پلیس لس آنجلس مامور عمل به اشتباه در تیراندازی مرگبار معلول در تاج Costco پنل می گوید

اخبار شهر خدمات منتشر شده 8:30 PM EDT Jun 10, 2020لس آنجلس پلیس کمیسیون روز چهارشنبه در بر داشت که خارج از وظی

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399

لس آنجلس پلیس کمیسیون روز چهارشنبه در بر داشت که خارج از وظیفه افسر پلیس عمل کرده و در خارج از بخش سیاست زمانی که او 32 سال به مرگ و مجروح شدن پدر و مادر خود را در یک Costco در کورونا سال گذشته است.

قربانی کنت فرانسوی شرح داده شده بود توسط خانواده اش به عنوان غیر کلامی و فکری غیر فعال است.

تیراندازی رخ داده در داخل فروشگاه در 480 N. McKinley سنت در 14 ژوئن 2019. شاهدان گفتند که شنیده استدلال در فریزر بخش از فروشگاه به دنبال تیراندازی.

تاج پلیس گفت: خاموش-افسر وظیفه — بعد از شناسایی به عنوان سالوادور سانچز — خرید بود در Costco با خانواده اش نگه داشتن فرزند خود را در آغوش او که "بدون تحریک مرد ناشناخته به افسر خانواده مورد ضرب و شتم افسر."

با توجه به افسر وکیل دیوید وینسلو سانچز به طور خلاصه آگاهی را از دست داد و هنگامی که او از خواب بیدار شد او بر روی زمین بود و 18 ماه-پیر پسر بود و در کنار او ، وینسلو گفت: افسر "تا به حال هیچ چاره ای اما برای استفاده از نیروی مرگبار."

کمیسیون رای به اتفاق آرا روز شنبه به اتخاذ رئیس پلیس میشل مور توصیه برای پیدا کردن که سانچز بود که به نام در طرح دعوی در دادگاه از خانواده فرانسوی به طور نادرست به خود جلب کرد سلاح های خود را و استفاده از نیروی مرگبار علیه فرانسه در این حادثه.

مورد در حال حاضر خواهد بود موضوع را به مور اختیار پلیس کمیسیون گفت: شهرستان, اخبار سرویس.

"صرف نظر از نتیجه این فصل بعد من ابراز تاسف عمیق برای آنچه رخ داده است به خانواده و عزیزان" مور گفت. "تصمیمات و اقدامات این افسر نمی تواند توجیه و مغایر با بخش ارزش های اصلی آموزش ها و انتظارات هر عضو این سازمان است."

مور گفت که او دستور داد که پیشنهاد انضباطی عمل "آورده شود بازگشت به میز خود را در اولین فرصت" به عنوان گسترده جزئیات این حادثه در حال حاضر جمع آوری شده از جمله اظهارات از افسر درگیر است.

افسران پلیس باید گزینه خود را نظم و انضباط موارد شنیده می شود توسط یک غیر نظامی بررسی هیئت مدیره از سه نفر از اعضای و یا آنها می توانید انتخاب کنید دو فرمان-سطح افسر و یک غیر نظامی به شنیدن در مورد آنها. مور انضباطی توصیه اگر هر گونه نمی شد و بلافاصله در دسترس است.

سانچز قرار داده شد در مرخصی در انتظار رسیدگی به این حادثه.

مور گزارش در این حادثه اظهار داشت: افسر احساس به عنوان اگر او شده است می خواهم "شات" پس از اصابت ، زمانی که سانچز به عقب نگاه کرد در این افسر گفت: به نظر می رسد فرانسه ممکن است برگزاری یک اسلحه گرم اگر چه یکی نبود بازیافت در اختیار.

مور گفت: سانچز را هم به ارزیابی وضعیت. داستان های متناقض ظهور بیش از شرایطی که منجر به تیراندازی منجر به مرگ با مرد مرده بستگان خواستار افسر بازداشت.

چند نفر که به نام چهارشنبه پلیس کمیسیون جلسه گفت:

سانچز باید اخراج می شود.

دیل Galipo یک وکیل برای خانواده فرانسوی است به خبرنگاران گفت: در مصاحبه های مختلف که فرانسه اخیرا گرفته شده خود داروها با توجه به دلایل بهداشتی — فشار یا هل افسر در پشت در مواد غذایی-نمونه خط اما او انکار کرد که وجود دارد هر گونه تهدید مرگبار به مامور. او همچنین گفت: فرانسه پدر تلاش برای توضیح به افسر که پسر او بود فکری غیر فعال است.

در نتیجه تیراندازی `کامل بود واکنش افراطی به نمایندگی از این افسر پلیس" Galipo به خبرنگاران گفت:.

فرانسه پدر و مادر شکایت کرد و شهر لس آنجلس و افسر در ماه دسامبر. لس آنجلس برتر دادگاه طرح دعوی در دادگاه مدعی باتری غفلت نقض حقوق مدنی و هر دو عمدی و غفلت از پریشانی روحی. این شکایت به دنبال نامشخص خسارت.

"اگر آن را به هر کسی اما یک افسر پلیس که رفت به یک Costco و اخراج 10 عکس (و کشته شدن کسی) آنها بوده است دستگیر شده و به اتهام قتل" Galipo گفت: در آن زمان.

سانچز به عنوان یک نام شرکت-متهم در کت و شلوار از آن که با اسلحه به او شلیک فرانسه صادر شد به او توسط پلیس لس آنجلس. علاوه بر این افسر آموزش استفاده از نیروی مرگبار بود "کاملا ناکافی و نامناسب" کت و شلوار مدعی.

کوین فرانسوی مرحوم برادر کوچکترش گفت: Kenneth بود "فقط یک محبت انسان که هرگز کسی صدمه دیده است."

تاج اداره پلیس مشغول به کار با Riverside County دفتر دادستان منطقه در آن تحقیق و تفحص از تیراندازی. پلیس لس آنجلس در ضمن انجام اداری خود را با تحقیقات در رابطه با کورونا پلیس با توجه به این بخش است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن