3 کلید مسابقه به تماشای در اورگان رأی-با-ایمیل اولیه

اورگن است و پیش رفتن با آن معمول رای-با-ایمیل اصلی سهشنبه و هر چند ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه تمام شده است ام

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

اورگن است و پیش رفتن با آن معمول رای-با-ایمیل اصلی سهشنبه و هر چند ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه تمام شده است اما حل و فصل سه ویژه مسابقات برای ما کرسی مجلس را کشیده ملی توجه و صرف هزینه است.

Headlining انتخاباتی تخته سنگ است 11-مسابقه راه به جای گذاشت جمهوریخواه در کنگره گرگ والدن در دولت دوم کنگره منطقه و نزدیک تر از حد انتظار اولیه چالش در برابر دموکرات در کنگره Kurt شریدر در پنجم.

همه ثبت نام رای دهندگان در دولت دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری دو تا سه هفته جلوتر از اولیه که آنها پس از آن می توانید با پر کردن و پست کردن به عقب و یا رها کردن در یکی از ایالت های رای رها کردن محل قبل از 8 pm به وقت محلی روز سه شنبه.

از شنبه فقط بیش از 30 درصد از رای دهندگان ثبت نام کرده بود بازگشت و برگه های رای با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزیر امور خارجه, دفتر, مشکلات ناسازگار بودن در کمتر از مشارکت مردم در همان نقطه در سال 2016 اولیه.

مجلس نمایندگان ایالات متحده مقدماتی نه تنها نژادها بزرگ در دولت به ارزش نگه داشتن چشم در; نشسته پورتلند شهردار تد ویلر چهره خاموش در برابر 17 — بله 17 — رقبا شنبه. این شهر نیز رای در یک مجموعه ای از جدید درآمد و مالیات کسب و کار است که تخمین زده می شود به منظور بالا بردن $2.5 میلیارد دلار بیش از یک دهه برای مبارزه با بی خانمانی.

علاوه بر مسابقه به جای والدن و شریدر اصلی نبرد Vox زیر ساحلی چهارمین مسابقه منطقه یک صندلی در حال حاضر برگزار شده توسط دموکرات در کنگره پیتر DeFazio است که تلقی بالا دلاری هدف سال 2020 است. Vox پوشش نتایج زنده, در همکاری با دوستان ما در تصمیم میز.

با باز کردن صندلی با تشکر از والدن آینده بازنشستگی از خانه جمهوریخواه اولیه در اورگان دوم منطقه را پوشش می دهد که تا حد زیادی یک منطقه روستایی در جنوب شرقی بخشی از دولت تبدیل شده رایگان برای همه بیش از که می توانید ایجاد خود را به عنوان یک "true محافظه کار است."

مسابقه ویژگی های 11 نامزد در مجموع برای امن جمهوریخواه صندلی اما چهار نامزد را تاسیس خود را به عنوان علاقه مندی ها: دولت سابق تشکر. Knute Buehler سابق دولت Sens. صخره Bentz و جیسون اتکینسون و تاجر جیمی Crumpacker.

چند مهم محلی مسائل پدید آمده در مسابقه از جمله چه ربطی به این سدها در Klamath رودخانه و کلیدی مدیریت جنگل مسائل. یکی از حاشیه نامزد جف اسمیت گفت که او می خواهم برای لغو گونه های در معرض خطر عمل به منظور آزاد کردن عملیات جنگلداری در منطقه با توجه به OregonLive.

Buehler تا به حال به دفاع از خود از اتهامات عنوان شده است که او به اندازه کافی محافظه کار پس از اجرا متوسط بیش کمپین فرماندار آبی دولت دو سال پیش. سپس او را تشویق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی حمایت خود را از نامزدی برت Kavanaugh به دادگاه عالی ایالات متحده پس از اتهامات تجاوز جنسی پدید آمده است. او همچنین waffled سقط جنین در حقوق.

Bentz استعفا از مجلس سنا دولت برای اجرای کنگره تمام وقت. او در میان یک گروه از حزب جمهوریخواه دولت سناتور به راه رفتن قوه مقننه در سال گذشته به غرفه یک لایحه تغییر آب و هوا در نهایت فرار به کشورهای همسایه آیداهو برای جلوگیری از ایالت اورگان پلیس با توجه به usf football.

اتکینسون رئیس کبوتر مسیحی پخش از شبکه که "وجود دارد و برای اعلام اخبار خوب از عیسی مسیح از طریق تمام سیستم عامل های رسانه های" و ناموفق زد برای فرماندار در سال 2006.

Crumpacker کالا معامله گر گفت: OregonLive که او فکر کرد که وضعیت خود را به عنوان یک سیاسی تازه وارد خواهد درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در دوم منطقه. "مردم در حزب جمهوری خواه را در حال نا امید با سیاستمداران حرفه ای," او گفت:. "من هرگز اجرا برای دفتر عمومی و من حامی سرسخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن."

مسابقه کشیده شده است میلیون ها نفر در خارج صرف با ضد سقط جنین و گروه اورگان حق زندگی و PAC انداختن یک ترکیب $207,000 و ضد مالیاتی باشگاه برای رشد هزینه های $213,000 حمله Buehler با توجه به RollCall گزارش. اورگان حق زندگی تایید کرده است Crumpacker در مسابقه.

Buehler است با حمایت یک گروه بودجه در بخش های نایک بنیانگذاران فیل نایت به نام جمهوری خواه رهبری برای Oregon. این گروه صرف در مجموع $343,000 حمایت از Buehler و حمله به دیگر نامزدها در این مسابقه است.

مسابقه پنجم منطقه صندلی احساس آشنا به پیروان دموکراتیک سیاست بیش از چهار سال گذشته. میلواکی شهردار علامت گامبا یک مترقی که پشتیبانی از مدیکر-برای-همه چالش تر-تاسیس میانه خانه عضو Rep. Kurt شریدر در یک انرژی اولیه است.

شریدر است که یک عضو از لحاظ مالی محافظه کار سگ آبی ائتلاف های حزبی بیشتر میانه رو دموکرات ها که اغلب شلیک کردن بیشتر هزینه های بلند پروازانه قصد دارد در کنگره است. شریدر نیز اجرا می شود که سگ آبی را PAC.

شش ترم وقت دارای یک پول قابل توجهی مزیت بالا بردن بیش از 3 میلیون دلار در مقایسه با گامبا دلار 223,000 اما نیز تا به حال به آب و حملات خود را از لحاظ مالی مانده به رای گیری رکورد. شریدر به عنوان مثال یکی از فقط 14 دموکرات ها به رای در مقابل 3 تریلیون دموکراتیک coronavirus امداد در روز جمعه.

گامبا بدست تاییدیه از چندین محلی و ملی ترقی خواهان بود و دولت ایالت Shemia Fagan سابق شهرستان پرتلند کمیسر استیو Novick و نامزد سابق ریاست جمهوری ماریان ویلیامسون. اما شهردار نیز شطرنجی تاریخ خود را.

با توجه به ویلامت در هفته گامبا ارسال شده ضد vax مقاله در Facebook پس از یک محلی سرخک در سال 2015. "شما نیاز به قرار دادن برخی از زمان را به برخی از تحقیقات صادقانه و نه از بلع وضعیت موجود و ترساندن تاکتیک که بزرگ داروسازی غذاهای بیرون" گامبا گفت: در آن زمان در پاسخ به انتقاد به پست.

هر کس که برنده دموکراتیک اولیه (و شریدر به شدت مورد علاقه نامزد) است به احتمال زیاد برای رفتن به برنده شدن در این صندلی به عنوان منطقه است تاریخ "جامد دموکراتیک" توسط RollCall.

در اوایل فوریه ملی جمهوری خواه کنگره منتشر شده یک لیست از 55 هدف مسابقه برای تصرف کنترل از خانه این سقوط. در میان آنها بود اورگان چهارم منطقه نهفته است که در طول ساحل جنوبی از دولت است.

صندلی برگزار شده توسط حزب دموکرات پیتر DeFazio از سال 1987 است اما trended بیشتر محافظه کار در طول سال های اخیر. در سال 2016 تهمت از دست این منطقه کمتر از دو دهم درصد است.

خواه اولیه در این منطقه همچنین ویژگی های افراد مشهور, نامزد, افغانستان کهنه کار و سابق رقص با ستاره ها مجری Alek Skarlatos. در سال 2015 Skarlatos و دو نفر از دوستان خلع سلاح تروریستی در پاریس-محدود قطار قبل از رفتن به یک فیلم در مورد این حادثه. او از دست یک مسابقه برای Douglas County کمیسر در سال 2018 است.

Skarlatos تنظیم شده است به صورت خاموش در برابر نلسون Ijih یک افسر اطلاعاتی سابق آمریکا که در حال اجرا بر روی یک پلت فرم تماس به صورت اجباری محدودیت مدت برای قانونگذاران فدرال و استفاده بیشتر از فناوری blockchain توسط دولت است.

با توجه به RollCall, Skarlatos دارای قابل توجهی جمع آوری کمک های مردمی استفاده بیش از حریف خود را بالا بردن $490,000 با $109,000 در دست آوریل 29. رابینسون گزارش نمی جمع آوری به اندازه کافی به حکم پرونده یک FEC گزارش.

DeFazio عضو مترقی حزبی چهره یک رقیب در قالب سازمان جامعه دویل کنسرو, که با انتقاد از وقت برای گرفتن آن را آسان در مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنین گفت: 72 سال نماینده ممکن است بیش از حد قدیمی برای موقعیت.

"این مسابقه ای است که در مورد آینده ― ما منطقه از کشور و از حزب دموکراتیک" کنسرو گفت HuffPost. "و ما نیاز به رهبری است که مایل به ایستادگی در برابر فساد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de