La Quinta بسته نزدیکی $3M کسری بودجه در مورد بودجه پلیس در مقابل defunding در اتخاذ 2020-21 بودجه

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:18 AM EDT Jun 17, 2020کاهش کارکنان و استفاده از اندازه گیری G

توسط NEWSOULS در 28 خرداد 1399

کاهش کارکنان و استفاده از اندازه گیری G فروش درآمدهای مالیاتی از ابتدا برنامه ریزی شده کمک کرده اند La Quinta نزدیک بینی $2.9 میلیون کسری.

روز سه شنبه شورای شهر به تصویب رسید یک 2020-21 بودجه صندوق به طور کلی با یک بینی $9,200 مازاد.

سال مالی جدید آغاز می شود ژوئیه 1.

بودجه صندوق به طور کلی پروژه های $51.05 میلیون دلار در درآمد و $47.91 میلیون دلار هزینه به علاوه $3.13 میلیون در اندازه گیری G درآمد قرار داده و به رزرو ترک $9,200 مازاد.

"بودجه یک زندگی تنفس سند و ما انتظار داریم به خصوص در این شرایط فعلی که ما باید بیشتر تحلیل هایی که انجام شده است در طول سال و تنظیمات اضافی" امور مالی مدیر Karla رومرو گفت.

در متعادل کردن بودجه حدود 1.8 میلیون دلار ذخیره شد از طریق کارکنان اخراج و furloughs که شورای شهر تصویب در جلسه ای ویژه در ژوئن 3, کاهش City Hall کارکنان از 117 کارکنان به 93.

بعلاوه مالی شهر مشورتی کمیسیون های ساخته شده از هفت اعضای جامعه با تصویب قطعنامه ای استفاده از 4.5 میلیون دلار از پیش بینی $8.2 میلیون اندازه گیری G درآمد برای کمک به پوشش پلیس افزایش هزینه های.

رای دهندگان تایید شده اندازه گیری G مطرح شده در این شهر مالیات بر فروش 1 درصد در سال 2017. کسانی که بودجه جدا در هر سال برای استفاده در بخش در هزینه ها و بهبود سرمایه با بقیه را در یک ویژه رزرو. مالی مشورتی کمیسیون نظارت و اندازه گیری G بودجه.

در ابتدا حدود 3.85 میلیون اندازه گیری G بودجه شد مورد استفاده قرار گیرد برای پلیس هزینه در 2020-21 و $525,000 بود برای رفتن به سمت سرمایه با بهبود های باقی مانده $4.3 میلیون دلار به توان به رزرو.

اما مالی مشورتی کمیسیون به اتفاق آرا تصویب هزینه حدود $4.55 میلیون در خدمات پلیس — La Quinta قرارداد برای خدمات پلیس از کنار رودخانه شهرستان کلانتر — برای کمک به دیدار با 7% افزایش هزینه به $17.5 میلیون در 2020-21, رومرو گفت.

پلیس, بودجه defunding

شورای آموخته از کلانتر افزایش نرخ در ماه مه به عنوان شهر مواجه شد بیش از 7 میلیون دلار در درآمد از دست رفته در فینال چند ماه از 2019-20 سال مالی.

این ضرر و زیان از فروش جمع و مالیات های دیگر از ماه مارس زمانی که لغو BNP Paribas Open مسابقات تنیس بود به سرعت توسط دیگر رویدادهای مهم پس از بسته شدن همه اما "ضروری" کسب و کار به مدت سه ماه توسط دولت برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

افزایش هزینه برای اجرای قانون از حقوق بازنشستگی و comp کارگران را افزایش می دهد که در حال حاضر به قرارداد شهرستانها مانند La Quinta.

برای کمک به محدود کردن هزینه های این شورا در ماه مه ارائه شد با یک گزینه برای کاهش تعداد ساعت های قرارداد از 135 در روز به 130 و از بین بردن یک افسر ترافیک موقعیت برای صرفه جویی در مجموع در حدود $600,000.

"هیچ پلیس و سطح خدمات کاهش گنجانیده شده به بودجه تا یک تجزیه و تحلیل کامل تکمیل شده است و توصیه های ارائه شده به این شورا برای در نظر گرفتن" رومرو گفت:, و اضافه کرد که به احتمال زیاد به رخ می دهد در سه ماهه اول 2020-21.

تظاهرات و سیاه زندگی مهم جنبش که به دنبال مارس 25 مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او را نیز برانگیخته بحث در بسیاری از حوزه های قضایی سراسر کشور — و در Coachella Valley — در مورد defunding ادارات پلیس.

طرفداران بر این باورند این موثر ترین راه زنی از پتانسیل سیستمیک نژادپرستی در حالی که همچنین پرداختن به مسائل از دهها و خشونت پلیس.

در حالی که هیچ ساکنان پیشنهاد این حرکت در روز سه شنبه اعضای شورای دریافت 10 نامه از ساکنان ترغیب آنها به قطع ،

"با توجه به تمام اخبار مربوط به جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, من می خواهم برای روشن است که به عنوان یک مالیات دهندگان من را پشتیبانی نمی کند این موقعیت" ساکن رزماری Andre نوشت: در یک ایمیل.

"من معتقدم که پلیس انجام یک تابع مهم در جامعه ما است. اما من نیز بر این باورند پلیس اصلاحات کلیدی است و افسران باید پاسخگو باشند که اقدامات خود را پشتیبانی نمی کند حفظ نظم و قانون مناسب" Andre نوشت.

در حالی که کامل 7 درصد افزایش نرخ تصویب شد رومرو و اعضای شورا گفت: بیشتر وجود دارد بحث پیش رو است.

یک نیروی کار گروه متشکل از کارکنان شهرستان, اعضای, مالی مشورتی کمیسیون و نمایندگان بخش کلانتر در حال بررسی خدمات پلیس و کجا و چگونه هزینه ها ممکن است کمرنگ بدون آوردن یک افزایش جرم و جنایت.

خواهد بود که در بودجه گنجانیده شده در آینده در شورای اختیار رومرو گفت.

7% افزایش در هر سال است که پایدار نیست حتی با استفاده از اندازه گیری G بودجه گفت: اعضای شورای کاتلین فیتزپاتریک که او نیز گفت: بارها و بارها به نیازهای جامعه به بخشی از بحث های قبل از تصمیم گیری ساخته شده است.

"زمانی که ما نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در جهان خارج همه ما باید برای انجام برخی از روح جستجو در چگونه ما احساس می کنیم در مورد چه کارهایی انجام می شود" فیتزپاتریک گفت.

به عنوان مقامات منتخب امنیت عمومی اولویت گفت: شهردار Pro Tem جان پنا که نشان دهنده این شهرستان در Coachella Valley انجمن های ایالتی عمومی کمیته ایمنی که چگونه برای پاسخگویی به افزایش هزینه ها و تغییر در اجرای قانون نیاز است که اغلب مورد بحث است.

"پلیس در حال تغییر است. جامعه در حال تغییر است. جنایات در حال تغییر است. این یک نبرد مداوم به نگه دارید تا با پلیس, تکنیک, با چگونه ما در حال رفتن به آن را انجام دهد که چگونه ما در حال رفتن به پرداخت هزینه برای آن. قیمت ها همچنان به افزایش و آن را به ما به شکل از چگونه ما قصد داریم برای مقابله با آن جلو می رویم" گفت: پنا گفت.

هر عضو از شهرستان کارکنان است که در برخی از راه درگیر با بررسی قرارداد با بخش کلانتر بر اساس مداوم اضافه کرد defunding پلیس یک گزینه نیست.

"من مشتاقانه منتظر به داشتن آن بحث و گفتگو با بخش کلانتر رفتن به جلو" پنیا گفت. "اگر وجود دارد در حال تغییرات است که می تواند مورد بهتر پلیس در یک قیمت معقول همه ما است."

ولی باید "به خرید" هر گونه تغییر را برای آنها به کار فیتزپاتریک گفت.

در حالی که وجود دارد این است که فشار پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس برای قرار دادن پول بیشتر به منابع دیگر برای کمک به بی خانمان ها بیمار روانی سالمندان و دیگران نیاز به شهردار لیندا ایوانز گفت: این شهرستان در حال حاضر در حال انجام است.

"وقتی کسی می گوید پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت و صرف آن در خدمات اجتماعی ... اگر شما نگاه در لا کوئینتا بودجه ما می تواند ما را مدیریت خدمات پلیس در قرارداد نرخ است که نسبتا گران قیمت است اما ارزش آن را در این نقطه ... اما ما همچنین می توانید سرمایه گذاری در آن مناطق دیگر و ما ... در سراسر هیئت مدیره" ایوانز گفت.

"و این چیزی است که ما می تواند همچنین به عنوان ما در این گفت و گو در حال حاضر به جامعه که آن را به یک یا دیگر از آن می تواند هر دو" ایوانز گفت.

یک زمان به چالش کشیدن

آن شده است یک چالش برانگیز سال با توجه به همه گیر آورده که فقط بیش از 7 میلیون دلار در درآمد از دست رفته برای نهایی چهار ماه از 2019-20 سال مالی که تا به حال شده پیش بینی شده برای پایان دادن به با مازاد $292,300 پس از $1.9 میلیون نفر در اندازه گیری G فروش درآمد مالیاتی قرار داده شد در ذخایر.

"با نشانه های مثبت از آهسته بازگشایی در ماه ژوئن ما ممکن است دیدن این نزدیک به $6.5 میلیون دلاری" رومرو گفت.

تصویب بودجه به دنبال سه شورای پژوهش جلسه اول مه برگزار شد که کسری بودجه پیش بینی شده بود در $2.9 میلیون کاهش می یابد و به حدود 2.3 میلیون در ماه ژوئن 2 از طریق توقف کارمند حقوق و دستمزد و مزایای 2020-21 – به مقدار یک $370,000 پس انداز – سفت کردن هزینه در هر بخش و reprioritizing پروژه ها.

با کسری باقی مانده شورای تصویب طرح کاهش نیروی کار که شامل تخمگذار کردن هشت موقعیت; furloughing شش موقعیت; از بین بردن چهار موقت مواضع و defunding هشت موقعیت های خالی.

La Quinta می پیوندد شهرستانها در سراسر Coachella Valley کالیفرنیا رو به کسری بودجه با توجه به میلیون ها دلار درآمد از دست رفته به عنوان کسب و کار شده اند به طور موقت بسته و رویدادهای مهم لغو شده برای کمک به سرعت گسترش رمان coronavirus.

به عنوان کسب و کار و خدمات به آرامی ادامه به بازگشایی رومرو گفت: این شهرستان امیدوار است برای تاثیر مثبت در درآمد و بعد از آن در سال.

"ما باید همچنان به نظارت بر بازگشایی دستورالعمل و همچنین برقراری ارتباط و حمایت از کسب و کارهای محلی با وام و تخفیف برنامه های" رومرو گفت.

در ماه مارس اندکی پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور غیر ضروری کسب و کار بسته و کالیفرنیا به پناهگاه در خانه, La Quinta ایجاد یک COVID-19 کسب و کار کوچک اضطراری اقتصادی صندوق امداد با 1.5 میلیون دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک با وام های بدون بهره تا $20,000.

در مارس با حدود 510,000 باقی مانده در این صندوق به تصویب شورای یک بار تنها تخفیف برنامه برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی است که بازپرداخت خواهد شد تا 80 درصد از هزینه های برای بهبود آنها باید به بازگشایی تحت COVID-19 دستورالعمل.

برنامه های کاربردی برای تخفیف در دسترس هستند در وب سایت laquintaca.gov/covid19businessloan.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن