شهردار لوس آنجلس Garcetti اعلام پایان حکومت

آسوشیتد پرس منتشر شده 2:39 PM EDT Jun 4, 2020گسترده مسالمت آمیز انجام در سراسر کالیفرنیا در تظاهرات در اعتراض

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

گسترده مسالمت آمیز انجام در سراسر کالیفرنیا در تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید آورده پایان دادن به حکومت در لس آنجلس و دیگر روز شنبه در حالی که شهرهای دیگر نگهداری می شود محدودیت در جای خود به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر غارت و خشونت است.

در اعلام پایان دادن به لس آنجلس حکومت نظامی شهردار اریک Garcetti گفت که "Angelenos در حال صف آرایی در سراسر قدرتمند و مسالمت آمیز تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی"

"ما متعهد به حفاظت از حق همه مردم را به صدای خود را شنیده و حصول اطمینان از ایمنی از معترضان و کسب و کار و ساکنان خانواده و در کل جامعه ما," Garcetti در بیانیه ای گفت.

زودتر Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت: مقررات منع رفت و آمد دیگر نمی خواهد اجرا در شهرستان ها و مناطق که در آن معاونان او گشت اما جوامع در شهرستان هنوز هم می تواند خود را حکومت نظامی تصمیم گیری.

شهرهای سان فرانسیسکو و سن خوزه نیز خود را برداشته حکومت. اوکلند و ساکرامنتو مقامات گفت که آنها برنامه ریزی برای حفظ حکومت در محل.

مقامات در سراسر کشور را اعلام کرد اتهامات جنایی در برابر بیش از 100 نفر متهم به غارت و خشونت است. پلیس در منطقه خلیج سان فرانسیسکو گفت: شکستن مشکوک کشته شد و هنگامی که ماموران اشتباه چکش خود را برای یک تفنگ.

عکسبرداری از 22 ساله شان Monterrosa در شهرستان وللجو در روز سه شنبه شد و تنها تایید کالیفرنیا مرگ در دست اجرای قانون روزهای بعد از تظاهرات گسترده همراه در زمان با حمله پلیس و غارت فروشگاه ها.

پلیس را متهم به دزدی در گروه های سازمان یافته از جنایتکاران و تاکید کرد که معترضان مسئول نیست.

در روز چهارشنبه وجود دارد چند نشانه هایی از خشونت به عنوان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ادامه داد: برای یک روز هشتم. حدود 10,000 نفر در سان فرانسیسکو در حالی که هزاران نفر دیگر رفتند در پا و در اتومبیل برای تلفن های موبایل. ساکرامنتو و شهرهای کوچکتر نیز تا به حال تظاهرات است.

سرباز گارد ملی درخواست شده توسط Diego سان Diego County sheriff نورد به شهر La Mesa, که در آن صلح آخر هفته در اعتراض به خشونت و تخریب است. اعضای گارد گرفت تا پست در این شهر اداره پلیس و سایت های دیگر. کلانتر گفت: نیروهای امن خواهد شد زیرساخت های حیاتی.

در مرکز شهر لس آنجلس ده ها تن از مردم نشستم و منتظر بود دستگیر و به عنوان یک عمل نافرمانی مدنی بیش از یک ساعت پس از حکومت نظامی.

ستاره NBA Steph کاری و کلی تامپسون راهپیمایی با معترضان در اوکلند که در آن برخی از تظاهرکنندگان دراز نزدیک به نه ساعت به نمایندگی از مقدار زمان یک افسر پلیس فشرده زانو به Floyd گردن در حالی که او التماس کرد برای هوا.

لس آنجلس اعلام کرد که تا به حال شارژ 61 نفر با جرایم از قبلی شب بیشتر غارت. Sacramento County, که دیدم حداقل 10 میلیون دلار خسارت به اموال در زمینه اتهامات 43 نفر است.

اورنج کانتی آورده جنایت موارد در برابر دو مرد متهم یکی از تلاش برای سرقت یک ماشین پلیس و دیگری از حمله یک افسر با پرتاب سنگ و بطری در طول تظاهرات.

منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان وللجو شده است یک استثنای قابل توجهی به سایر شهرستانها بیشتر صلح آمیز است.

روز چهارشنبه رئیس پلیس Shawny ویلیامز منتشر شد جزییات تیراندازی پلیس که به کشته شدن Monterrosa.

فرمانده گفت: ماموران در پاسخ به تماس های از غارت در Walgreens حدود ساعت 1 صبح روز شنبه مواجه حدود ده نفر در پارکینگ. یکی از مظنون ماشین منفجر و به یک وسیله نقلیه پلیس.

افسران خال خال Monterrosa در نزدیکی ساختمان با آنچه در ظاهر به یک تفنگ را در خود تسمه. یک افسر آتش گشودند از طریق شیشه جلو اتومبیل از یک ماشین پلیس هدف قرار دادن Monterrosa. ویلیامز گفت: مشکوک به تفنگ تبدیل به یک چکش.

جان Burris یک وکیل برای Monterrosa خانواده گفت: قربانی "به ضرب گلوله کشته شد چند بار در حالی که او بر روی زانو خود را و به نظر می رسد به تلاش برای تسلیم شدن است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب