبر تفنگ دستی که لود شد با پنج دور با توجه به دادستان. همراه با سلاح های محققان کشف و ضبط یک جعبه مهمات با یکی دیگر از 45 گلوله برای تفنگ دستی.

گاستون دارای یک سابقه کیفری از جمله در اختیار داشتن سلاح از موارد در میسوری و اوکلاهما و تگزاس.

دادستان ها می گویند او اعتراف کرد به در اختیار داشتن اسلحه حتی اگر او می دانست که آن را غیر قانونی بود.

سنت لوئیس جرم و جنایت منطقه ای کمیسیون ارائه 100.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی در افسران تیراندازی از جمله 50.000 دلار از یک اهدا کننده ناشناس.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن