Lovecraft کشور آخرین تریلر به طور غیر منتظره به موقع — و حتی بیشتر وحشتناک

زمانی که اولین تریلر Lovecraft کشور, Jordan Peele و میشا سبز آینده سری HBO کاهش یافته است در ماه مه آن teemed

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

زمانی که اولین تریلر Lovecraft کشور, Jordan Peele و میشا سبز آینده سری HBO کاهش یافته است در ماه مه آن teemed با مافوق طبیعی می ترساند. آن را نیز به شدت در اشاره تم سیاه و هویت و نژاد پرستی است که برنده یک فرقه زیر و تحسین منتقدان برای 2016 ترسناک رمان که در آن نشان می دهد بر اساس است.

اما اگر اولین تریلر بالا بود در هیولا و ضمنی نژادی تمثیل جدیدترین تیزر اما نوار دور حکمی هیولا در حمایت از تمرکز بر روی یک مقدار بیشتر آشنا منبع ترس: خشونت پلیس. به عنوان قهرمان ما یک جوان سیاه نام Atticus (Jonathan رشته) جستجو برای پدرش (Michael K. Williams) از طریق وهم آور Lovecraftian جنگل از 1950s جدید انگلستان او را دنبال نژادپرستانه پلیس که مصمم به تهدید و ارعاب او را — و شاید بسیار بدتر است.

ما یک نگاه دقیق تر در Atticus در سرتاسر کشور سفر خود را برای پیدا کردن پدر و غول پیکر عمارت بلندی در قلب خود جستجو کنید. تیزر نیز نشان می دهد او را مجبور به وحشتناک درگیری با پلیس در هر پا از سفر در چه تقریبا احساس می کند مانند یک معکوس کتاب سبز.

Lovecraft کشور نیست دقیقا معمولی هیولا سری.
حسن نیت ارائه میدهد از HBO

Peele و سبز سری همکاری سازندگان و showrunners هر دو می خواهم به بازی با وحشت به عنوان یک استعاره برای نژاد پرستی و دیگر مسائل اجتماعی. اما در پی در سراسر کشور تظاهرات قتل جورج فلوید, این تیزر را تمرکز بر روی اللفظی ترور نژادپرستی نمی تواند مناسب تر و یا به موقع — و یا رک و پوست کنده نگران کننده است.

در این تریلر نکات برجسته یکی از ترسناک ترین لحظات در این کتاب که شامل یک غروب شهر یک شهر که در آن سیاه و سفید زندگی شهروندان در Jim Crow امریکا شد و در ضمنی خطر پس از خورشید رفت. زمانی که Atticus متوقف می شود ، توسط یک افسر پلیس محلی در یکی از این شهر افسر به او می دهد فقط چند دقیقه به رانندگی در سراسر شهرستان به مرز, به دنبال او را با مطلق خشونت قصد کل راه.

به عنوان یک کار ترسناک, داستان, Lovecraft کشور است که آشکارا در مورد بازپس افسانه ای 20 قرن نویسنده H. P. Lovecraft شدید سفید supremacist و ننگین نژادپرستانه که معشوق عجیب و غریب داستان اغلب شامل appallingly آشکار استعاره برای ترس خود را از دیگر نژادها و لغو تبعیض نژادی مشخص. در Lovecraftian, ترسناک, هیولا همیشه اخرتی اما آنها هیولا چرا که آنها نشان دهنده و منعکس کننده تنوع انسانی — اساسا چه Lovecraft می بیند به عنوان لکه دار کردن غیر سفید خون به آرامی فساد امریکا است.

در کتاب Lovecraft کشورنویسنده مت Ruff مکان نوع ادراک شخصیت های سیاه در مرکز Lovecraftian روایت است. وهم آور Lovecraftian وحشت ناشی از هر گونه ترس از سیاهی اما از نژادپرستی نظاممند آنها دائما مواجه با عنوان سیاه و سفید آمریکایی است. پس از آن مهم است که تقریبا هیچ چیز در واقع مافوق طبیعی اتفاق می افتد در این آخرین تریلر برای سری. تقریبا هیچ چیز فوقالعاده نیاز به اتفاق می افتد برای وحشت به فراگیر و واقعی است.

و هنگامی که هیولا را مختصر ظاهر آنها تقریبا بیشتر نگران کننده به عنوان یک نتیجه. خود را مطلق superfluousness برجسته چقدر ترسناک Lovecraft کشور در حال حاضر است: در یک نقطه در تریلر یک گروه از مسافران است hemmed توسط پلیس در همه طرف مجبور به زانو زدن با دست خود ، این خونتان خام است.

به برجسته سازي از Lovecraft کشور's نژادپرستانه پلیس در اینجا این است که مقابله. شاید نیز انعکاس چگونه به طور غیر منتظره لازم Lovecraft کشور ممکن است احساس کنید که آن را برای اولین بار در ماه اوت به عنوان یک تصویر از دوران گذشته است که ناگهان بافندگی نزدیک تر از همیشه است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب