Lake of the Ozarks بار در پاسخ به واکنش: "هیچ قانون شکسته شد"

برای بزرگنمایی کلیک کنید مرداب جک بود این صحنه از یک حزب این آخر هفته گذشته که رفت, ویروسی به احتمال زیاد

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Backwater Jack's was the scene of a wild party this past weekend that went viral, likely in more ways than one.
  • مرداب جک بود این صحنه از یک حزب این آخر هفته گذشته که رفت, ویروسی به احتمال زیاد در بیشتر راه بیش از یک.

صاحب یک دریاچه از رشتهکوه اوزارک بار بود که صحنه وحشی, استخر, پارتی این آخر هفته گذشته منتشر کرده است بیانیه پس از چند عکس و فیلم نشان می دهد که جمعیت های بزرگ و فقدان کامل اجتماعی فاصله در این مراسم رفت, ویروسی به سرعت تبدیل شدن به اخبار بین المللی.

Gary D. Prewitt صاحب مرداب جک نوار در مرکز بحث و دفاع از تصمیم برای رفتن به جلو با لقب "صفر اردک داده می شود" در حالی که اصرار دارد که اندازه گیری ایمنی در محل برای این رویداد.

"هیچ قانون شکسته شد" بیانیه خوانده شده در بخش. "اجتماعی فاصله جرم نیست."

Prewitt سپس به نقل از Camden County Sheriff نظر از این موضوع که بار خوانده شده به شرح زیر است:

Camden County است گردشگری محور اقتصاد و هر کسب و کار در حال کار سخت به دنبال دولت دستورالعمل ها و حفاظت از مشتریان و کارکنان. کسانی که آباد کسب و کار, کافه ها و رستوران ها در دریاچه این آخر هفته ساخته شده است یک تصمیم آگاهانه برای حضور در هر رویداد و مکرر در هر محل. این حق و مسئولیت هر فرد ساخته شده است که کسانی که تصمیم گیری برای دسترسی به خطرات ذاتی به کسانی که تصمیم گیری.

Prewitt بیانیه در ادامه ادعا می کنند که متوسط چک انجام شد در ورودی به استخر توسط کادر پزشکی استخدام برای این رویداد. "این ناراحت بسیاری از مشتریان با این حال آن را یک لایه اضافی ما تصمیم به اجرای" او می نویسد. این بیانیه می گوید که هر کسی با دمای بالای 100.4 جلوگیری شد. علاوه بر این Prewitt می گوید که رایگان بطری ضد عفونی کننده دست ساخته شد در دسترس برای همه مهمانان در بدو ورود و در طول این حزب است.

و بر خلاف برخی از فرضیات Prewitt می گوید: "صفر اردک داده شده" نام گرفت مربوط به COVID-19 در هر راه. او می گوید: این سومین سال است که این حزب صورت گرفته است.

Prewitt دفاع نوار تصمیم به بازی میزبان این رویداد با اشاره به مشکلات اقتصادی نوار در حال حاضر دیده می شود در مواجهه با مستندات به معنای آهسته گسترش coronavirus.

"متاسفانه ما کسب و کار فصلی است و نزدیک به یک سوم از فصل ما در حال حاضر از دست داده است," او می نویسد. "اولیه تعطیل شده است در حال حاضر به حال یک تاثیر فوق العاده ای در بسیاری از کارکنان و خانواده های آنان است. همه کارکنان داده شد یک انتخاب که آیا آنها می خواستند به کار بدون هیچ گونه عواقب منفی اگر آنها را انتخاب نکنید."

تمام گفته Prewitt به نظر می رسد نشان می دهد که او هیچ تاسف با شیوه بازی کردن.

"برای مشتریان وفادار که ایستاده در حمایت از, با تشکر از شما" او می نویسد. "برای مشتریان ما ممکن است از دست داده اند با تشکر از شما برای قبلی خود حمایت میکنیم و امیدواریم به نفع خود کسب و کار در آینده است. ما ایستاده و ما تصمیم به حرکت به جلو با روز یادبود برنامه های آخر هفته."

در همین حال رهبران و مقامات بهداشتی در سراسر کشور را به شدت محکوم فقدان کامل اجتماعی فاصله و جمعیت زیادی دیده می شود در این مراسم با St. Louis County اجرایی سام صفحه صدور یک سفر مشورتی در پاسخ و درخواست است که هر ساکنان شهرستان بودند که در این مراسم خود قرنطینه برای چهارده روز.

"این رفتار بی پروا به خطر می اندازد بی شماری از مردم و خطرات محیط ما را قابل ملاحظه ای از پیشرفت ما در کاهش گسترش COVID-19" صفحه در انتشار اخبار گفت. "من همه را تشویق به پیروی از وزارت بهداشت مشاوره برای تعیین یک مسیر امن به جلو در محل کار."

عکس ها از حزب رفت و به طور کامل ویروسی که منجر به پوشش از CNN, CBS News, the Washington Post, TMZ, the Boston Globe و دیگران بی شماری است.

چنان گسترده بود که این پوشش که در حال حاضر وجود دارد یادبود پیراهن تمسخر رویداد برای فروش توسط یک آیووا بر اساس t-shirt شرکت.

شعار مزین در آن پیراهن است مختصر در ارزیابی خود: "Lake of the Ozarks: بین المللی نمونه ای از بد قضاوت."

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن