'آخرین پاسخ' به دنبال گسترش postmortem COVID تست در مرگ غیر قابل توضیح

میشل اندروز کالیفرنیا Healthlineمنتشر شده 6:24 PM EDT مارس 19 سال 2020بررسی بدن مرده و کاوش برای علت مرگ است ک

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

بررسی بدن مرده و کاوش برای علت مرگ است که به ندرت دیده می شود به عنوان یک قهرمان و یا پر زرق و برق ، بلکه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس باز شدن همه چشم شده اند در کارگران پزشکی و بهداشت عمومی بیماری کارآگاهان مبارزه در خط مقدم ― و گاهی اوقات از دست دادن زندگی خود را به ارمغان بیاورد رمان coronavirus تحت کنترل است.

اما به عنوان جنگ صلیبی به آزمون برای coronavirus و ردیابی موارد ادامه دارد بازرسان پزشکی و خو یش بازی حیاتی — اگر اغلب گمنام ― نقش. این "آخرین پاسخ" به طور معمول به نام در به منظور بررسی و تعیین علت مرگ و میر است که غیر منتظره و یا غیر طبیعی از جمله مرگ و میر رخ می دهد که در خانه است.

در روزهای اولیه از شیوع کمبود آزمون اغلب مانع تلاش های خود را. در حال حاضر که تجهیزات به تدریج می شود بیشتر به طور گسترده ای در دسترس این حرفه ممکن است قادر به پر کردن پاسخ در مورد چگونه مردم را کشته و اگر این مرگ و میر مربوط به coronavirus.

این تغییرات اتفاق نمی افتد در یک بار و یا به صورت یکنواخت در سراسر کشور, کارشناسان پیش بینی می کنند. علاوه بر این افزایش در postmortem تست است که به احتمال زیاد برای قرار دادن خو یش و محققین پزشکی در وسط یک بحث گرم کردن در مورد تعداد واقعی از COVID-19 تلفات.

تعیین که چگونه بسیاری از مردم به این ویروس کشته شده است مداوم استخوان مشاجره. برخی از مدافعان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ اتهام که مرگ را تخمین می زند در حال متورم اغلب به دلیل آنها عبارتند از افرادی که تصور می کرده اند از این بیماری و نه تست شده برای آن است. دولت منتقدان شمارنده است که هرج و مرج اجرای آزمایش و درمان منجر به هزاران نیازی مرگ و میر است که نمایندگی رسمی مرگ و میر.

حتی در حال حاضر ماه پس از ظهور COVID-19 در ایالات متحده در دسترس بودن کیت تست و آزمایش مواد مانند سواب بینی باقی می ماند ناکافی در بسیاری از مکان ها. کارشناسان بهداشت عمومی معتقدند که گسترده مبتنی بر تست بسیار مهم برای مردم با خیال راحت از ظهور مستند و برای کسب و کار و نهادهای دیگر با خیال راحت به بازگشایی شده است.

"برخی از محلات در حال اولویت بندی تست افراد بیمار بیش از مردم مرده است و این احتمالا یک تصمیم خوب اگر آنها را محدود تست در دسترس," دکتر گفت: سالی ایکن های معاینات پزشکی برای Spokane County, واشنگتن, که همچنین رئیس جمهور از انجمن ملی از محققین پزشکی.

به عنوان در دسترس را افزایش می دهد اما پله تا مرگ COVID-19 تست می تواند کشف سرنخ های مهم در مورد گسترش ویروس کارشناسان می گویند.

در طول همه گیر بسیاری از افراد بیمار باید در خانه ماند و مرگ او وجود دارد و نه به دنبال کمک در بيمارستان ضعف با کروناویروس بیماران.

در ماه آوریل در شهر نیویورک به عنوان مثال یک گزارش 200 ساکنان درگذشت در خانه هر روز در مقایسه با 20 جمله مرگ و میر قبل از همه گیر یک سخنگوی این شهر معاینات پزشکی گفت WNYC محلی عمومی ایستگاه های رادیویی.

آزمون نمی شد ممکن است در بسیاری از این موارد. اما با تست های بیشتر این موارد در حال حاضر گرفتن توجه.

"بسیاری از آنهایی را که ما تست هستند افرادی که می میرند در خانه گفت: Gary وات پزشکی قانونی در Richland County South Carolina که رئيس جمهور از انجمن بین المللی خو یش و بازرسان پزشکی.

اگر خانواده یا دوستان می گویند که کسی تا به حال نشانه های سازگار با COVID-19, دفتر پزشکی قانونی به طور معمول انجام یک بینی گرد و خاک برای آزمایش ویروس, او گفت:. اگر این تست مثبت است و می تواند به تعیین علت مرگ بدون کالبد شکافی یک را به طور کلی انجام نمی شود.

خو یش و بازرسان پزشکی مسئولیت مشابه اما پیشینه خود اغلب متفاوت است. خو یش معمولا مقامات منتخب که ممکن است یا ممکن است یک مدرک پزشکی. بازرسان پزشکی به طور معمول پزشکان و ممکن است یک تخصص در پزشکی قانونی پاتولوژی.

مانند وات دکتر کنت Harshbarger به پزشکی قانونی برای Montgomery County, Ohio که شامل شهر دیتون گفت دفتر او در حال حاضر به اندازه کافی آزمایش برای تعیین اگر COVID-19 درگیر شد در گمان مرگ و میر بر خلاف طول همه گیر را در اوایل روز است.

با بیشتر postmortem, تست "شما می توانید انجام دهید بهتر است تماس, ردیابی," او گفت:.

چند بازرسان پزشکی و خو یش در حال حاضر پله تا تست به طور قابل توجهی انجام آزمون در تمام بدن است که در آورده گفت: ایکن.

"آنها تعجب در برخی از افرادی که مثبت" از جمله خودکشی و تصادفات, او گفت:.

یکی از دلایل افزایش تست است برای حفاظت از کارکنان که در حال دست زدن به بدن گفت: دکتر جودی Melinek یک آسیب شناس پزشکی قانونی در منطقه سان فرانسیسکو و مدیر عامل شرکت PathologyExpert.

اگر بدن در سردخانه مثبت است برای COVID-19 "شما می خواهید برای جلوگیری از انجام کالبد شکافی مگر اینکه مطلقا لازم است" Melinek گفت: به دلیل خطر در معرض تبدیل شدن به ویروس از طریق aerosolized ذرات یا خون. به علاوه او با اشاره به ایمنی و بهداشت شغلی دولت توصیه می کند در برابر انجام کالبد شکافی در COVID-19 مرگ و میر.

حتی اگر خو یش و بازرسان پزشکی انجام نمی دهد و گسترده بینی-گرد و خاک تست در به تازگی مرحوم, آنها می توانند با ارائه اطلاعات حیاتی به بعد در برخی از توجه داشته باشید.

این استاندارد عمل به گرفتن نمونه خون از بیماران که در حال ارسال به سردخانه و خو یش و بازرسان پزشکی به طور معمول نگه داشتن نمونه خون در دست تا یک سال. تست آن نمونه خون برای آنتی بادی به کروناویروس که نشان می دهد قبل از عفونت می تواند به کارشناسان بهداشت عمومی واضح تر حس از زمانی که ویروس وارد شده در ایالات متحده و میزان گسترش آن.

بیشتر: CalMatters تفسیر: در اینجا شش چیزهایی که مجلس می تواند انجام دهد برای احیای کالیفرنیا

بیشتر: اینها کالیفرنیا دستورالعمل های ایمنی برای کسب و کار مجاز به بازگشایی

بیشتر: به عنوان Newsom شل معیارهای رودخانه شهرستان می تواند در موقعیت مطلوب تر' به بازگشایی مقامات می گویند

آن را نمی خواهد شناسایی هر تشخیص عفونت از آنتی بادی را نشان نمی دهد تا زمانی که یک تا سه هفته بعد از عفونت رخ می دهد, با توجه به مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری. مردم ممکن است به مرگ قبل از آن. هنوز postmortem تست آنتی بادی می تواند با ارائه اطلاعات مفید ،

"اگر ما می تواند به شکل از زمانی که [ویروس] وارد ایالات متحده, ما می تواند به شکل بسیار بیشتری در مورد اینکه چگونه این ویروس از طریق آمد و شد غیر قابل تشخیص" Melinek گفت.

رفتن به جلو به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی و سیاستمداران تامل تصمیم گیری در مورد بازگشایی این کشور برای کسب و کار و امکان ظهور مجدد این ویروس بیشتر بتن اطلاعات موجود بهتر است کارشناسان می گویند.

"Postmortem تست مفید و مهم است که آن را متعادل کننده شده توسط لجستیکی امکان انجام آن گفت:" لورنا Thorpe استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی. "وقتی سیاست وارد این فضا آن را به خوبی به موارد تایید شده به طوری که آن را نمی توان نقد."

این داستان تولید شده توسط قیصر سلامت نیوز, یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب