اکثر ماسه های کویری Unified School District پدر و مادر می خواهید کامل دوباره باز به مدارس این سقوط

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:23 PM EDT Jun 24, 2020شنهای صحرا Unified School District برن

توسط NEWSOULS در 4 تیر 1399

شنهای صحرا Unified School District برنامه ریزی شده است برای شروع 2020-21 سال تحصیلی در اوت. 19 اما در هفته های آینده نیروی کار را تعیین منطقه آموزش و پرورش, برنامه ریزی برای سال آینده است.

این DSUSD مدرسه هیات عصر روز سه شنبه برای بحث در مورد این موضوع همراه با بودجه منطقه در سال. این $487 میلیون دلار بودجه تصویب شد منطقه توسط یک 5-0 رای گیری خواهد شد و در حال حاضر رفتن به کنار رودخانه شهرستان از آموزش و پرورش برای تایید بیشتر.

بودجه پیشنهاد شده توسط Jordan آکینو دستیار سرپرست برای کسب و کار, خدمات, تماس نیست برای کاهش کارکنان برای 2020-21 با وجود رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ممکن است تجدید نظر که بر دولت آموزش و پرورش بودجه و چقدر پول شنهای صحرا متحد ممکن است دریافت خواهید کرد در سال تحصیلی آینده.

Newsom ممکن است تجدید نظر در اولویت $4.4 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای رسیدگی به یادگیری از دست دادن سهام و مسائل مربوط به تشدید COVID-19 تعطیلی مدارس در بهار. پول است که به منظور استفاده توسط مناطق برای اجرای برنامه هایی که آدرس سهام شکاف که گسترده تر در طول تعطیلی مدارس.

"حتی اگر ممکن است تجدید نظر شد واقعا رفتن به اثر منطقه ندارد قصد ورزش در تابستان اخراج یا هر چیزی شبیه به آن" آکینو گفت که پرسنل خواهد شد نمی شود.

اگر وجود دارد به عنوان یک کمبود در بودجه آکینو گفت که تنها بر منطقه دیگر هزینه های چنین به عنوان جایگزین موجود اتوبوس مدرسه و یا ترک موقعیت های خالی در منطقه پر نشده.

بیشتر: فرماندار کالیفرنیا قانونگذاران معتقدند نحوه بستن کسری

بیشتر: به عنوان درآمد شاقول میلیاردها برش از کالیفرنیا بودجه

بیشتر: فرماندار کالیفرنیا قانونگذاران معتقدند نحوه بستن کسری

"این همه در مورد یک عمل دستکاری من فکر می کنم با دولت و دولت فدرال سعی کنید برای دیدن اگر ما بودجه گفت: عضو هیئت مدیره وندی جاناتان.

بودجه نیز مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد تغییرات لازم به طوری که مدارس در حال آماده بازگشایی در پاییز و کمک به حمایت از پدر و مادر توانایی به کار می کنند.

آن دسته از مسائل مهم برای بسیاری از والدین از منطقه 25,3392 دانش آموزان است. ده ها تن از والدین نوشت: پیام به DSUSD هیئت مدیره در امید مؤثر در منطقه و بازگشت به مدرسه روند.

اکثر پدر و مادر در منطقه یک نظرسنجی در بر داشت ترجیح می دهند که فرزندان خود را به مدرسه بازگشت به عنوان برنامه ریزی شده با سلامت عمومی محدودیت. بررسی گرفته شده در طول هفته اول ماه ژوئن نشان داد که 58 درصد از والدین در این منطقه ترجیح می دهند سنتی فرد در محیط یادگیری با وجود انجام همه گیر.

حدود 21 درصد گفت: آنها ترجیح می دهند یک هیبرید تجربه یادگیری در فرد و در خانه یادگیری و حدود 16 درصد گفت: آنها ترجیح می دهند تمام وقت و آموزش از راه دور و یا مطالعه مستقل گزینه است.

حدود یک سوم گفت: آنها می خواهم تایید بازگشت کامل به فرد در یادگیری با بهداشت عمومی اقدامات صورت گرفته از جمله لزوم پوشش صورت و اجتماعی فاصله.

"اگر من مایل به خطر دو روز در یک مدل ترکیبی چرا پنج روز پرسید:" آتنا مارتینز در یک ایمیل به هیئت مدیره که به پیشنهاد اعضای آن در نظر ترکیبی اندازه گیری است که به پدر و مادر انتخاب هر کدام از فرستادن کودکان خود را به کلاس های درس و یا در ادامه به نگه داشتن آنها را در خانه.

"بچه های من خواهد بود در مهد کودک مانند دیگر کار والدین کودکان و نوجوانان اما در مهدکودک آنها نمی تواند یادگیری" اضافه شده مارتینز که به توصیف خودش را به عنوان یک آموزش متوسطه معلم انگلیسی در دره که دارای دو مدرسه ابتدایی سن پسران که حضور در مدرسه در این منطقه است. "آنها خواهد شد در حال سقوط است."

مارتینز معتقد است تنها نیمی از این منطقه را از والدین می خواهند فرزندان خود را به بازگشت به مدرسه و یادگیری است. به عنوان یک نتیجه کلاس ها نمی تواند خیلی کامل و وجود خواهد داشت اتاق عمل اجتماعی فاصله. پدر و مادر ترجیح می دهند که آموزش از راه دور خواهد بود قادر به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه, او گفت:.

در یکی دیگر از پیام پدر و مادر لیندسی اسکات گفت: هیئت مدیره "فرزندان ما تجربه کرده اند به اندازه کافی; جدایی از همسالان خود و انزوا در خانه های خود ... از دست رفته لحظات ارشد ... در حالی که این منطقه باید نگه ایمنی دانش آموزان در بالاترین اولویت پدر و مادر نگه تصمیم ما برای فرزندان خود.

"اگر پدر و مادر می خواهم به نگه داشتن فرزند خود را در خانه پیاده سازی livestream کلاس و یا اجازه می دهد تا معلمان که راحت هستند و بازگشت به کلاس های درس به انجام آموزش از راه دور در خانه برای کودکان," او نوشت.

بسیاری از پیشنهادات از پدر و مادر خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل به یک بیابان, شن و ماسه واحد نیروی کار — ساخته شده در معلمان و کارکنان منطقه — که در حال کار برای ایجاد یک مدرسه دوباره شروع طرح که ارائه خواهد شد به هیئت مدیره در اوایل ماه جولای.

اندرو جان یک خبرنگار برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن