محلی گل فروشی ها و رستوران ها کار می کنند در برابر کمبود برای روز مادر

برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:56 PM EDT مه 6 2020فکر کردن از مادر در روز مادر معمولا همر

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

فکر کردن از مادر در روز مادر معمولا همراه با گل و یک شام خوب و یا یک هدیه متفکرانه. در میان coronavirus این همه هنوز هم گزینه های وجود دارد اما عرضه چالش های برخی از کسب و کارهای محلی در این سال.

گل طبقه بندی شده اند به عنوان یک کسب و کار ضروری در دفتر فرماندار به عنوان بخشی از کشاورزی زنجیره ای و مجاز به ارائه منظقه وانت و تماس تحویل, اما آنها همچنین برخورد با عرضه جهانی موضوع و آگاه ساختن مشتریان که ترتیبات ممکن است شامل تعویض.

اردن سالن عضو هال خانواده که صاحب پالم اسپرینگز گلفروش گفت: عمده فروشان جهانی باید زنجیره تامین به تمام قاره و آن را تحت تاثیر قرار, اما آنها توانسته اند به منظور آنچه که آنها نیاز به آن را از طریق روز مادر.

"توانایی ما برای سفارش گل به طور معمول تبدیل شده است در دسترس نیست و یا کند اما ما در کسب و کار برای مدت طولانی و زیادی عرضه منبع است که ما توانسته ایم به قطعه با هم چیزی است که ما نیاز به" سالن گفت. "اگر ما را از طریق یکی از استاندارد فروشان, آنها ممکن است همه چیز را ندارد. آن را به تحت تاثیر قرار تمام مغازه های گل به خصوص آنهایی کوچکتر که ممکن است همان نوع از کسب و کار و درآمد ندارد و همان منابع است."

سالن اضافه شده است که حوادث مانند ال نینو یک موسمی یا اوایل تابستان باران می تواند باعث تامین وقفه اما هیچ چیز به این بزرگی اتفاق افتاده است قبل از وادار کردن برخی از گل به جای این کمبود با حذف سفارشات سفارشی ساخته شده.

"ما دیده ایم برخی از مغازه های بزرگ انجام می دهند این 75 دلار به قیمت $200 امتیاز و به آنها گفت:" ما آن را به هر چیزی که ما می خواهیم.' مشتری نیست و باید یک انتخاب در آنچه که آنها در حال گرفتن و آن را بر اساس زنجیره تامین" هال گفت.

شارون Weinstein از رانچو مایراج گلفروش گفت: این وضعیت بهبود یافته برای کسب و کار خود نیاز به بیش از چند هفته گذشته.

"این کمی دشوار است برای گرفتن برخی از گل های گرمسیری است که ما از کاستاریکا و کلمبیا. آن را بدست بهتر است اما وجود دارد (هنوز) برخی از محدودیت ها بیشتر در مناطق گرمسیری گل" Weinstein گفت.

هر دو پالم اسپرینگز گل و رانچو مایراج گلفروش خواهد ساخت تماس تحویل برای روز مادر و روز تعطیل شده است شلوغ برای هر دو آنها را در مقایسه با سال های اخیر است.

"من فکر می کنم پیش بینی است زیرا مردم نیست و در مورد سفر و بازدید از یکدیگر و امید این است که چون مردم در خانه های خود هستند آنها به دنبال جایگزین به جای یک دیدار بیرون رفتن برای غذا خوردن و که در آن یک هدیه مانند گل در آمده" هال گفت.

رستوران های محلی فروش وعده های غذایی آخر این هفته برای روز مادر نیز با چالش های.

هر دو LG Steakhouse مکان در پالم اسپرینگز و لا کوئینتا در حال بازگشایی برای carryout. مدیر دانیل فلپس گفت: آنها برنامه ریزی می شود در روز یکشنبه باز هستند و هنوز هم قرار دادن با هم یک روز مادر ویژه و اضافه کرد: "ما کمی دیر اما ما نیز کمی دیر تحویل به بازی به عنوان به خوبی."

رستوران ارائه خواهد شد گزینه های پخته شده و به دنبال ارائه خام گزینه های مشتریان می توانند کوره و یا داد و بیداد, در خانه, اما به دنبال رسیدن به عرضه کافی برای حفظ تقاضا پس از شیوع کروناویروس بسته چند آمریکایی بسته بندی گوشت می آمد امکانات در هفته های اخیر.

"عرضه نخست گوشت گاو است پرشیب زیرا نخست گوشت گاو می رود به رستوران ها و پایان بالا فروشگاه های مواد غذایی, به عنوان مخالف به فست فود زنجیره ای از جهان پس از عرضه و تقاضا برای نخست گوشت شده است ضربه سخت" فلپس گفت. "ما به دنبال در 20%-25% از آنچه ما به منظور نشان دادن. توزیع کنندگان به دنبال صدها مورد و گرفتن کمتر از 100 برای دیدار یک شنبه تحویل."

LG دارای روابط با سایر توزیع کنندگان, اما فلپس گفت: از آن باقی مانده است بیشتر از یک چالش از بازگشت در ماه فوریه است. قیمت گوشت نیز بالا رفته در نامشخص اقتصاد است.

"به عنوان نخست استیک رستوران ما قیمت بالاتر به هر حال ما در حال بررسی راه هایی را به ما قیمت پایین در طول این زمان به خودمان باز به خانواده مصرف کننده" فلپس گفت. "این قطعا یک مبارزه است و ما وارد این با داشتن قیمت پایین تر منو و موجودی و قیمت گذاری آن را دشوار می سازد."

سه نفر در پالم اسپرینگز است که با ارائه یک انتخاب مارسالا مرغ, دنده نخست یا قارچ وحشی لینگوینی که شامل سالاد و سه نفر یکجور دوربین عکاسی برای روز مادر. صاحب تونی Marchese گفت: این رستوران به دریافت سفارشات اما معمولا شلوغ در طول روز مادر.

"ما در حال گرفتن یک پاسخ خوب است اما هیچ چیز مانند آن روز مادر. ما معمولا در خدمت بیش از 500 نفر" Marchese گفت.

Marchese گفت که دنده نخست ویژه رستوران ارائه می دهد محبوب در طول سال و از آن خواهد صدمه دیده است کسب و کار خود را اگر آن را در منو است. او 150 سفارشات برای غذای اصلی در این آخر هفته.

"کسانی که (دنده نخست ویژه) شده اند واقعا موفق برای من" Marchese گفت. "امروز اولین بار بود که من شنیده ام ممکن است وجود دارد یک مسئله اما (فروشنده) مطمئن باشید من آن را در حال آمدن است."

اما با وجود کمبود اقلام خاص هال گفت که مشتریان شده اند "واقعا درک" هنگامی که آن را به جهانی از وضعیت کسب و کار.

"مشتریان ما صحبت کردیم به ما تا به حال به بسیاری از تاریخ تغییرات در تحویل به ما در کاهش کارکنان بر اساس (اجتماعی فاصله) قوانین" هال گفت. "هر کس به درک در حالی که در گذشته ما تا به حال مشتریان پس از تماس ما ارسال تصاویر از آنچه خود ترتیب به نظر می رسد مانند قبل از آنها ممکن است تماس بگیرید و می گویند:" این گل نارنجی و زرد نیست.' ما در حال گرفتن هر یک از آن. من فکر می کنم مردم خوشحال هستند ما باز و انجام بهترین های ما."

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن