نتایج زنده برای جولای 14 مقدماتی

رای دهندگان در ایالت مین, آلاباما و تگزاس در حال رفتن به پای صندوق های رای در روز سه شنبه برای انتخاب نامزد در

توسط NEWSOULS در 24 تیر 1399

رای دهندگان در ایالت مین, آلاباما و تگزاس در حال رفتن به پای صندوق های رای در روز سه شنبه برای انتخاب نامزد در چند کلید ما سنا و مجلس نژادها.

رقابتی ترین مسابقه از دسته شکل دادن به آلاباما جمهوریخواه انتخابات که در آن مشخص خواهد شد که آیا سابق بهداشت ، جف جلسات (همچنین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سارنوالی) را حتی انتخابات عمومی نبرد برای صندلی قدیمی خود را.

یک بار دیده می شود به عنوان مورد علاقه در جمهوریخواه اولیه جلسات در حال حاضر رقابتی چلنجر در سابق و مربی فوتبال کالج تامی Tuberville. جلسات ممکن است یک عضو اصلی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما او سقوط کرد با رئیس جمهور — که به جای داده Tuberville خود را تایید. برنده امروز توافق اولیه در نهایت چهره بهداشت ، Doug Jones (D) متوسط دموکرات در-قرمز دولت است که برای یک نبرد سخت به حفظ صندلی خود را.

بسیار دورتر از شمال مین دموکرات سنا اولیه اتفاق می افتد در روز سه شنبه. سه نامزد — مین مجلس سارا گیدئون, فعال, بتسی, شیرین و وکیل Bre کیدمن — در حال رقابت برای دیدن که می خواهد نامزد به رفتن در برابر دیرین بهداشت ، سوزان کالینز (R). گیدئون است که به طور گسترده ای انتظار می رود به غالب; این مسابقه دارای ظاهرا اجرا شده است مانند انتخابات عمومی بین کالینز و گیدئون برای سال در حال حاضر. رای دهندگان در ایالت های روستایی و شمالی دومین کنگره منطقه را نیز انتخاب یک نامزد جمهوری خواه به صورت خاموش در برابر دموکرات در کنگره Jared طلایی متوسط اول-اصطلاح قانونگذار.

و در تگزاس وجود دارد بیشتر رقابتی سنا و مجلس شرکت کنند ، سنا اولیه رواناب بین نیروی هوایی جانباز نامزد MJ Hegar و دولت از سوی دیگر ، رویس غرب بدست رقابتی در ماه های اخیر. Hegar ممکن است یک مزیت مالی و حمایت از سناتوری دموکرات کمیته کمپین اما غرب به دریافت حمایت و کمک از کنگره سیاه حزبی تایید شده و تایید شده از هوستون کرونیکل. برنده خواهد شد به صورت جمهوریخواه ایالت John Cornyn در یک مسابقه است که خواهد شد در یک نبرد دشوار برای دموکرات ها به تلنگر.

Vox پوشش نتایج زنده با همکاران ما در تصمیم میز HQ.

مسابقه بین دادستان کل سابق جف جلسات و سابق Auburn و فناوری تگزاس مربی تیم فوتبال تامی Tuberville دارای حفره دار دو ملتهب متحدان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر یکدیگر است. جلسات یک عضو دولت اما سابق Auburn مربی تیم فوتبال Tuberville که به دست آورده به مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید. برنده این انتخابات را دموکراتیک بهداشت ، Doug Jones شد که اولین حزب دموکرات برای پیروزی در سنا صندلی در دولت از سال 1992 زمانی که او را شکست داد Roy Moore, که متهم شده است که کودک آزاری در یک سال 2017 ویژه انتخابات. در یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به آسانی در سال 2016 جونز اعتقاد بر این است که آسیب پذیر ترین دموکراتیک وقت این چرخه.

شمارش آرا در 7 pm ET; آلاباما مقامات دولتی هستند پیش بینی حجم بالایی از رای غیابی در این انتخابات با بیش از 40 ، 000 برگه درخواست شده است. فرد در حوزه های رأی گیری در دولت نیز باز است.

آلاباما جمهوریخواه انتخابات

کالینز در حال اجرا است unopposed در جمهوریخواه اولیه در روز سه شنبه. در ضمن مین مجلس سارا Gideon است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده حزب سوسیالیست دموکراتیک مسابقه. گیدئون دو رقبا در حال اجرا به سمت چپ فعال و 2018 فرمانداری نامزد بتسی شیرین و وکیل Bre کیدمن که برای اولین بار آشکارا غیر دودویی فرد برای انتخابات مجلس سنا. هر دو شیرین و کیدمن حمایت از سیاست های مترقی مانند مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است. گیدئون پشتیبانی از یک گزینه و ابراز پشتیبانی برای پاک کردن زیرساخت های برنامه ریزی و سرمایه گذاری در انرژیهای تجدید پذیر.

در مین دومین کنگره منطقه خواهان آدرین بنت اریک Brakey و دیل صنایع دستی در حال رقابت برای شانس برای سرنگون تشکر. Jared طلایی (D). صنایع دستی سابق دولت نماینده بنت قبلا به عنوان سابق رژیم صهیونیستی. پل LePage مطبوعاتی وزیر Brakey سابق ایالت مین سناتور با یک آزادیخواه ناب. هر سه نامزد را در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن. این خانه در منطقه دیده می شود به عنوان نسبتا محافظه کار و رقابتی و طلایی حمالت نزدیک به وسط; او تنها عضو از خانه به تقسیم رای خود را در استیضاح رای در برابر رئیس جمهور تهمت, رای گیری برای اولین مقاله از استیضاح اما در مقابل دوم.

نظر سنجی در 8 pm ET; مین مقامات دولتی نیز انتظار حجم بالایی از رای غایب با بیش از 100,000 درخواست شده است. فرد در نظرسنجی ها نیز باز است. مین همچنین دارای یک سیستم رتبه-انتخاب رای گیری که می تواند پا زدن به اثر اگر نامزد می رسد 50 درصد آستانه مورد نیاز را به نفع خود.

مین سنا دموکراتیک اولیه

مین دومین کنگره منطقه جمهوریخواه اولیه

در تگزاس دموکراتیک سنا رواناب در این روز سه شنبه نیروی هوایی جانباز محمدجواد Hegar و دولت از سوی دیگر ، رویس غرب را مربع برای این شانس را به صورت وقت John Cornyn در ماه نوامبر. با حمایت از DSCC و حدود 1.6 میلیون دلار در بانک, Hegar مزیت -- اما آن را هنوز هم یک مسابقه رقابتی.

نیز وجود دارد جمهوریخواه خانه runoffs در دو منطقه: تگزاس 13 و 22 کنگره مناطق. در TX-22 کلانتر Troy Nehls و عربستان فعال Kathaleen دیوار در حال رقابت برای نامزدی در این صندلی که دموکرات ها را به عنوان یک پتانسیل انتخاب کنید تا با وقت Rep. پیت اولسون (R) گذاشت. برنده خواهد شد و در صورت دموکراتیک نامزد روپیه پرستون Kulkarni در ماه نوامبر. Kulkarni دوم-زمان مهاجرت در این منطقه که دارای یک شات در برد.

و در TX-13 سابق کاخ سفید, دکتر, Ronny جکسون, چهره خاموش در برابر لابی جاش Winegarner در روز سه شنبه. این رقابتی رواناب برای منطقه ایران نامزد به احتمال زیاد تصمیم می گیرید که بعد از برگزاری این منطقه صندلی در خانه. منطقه است خانه را به Rep. مک Thornberry رتبه بندی و عضو ارشد کمیته نیروهای مسلح مجلس است که بازنشستگی پس از یک ربع قرن در کنگره است.

نظر سنجی در 8 pm ET; تگزاس گسترش غایب رای گیری برای دسترسی به رای دهندگان بیش از 65 اما دادگاه حکم دولت را ندارد به استراحت نیاز برای تمام رای دهندگان بدون در نظر گرفتن سن خود را. فرد در حوزه های رأی گیری در دولت نیز باز خواهد شد.

تگزاس در سنای دموکرات رواناب

تگزاس خانه جمهوریخواه runoffstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن